Forum » Wolne Myśli

Tesciowa

  • 11 wrz 2018

    Jestem że swoim mężem już 5lat mamy córeczkę. Może przesadzam ale wydaje mi się że moja teściowa tylko udaje że mnie lubi , mąż ma też 3braci . jeden też ma żonę i dzieci, I zauważyłam że teściowa zawsze prawie liczy się z jej zdaniem co ona nie powie to ma rację , a jak jesteśmy same to ja obgaduje do mnie. Drugi z braci ma dziewczynę i to teraz ona jest najważniejsza wszystko się kręci wokół niej . A ja nigdy nie czułam się ważna dla niej niby gadamy normalnie i wgl Ale po prostu czuje że coś jest nie tak . wydaje mi się że ona ciągle mnie obgaduje do innych , mnie i moja rodzinę , czy jeśli do mnie wszystkich obgaduje to znaczy że mnie też do innych?

    7 20 Cytuj
  • mirek@ 12 wrz 2018
    Pani0 napisał/a:

    Jestem że swoim mężem już 5lat mamy córeczkę. Może przesadzam ale wydaje mi się że moja teściowa tylko udaje że mnie lubi , mąż ma też 3braci . jeden też ma żonę i dzieci, I zauważyłam że teściowa zawsze prawie liczy się z jej zdaniem co ona nie powie to ma rację , a jak jesteśmy same to ja obgaduje do mnie. Drugi z braci ma dziewczynę i to teraz ona jest najważniejsza wszystko się kręci wokół niej . A ja nigdy nie czułam się ważna dla niej niby gadamy normalnie i wgl Ale po prostu czuje że coś jest nie tak . wydaje mi się że ona ciągle mnie obgaduje do innych , mnie i moja rodzinę , czy jeśli do mnie wszystkich obgaduje to znaczy że mnie też do innych?

    wlasnie przez takie tworzenie przez kobiety sztucznych problemow i drazenie w fikcji tworza sie realne problemy. nie mozesz sie cieszyc mezem corka i zyc tylko sie martwisz kto kogo obgaduje a sama obgadujesz tesciowa i to na forum - publicznie!?

    37 2 Cytuj
  • 12 wrz 2018
    Pani0 napisał/a:

    Jestem że swoim mężem już 5lat mamy córeczkę. Może przesadzam ale wydaje mi się że moja teściowa tylko udaje że mnie lubi , mąż ma też 3braci . jeden też ma żonę i dzieci, I zauważyłam że teściowa zawsze prawie liczy się z jej zdaniem co ona nie powie to ma rację , a jak jesteśmy same to ja obgaduje do mnie. Drugi z braci ma dziewczynę i to teraz ona jest najważniejsza wszystko się kręci wokół niej . A ja nigdy nie czułam się ważna dla niej niby gadamy normalnie i wgl Ale po prostu czuje że coś jest nie tak . wydaje mi się że ona ciągle mnie obgaduje do innych , mnie i moja rodzinę , czy jeśli do mnie wszystkich obgaduje to znaczy że mnie też do innych?

    Powinnaś jeszcze dać zdjęcie teściowej. Koniecznie :)

    30 1 Cytuj
  • 20 paź 2018

    Nie wiem czy na teściową jest jakiś posob:D

    1 3 Cytuj
  • 20 paź 2018

    Kiedyś było jakoś łatwiej. Koło każdego domu była głęboka studnia...

    9 1 Cytuj
  • Pablo 21 paź 2018

    E...tam... Lubi Cię, tylko tyś taka, jakaś dziwna i mało przystępna... :-D

    5 Cytuj
  • 21 paź 2018

    Gdyby to byl Twoj pierwszy wpis tego typu ,to bym pomyslal ze ktos sobie jaja robi ! Ale chyba to jest ...na serio. Na tym forum raczej fachowych porad nie znajdziesz,chyba ze Twoje wpisy sa jakas forma terapii,wygadania sie, czy wolania o pomoc itp., Ja jestem w stanie to zrozumiec . Moze znajdz sobie jakies fachowe forum z tymi tematami,lub jakas ksiazke ,albo udaj sie do jakiegos psychologa ,moze CI to pomoze NIE przejmować sie rzeczami ,tak naprawde nieistotnymi !!! Powodzenia .

    6 Cytuj
  • Pablo 23 paź 2018
    alehandro napisał/a:

    Gdyby to byl Twoj pierwszy wpis tego typu ,to bym pomyslal ze ktos sobie jaja robi ! Ale chyba to jest ...na serio. Na tym forum raczej fachowych porad nie znajdziesz,chyba ze Twoje wpisy sa jakas forma terapii,wygadania sie, czy wolania o pomoc itp., Ja jestem w stanie to zrozumiec . Moze znajdz sobie jakies fachowe forum z tymi tematami,lub jakas ksiazke ,albo udaj sie do jakiegos psychologa ,moze CI to pomoze NIE przejmować sie rzeczami ,tak naprawde nieistotnymi !!! Powodzenia .

    No i to był strzał w "10"....
    Teraz trzymamy za Ciebie kciuki !!! :-)

    Cytuj
  • 24 paź 2018
    Pani0 napisał/a:

    Jestem że swoim mężem już 5lat mamy córeczkę. Może przesadzam ale wydaje mi się że moja teściowa tylko udaje że mnie lubi , mąż ma też 3braci . jeden też ma żonę i dzieci, I zauważyłam że teściowa zawsze prawie liczy się z jej zdaniem co ona nie powie to ma rację , a jak jesteśmy same to ja obgaduje do mnie. Drugi z braci ma dziewczynę i to teraz ona jest najważniejsza wszystko się kręci wokół niej . A ja nigdy nie czułam się ważna dla niej niby gadamy normalnie i wgl Ale po prostu czuje że coś jest nie tak . wydaje mi się że ona ciągle mnie obgaduje do innych , mnie i moja rodzinę , czy jeśli do mnie wszystkich obgaduje to znaczy że mnie też do innych?

    Ważne sprawy:
    1. Czy mieszkacie na swoim, czy u teściowej?
    2. Czy Twój mąż jest maminsynkiem, zapatrzonym w mamusie i zależnym od jej zdania?
    3. Czy Twój mąż zna i rozumie Twój problem?

    Warto by było aby odpowiedź na 1 i 2 brzmiała "nie", a na 3 "tak". Wówczas najlepszym wyjściem jest olać jędze i mieć w nosie jej względy. Niech się nimi druga bratowa naje :)

    P.s - niekiedy bywa tak, ze problem nie leży w Tobie. Czasami matka jednego z synów faworyzuje, i wtedy jego dziewczyna, jaką by nie była zawsze będzie lepsza od dziewczyny tego "gorszego" syna, z resztą nie tylko dziewczyna, ale w ogóle wszystko (z wyjątkiem wnucząt, bo w tych czasami upatrują własne geny i wręcz na przekór czy też na złość ich rodzicom je rozpieszczają)

    Cytuj

Odpowiedz