Forum » Wolne Myśli

Sala weselna

  • 19 paź 2018

    Cześć, szukam strażnicy/ lokalu na 250/300 osób na wesele w okolicach Myślenic. Jakie polecacie?
    (Wolałabym wynajem lokalu i swój katering)
    Co myślicie o sali bankietowej LIMEX? Czy miał już ktoś tam wesele i może mi podesłać zdjęcia.

    1 Cytuj
  • 19 paź 2018

    taka ilosc osob to tylko dolne

    3 1 Cytuj
  • 19 paź 2018
    zygi napisał/a:

    taka ilosc osob to tylko dolne

    OSP Trzebunia

    1 1 Cytuj
  • 24 paź 2018

    Pytanie kiedy to wesele. Jeśli w środku lata to polecam wynająć namioty i zrobić w plenerze (jeżeli np masz dużą działkę blisko domu), widziałam takie wesele na ponad 400 osób, rewelacja.

    1 1 Cytuj
  • Andrzej 24 paź 2018
    ZdolnaZDolnego napisał/a:

    Pytanie kiedy to wesele. Jeśli w środku lata to polecam wynająć namioty i zrobić w plenerze (jeżeli np masz dużą działkę blisko domu), widziałam takie wesele na ponad 400 osób, rewelacja.

    A jaki koszt? Zakładam, że nie niższy, niż standardowa sala weselna.

    1 Cytuj
  • 25 paź 2018
    ZdolnaZDolnego napisał/a:

    Pytanie kiedy to wesele. Jeśli w środku lata to polecam wynająć namioty i zrobić w plenerze (jeżeli np masz dużą działkę blisko domu), widziałam takie wesele na ponad 400 osób, rewelacja.

    Jeszcze sobie załatw pogodę na ten dzień :)

    1 2 Cytuj
  • 25 paź 2018
    Endrju napisał/a:

    A jaki koszt? Zakładam, że nie niższy, niż standardowa sala weselna.

    Niestety szczegółów nie znam, ale wszystko zależy od zdolności organizacyjnych i czy masz gdzieś kontakty. Znajomy wynajął namioty od wojska, bo miał tam wtyki, nie policzyli mu dużo. Warto popytać. Cartering przyjechał samochodami - chłodniami ale z tego co pamiętam niektore gorące dania grzali na kuchni w domu, więc też trzeba by dopytać u firmy cateringowej jak to organizują. Z całą pewnością wyszło sporo taniej niż taka liczba gości w lokalu, ale trzeba koniecznie mieć kawał ogrodu (przy domu) na taką imprezę, bo w szczerym polu bez dostępu do łazienki i ewentualnie kuchni to nie polecam.

    Aha i kuzyn też robił pod namiotami ale to już poprawiny, na niewielką ilość osób. Namiot mail wypożyczony od strażaków również tanio.

    Cytuj
  • Andrzej 25 paź 2018

    Widzisz, jak sama piszesz: namioty po znajomości, katering odgrzewany na własnym sprzęcie + kawał ogrodu. A jak za wszystko przyjdzie Ci zapłacić, (może poza ogrodem), to już się robią pieniądze z tego konkretne. Ale jest alternatywa, zwłaszcza, gdy na wolną salę musisz czekać 2 lata. To jak z malowaniem mieszkania - jedni robią to sami - bo taniej inni zlecają fachowcowi - bo sami nie potrafią, lub fachowiec zrobi to lepiej.

    Cytuj
  • 26 paź 2018
    Endrju napisał/a:

    Widzisz, jak sama piszesz: namioty po znajomości, katering odgrzewany na własnym sprzęcie + kawał ogrodu. A jak za wszystko przyjdzie Ci zapłacić, (może poza ogrodem), to już się robią pieniądze z tego konkretne. Ale jest alternatywa, zwłaszcza, gdy na wolną salę musisz czekać 2 lata. To jak z malowaniem mieszkania - jedni robią to sami - bo taniej inni zlecają fachowcowi - bo sami nie potrafią, lub fachowiec zrobi to lepiej.

    Jedna z przywołanych przeze mnie osób miała namiot po znajomości, druga bez. Nie wychodzi to droga wcale. W porównaniu z lokalem dużo taniej, zwłaszcza, jeśli masz mieć dużo gosci. A o catering trzeba dopytać, bo mam mocno nieaktualne info.

    Cytuj
  • 5 lis 2018

    Sala Limex to raczej tak na 150 osób.Ciężko by było raczej tam pomieścić więcej niż 200.Obsługa taka sobie i jak pada deszcz to ciężko się tam dostać bo wszędzie wielkie kałuże.

    1 Cytuj
  • Patrycja Dydziak 9 lis 2018

    Zapytaj w OSP.

    2 1 Cytuj
  • 27 lis 2018

    Sala bankietowa Nedan - Pcim

    1 1 Cytuj
  • 10 gru 2018

    Wydaje mi się, że najlepiej będzie jak zapytasz w OSP.

    Cytuj
  • 20 lip 2021

    Przede wszystkim zwroc uwage na koszta tzw.ukryte. typu korkowe, oplata ZAiKS. Nam sie udalo bez, ale znajomi mieli nieprzyjemnosci z tego powodu. Przeczytaj uwaznie umowę i w razie wątpliwości od razu dzwon i sie dopytuj. Wez umowę na "chwilę" do domu i nie podpisuj jesli masz jakiekolwiek obiekcje. Napierw wszystko wyjasnij pozniej podpisuj. Niepotrzebny stres w trakcie wesela nie jest wskazany !

    Można przejrzeć sobie w nim polecane sale weselne w Polsce.

    Cytuj

Odpowiedz