Forum » Wolne Myśli

Jak podrywać

  • 16 lis 2018

    Sama ostatnio doszłam do wniosku, ze nie ma co czekać aż książe sam mnie odnajdzie i postanowiłam wziąc sprawy w swoje ręce ;) Problem jest w tym,że mam problem w nawiązywaniu znajomości, nie wiem jak flitrować. Wydaje mi się,ze jest to dość załosne w moim wykonaniu... Macie moze jakieś sprawdzone metody na to jak poderwać drugą osobę?

    4 Cytuj
  • 16 lis 2018

    Wydawaj się zainteresowana drugą osoba, na pewno bardzo dużo się uśmiechaj. Sprawiaj wrażenie wyluzowanej, poczytaj sobie również o zasadach small talk. Nie bądź jednocześnie nachalna. Jak widzisz, że ktoś nie jest zainteresowany to na silę nie nawiązuj znajomości. NO i warto jest również poprawić pierwsze wrażenie czystym ubraniem, schludnościa. Jak również spróbować zastosować feromony bo odpowiedni zapach ma bardzo duże znaczenie w postrzeganiu nas przez drugą osobę.

    2 Cytuj
  • 18 lis 2018
    znls napisał/a:

    Wydawaj się zainteresowana drugą osoba, na pewno bardzo dużo się uśmiechaj. Sprawiaj wrażenie wyluzowanej, poczytaj sobie również o zasadach small talk. Nie bądź jednocześnie nachalna. Jak widzisz, że ktoś nie jest zainteresowany to na silę nie nawiązuj znajomości. NO i warto jest również poprawić pierwsze wrażenie czystym ubraniem, schludnościa. Jak również spróbować zastosować feromony bo odpowiedni zapach ma bardzo duże znaczenie w postrzeganiu nas przez drugą osobę.

    Feromony? No ja Cię błagam:) koleżanko, nie naciągaj się na to, kolega pewnie nieświadomie to podpowiedział, pewnie chciał dobrze, ale to niestety tani chwyt który tylko wydoi Cię z pieniędzy. Powiem.krotko: każdy ma nieco inne feromony i jednej kobiety feromony na jednego mężczyznę działają przyciągająco, na drugiego nie działają wcale, a trzeciego mogą wręcz odpychać. Zaufaj swoim własnym i najlepiej nie maskuj ich perfumami. Wystarczy zachowywać higienę i będziesz pachnieć jak trzeba:)

    2 1 Cytuj
  • 18 lis 2018
    pirimka napisał/a:

    Sama ostatnio doszłam do wniosku, ze nie ma co czekać aż książe sam mnie odnajdzie i postanowiłam wziąc sprawy w swoje ręce ;) Problem jest w tym,że mam problem w nawiązywaniu znajomości, nie wiem jak flitrować. Wydaje mi się,ze jest to dość załosne w moim wykonaniu... Macie moze jakieś sprawdzone metody na to jak poderwać drugą osobę?

    Ty tak poważnie?

    5 2 Cytuj
  • 18 lis 2018
    pirimka napisał/a:

    Sama ostatnio doszłam do wniosku, ze nie ma co czekać aż książe sam mnie odnajdzie i postanowiłam wziąc sprawy w swoje ręce ;) Problem jest w tym,że mam problem w nawiązywaniu znajomości, nie wiem jak flitrować. Wydaje mi się,ze jest to dość załosne w moim wykonaniu... Macie moze jakieś sprawdzone metody na to jak poderwać drugą osobę?

    jeśli nie masz nikogo bliższego aby o tym porozmawiać tylko poważnie na forum pytasz to .....albo to żart albo faktycznie coś z Tobą nie tak. Polecam psychoterapeutę. To nie wstyd a odpowie na Twoje pytania.

    5 7 Cytuj
  • Inżynier Monk 18 lis 2018
    Vivaldi napisał/a:

    jeśli nie masz nikogo bliższego aby o tym porozmawiać tylko poważnie na forum pytasz to .....albo to żart albo faktycznie coś z Tobą nie tak. Polecam psychoterapeutę. To nie wstyd a odpowie na Twoje pytania.

    Nie sądzę. To po prostu forma łowienia siecią. Zarzut tematu na forum i nóż widelec może coś wpadnie na priv. Albo wyniknie dyskusja i znajdzie się "samiec alfa" co to poczuje się odpowiedzialny za przejęcie pasterstwa nad zagubioną owieczką ;)

    4 Cytuj
  • 19 lis 2018
    Sfor napisał/a:

    Nie sądzę. To po prostu forma łowienia siecią. Zarzut tematu na forum i nóż widelec może coś wpadnie na priv. Albo wyniknie dyskusja i znajdzie się "samiec alfa" co to poczuje się odpowiedzialny za przejęcie pasterstwa nad zagubioną owieczką ;)

    A potem będzie płacz, bo ją uwiódł i wykorzystał ....

    5 Cytuj
  • 19 lis 2018
    taki_gość napisał/a:

    A potem będzie płacz, bo ją uwiódł i wykorzystał ....

    Oj dajcie spokój z tymi czarnymi scenariuszami :) nóż widelec dziewczyna potrzebuje tylko nieco pewności siebie. Koleżanko, najlepsza jest bezpośredniość. Nie ma co szukać tajemnych sztuczek i trików:) nie bój się, nigdy nie zrobi z siebie głupka ktoś, kto ma odwagę się odezwać. Głupa rżnie czający się cichaczem skryty wielbiciel, knujący podstęp, który najpewniej pozostanie w sferze knowań na zawsze...

    1 Cytuj
  • 19 lis 2018

    Serio? Ogolnie lubię ładnie pachnieć ale nad feromonami jeszcze się nie zastanawiałam, nie miałam okazji do tej pory wypróbowac.Tak poza tym co w przypadku jak dziewczyna jest nieatrakcyjna? Nie jestem z wyglądu modelką ;/ Czy taka dziewczyna może kogoś poderwać?

    Cytuj
  • 19 lis 2018

    Wygląd to jedynie kwestia gustu. Sama możesz postrzegac siebie jako mało atrakcyjną, ale jednocześnie podobać się mężczyznom. Znam bardzo wiele dziewczyn, które nie są niby ładne ale coś w sobie mają tak wiec nigdy nie narzekały na brak powodzenia. Naprawdę liczy się to co masz w głowie oraz to jak się zachowujesz. Jak również wspomniane pierwsze wrażenie. Poza tym wiele rzeczy można zmienić w sobie. Poprawić sposób ubierania się. malowania się. Zrzucić kilka kilogramów. Co do feromonów to również sprawiają,ze pierwsze wrażenie naszej osoby jest lepsze co sama przetestowałam wiele razy.Polecam jednak takie porządniejsze. Na przykład Love&Desire albo pheromone essence ( tych drugich używam obecne, nakładam je na drugi zapach).

    1 Cytuj
  • Pablo 19 lis 2018

    Byle w głowie było dobrze poukładane... Reszta to dodatki. :-)

    3 Cytuj
  • 20 lis 2018

    Sa bezzapachowe?

    Cytuj
  • 20 lis 2018

    Tak. Pheromone essence nie mają zapachu bo jest to skoncentrowana esencja feromonów oraz dzięki temu można je stosować również z innymi zapachami. Love&Desire mają już zapach. Perfumy bardzo ładne aczkolwiek bardzo lekkie tak więc używam ich latem. Teraz wolę mocniejsze zapachy tak więc dodaję do nich pheromone essence (wydają się dość drogie ale wystarczy ich dosłownie jedna kropla).

    2 Cytuj
  • 20 lis 2018
    znls napisał/a:

    Tak. Pheromone essence nie mają zapachu bo jest to skoncentrowana esencja feromonów oraz dzięki temu można je stosować również z innymi zapachami. Love&Desire mają już zapach. Perfumy bardzo ładne aczkolwiek bardzo lekkie tak więc używam ich latem. Teraz wolę mocniejsze zapachy tak więc dodaję do nich pheromone essence (wydają się dość drogie ale wystarczy ich dosłownie jedna kropla).

    Jeśli sama w to wierzysz i kupujesz ten badziew to Twój wybór, ale nie reklamuj tego dziewczynie, bo to bujdy na resorach i każdy średnio ogarnięty w temacie Ci to powie. Nie trzeba nawet tytułu naukowego, wystarczy trochę wyobraźni.

    2 Cytuj
  • 20 lis 2018
    pirimka napisał/a:

    Sa bezzapachowe?

    Twój organizm produkuje feromony. Każdy organizm produkuje inne oraz każdy organizm reaguje na inne z drugiej strony. Serio wierzysz, że wypsikanie się sztucznymi niby-feromonami niewiadomego pochodzenia i rodzaju, pomoże Ci w jakikolwiek sposób? A co się stanie z Twoimi własnymi w tym czasie? Wyparują? Litości, nie daj się nabrać!

    2 Cytuj
  • 20 lis 2018

    "Patrz na siebie sercem, nie oczami.
    8 filarów wewnętrznej pewności siebie"

    https://www.focus.pl/artykul/8-filarow-wewnetrznej-pewnosci-siebie

    "Brak wiary w siebie, przyczyny. Jak odzyskać wiarę w siebie, wzmocnić? Zwiększenie wiary w siebie, porady"

    https://wizerunekkobiety.pl/charakter-uczucia/pewnosc-siebie/brak-wiary-w-siebie-przyczyny-jak-odzyskac-wiare-w-siebie-wzmocnic/

    Praca nad sobą, rozwijanie siebie nie jest tak proste, jak skropienie się feromonami. Jednak to jedyny sposób na zwiększenie pewności siebie oraz zadowolenia ze swojego życia. Ludzie lgną do osób pogodnych, ciekawych, życzliwych i znających swoją wartość. Zachęcam do działania:)

    2 Cytuj
  • 21 lis 2018

    ale jazda :-))) , bez jaj teraz to się na ogólnym forum takich rad oczekuje ? :-))) dla mnie kosmos.

    ZdolnaZDolnego napisał/a:

    Koleżanko, najlepsza jest bezpośredniość

    święte słowa, wrzuć foto tej bezpośredniości i będziemy widzieć czy gryzł by jak surowy boczek czy uciekał po torach nad ranem :-)))

    generalnie cele są zawsze te same żona czy partnerka :-) im bardziej zbieżne tym lepiej przy czym jeden slogan jest święty : "z ładnej miski se nie pojesz" :-)))

    ....tymczasem primka się zamknęła w sobie a forum posty nabija, wygląda to na kryptotrolowanie :-)))

    1 2 Cytuj
  • 21 lis 2018
    Vivaldi napisał/a:

    ale jazda :-))) , bez jaj teraz to się na ogólnym forum takich rad oczekuje ? :-))) dla mnie kosmos.

    święte słowa, wrzuć foto tej bezpośredniości i będziemy widzieć czy gryzł by jak surowy boczek czy uciekał po torach nad ranem :-)))

    generalnie cele są zawsze te same żona czy partnerka :-) im bardziej zbieżne tym lepiej przy czym jeden slogan jest święty : "z ładnej miski se nie pojesz" :-)))

    ....tymczasem primka się zamknęła w sobie a forum posty nabija, wygląda to na kryptotrolowanie :-)))

    Gościu, daj sobie na wstrzymanie. Jedynym, kto tu bezsensownie nabija posty, jesteś ty. Reszta pisze na temat.
    Co do mojego foto - cenię sobie anonimowość, głównie z racji wykonywanego zawodu. Poza tym nie jestem na etapie poszukiwań, gdyż jestem mężatka z 10 letnim stażem i mogę powiedzieć, że właśnie bezpośredniość mi w tym pomogła.

    1 1 Cytuj
  • 22 lis 2018

    Oooo...ciekawy temat. ZdolnaZDolnego , maglabys blizej wyjasnic co znaczy ,ze strony kobiety ta "bezposredniosc ".:))

    Cytuj
  • 22 lis 2018

    może chodzi o np wyjście do kina albo na film :-)

    1 1 Cytuj
  • Pablo 23 lis 2018
    Vivaldi napisał/a:

    <ciach początek...>

    ....tymczasem primka się zamknęła w sobie a forum posty nabija, wygląda to na kryptotrolowanie :-)))

    Z tym forum to w ogóle jest nieporozumienie...
    Sporo ludzi tutaj pisze, ale jak nie zaglądniesz regularnie, to się nie dowiesz czy ktoś coś odpisał...
    Nie ma powiadomień mailowych, co wg mnie jest totalna porażką.
    Czasami sprawy zawodowe nie pozwalają na kopanie po forach, nie ma na to czasu.
    Ale gdyby przyszedł e-mail, może dało by się odpisać szybko na jeden czy dwa posty.... ;-)

    Cytuj
  • 30 lis 2018
    alehandro napisał/a:

    Oooo...ciekawy temat. ZdolnaZDolnego , maglabys blizej wyjasnic co znaczy ,ze strony kobiety ta "bezposredniosc ".:))

    To znaczy dokładnie to co znaczy. Mężczyźni nie są bardzo skomplikowani, podchodów najpewniej nie zrozumieją albo co gorsza odbiorą je opacznie. Polanie się jakimś szajsem udającym wabik i stawanie pod wiatr w nadziei że coś przywieje, to podejście godne pożałowania.
    Bezpośredniość to po prostu otwartość na ludzi. Otwarty człowiek ma łatwość nawiązywania kontaktów. Nad tym radzę popracować a nie szukać wabików jak na zwierzynę...

    Cytuj
  • 30 lis 2018
    Pablo napisał/a:

    Z tym forum to w ogóle jest nieporozumienie...
    Sporo ludzi tutaj pisze, ale jak nie zaglądniesz regularnie, to się nie dowiesz czy ktoś coś odpisał...
    Nie ma powiadomień mailowych, co wg mnie jest totalna porażką.
    Czasami sprawy zawodowe nie pozwalają na kopanie po forach, nie ma na to czasu.
    Ale gdyby przyszedł e-mail, może dało by się odpisać szybko na jeden czy dwa posty.... ;-)

    Wystarczyłaby jakaś.koperta, dzwoneczek czy inna ikonka w profilu informująca o tym, że ktoś Cię cytował :) dziwię się, ze tego nie wprowadzono.

    Cytuj
  • 27 lut 2019

    A ja nie podrywam, nie ma takiej potrzeby, znajomości zawsze nawiązuję jakoś samo przez się:)

    Cytuj
  • 5 mar 2019
    pirimka napisał/a:

    Sama ostatnio doszłam do wniosku, ze nie ma co czekać aż książe sam mnie odnajdzie i postanowiłam wziąc sprawy w swoje ręce ;) Problem jest w tym,że mam problem w nawiązywaniu znajomości, nie wiem jak flitrować. Wydaje mi się,ze jest to dość załosne w moim wykonaniu... Macie moze jakieś sprawdzone metody na to jak poderwać drugą osobę?

    1 Cytuj

Odpowiedz