Forum » Wolne Myśli

Jaki sprzęt audio do bloku

  • 4 lut 2019

    Witam, jak w temacie- jaki sprzęt grający do bloku? Pokój duży (ok 4,5x5-5,5m)
    Będzie służył głównie do słuchania muzyki, czasem oglądne film...szukam dobrej jakości dźwięku z wyraźnym basem, ale nie mam zamiaru naprzykrzać się sąsiadom, więc musi grać już ładnie w dolnych zakresach. Możecie polecić jakiś sprawdzony zestaw (amplituner +kolumny)? Zastamawiam się też dość mocno nad sounbarem jbl, ale opinie są podzielone. Chyba że ewentualnie znacie kogoś kto pomógłby skompletować coś interesującego. Z góry dziękuję za odpowiedzi

    2 Cytuj
  • 4 lut 2019

    Hello, wszystko zależy od budżetu ale do wspomnianych celów polecam Polską firmę STX w zestawieniu z amplitunerami które proponują. Właściwie co roku ten producent rozkłada na łopatki konkurencję na Audio Show w Warszawie. Solidny dźwięk za śmieszne pieniądze.
    https://stx.pl/category/kolumny-hi-fi-hi-end -

    1 Cytuj
  • 4 lut 2019

    volt, jeżeli nie chcesz naprzykrzać się sąsiadom, to jedynie słuchawki. Kumpel mieszka w bloku i bardzo narzeka na sąsiadów, bo jakoś nikomu nie przeszkadza wiercenie w ścianie, szczekanie psów, kłótnie pijanych, czy darcie gęby przez małe dzieci całą dobę. Ale wystarczy więcej decybeli i od razu jest wojna. Oczywiście wszystko zależy od budżetu, ale badziew ze znanym logo lepiej sobie odpuścić. Jeżeli jednak wolisz tradycyjne rozwiązania, to polecam Mariusza z Pumpurka w Polance. Ma używany sprzęt, ale w świetnym stanie. Poczytaj w sieci opinie.

    2 Cytuj
  • 4 lut 2019

    W domu najlepiej tak jak w samochodzie: Bang&Olufsen

    1 Cytuj
  • 4 lut 2019

    Dzięki za odpowiedzi. Co do budżetu, powiedzmy do 3000zł. Mariusza z Polanki znam, podjadę, posłucham. Słuchawki robią robotę jak chce sam posłuchać muzyki. A mi chodzi o audio które będzie przyjemnie grało wszystkim domownikom

    2 Cytuj
  • 16 lut 2019

    Jeśli szukasz wyjątkowego brzmienia polecam coś na lampach.
    Natomiast jeśli chodzi o głośniki to jest w Myślenicach bardzo znany (dla branży Hi-end audio ) producent kolumn głośnikowych na "miarę" więc jeśli chcesz co naprawdę dobrego to poszukaj w google "marko3T"

    Cytuj
  • 14 mar 2019

    Ja miałem tubę z głośnikiem Infinity i 2 kolumny z 3 głośnikami (takie zwykłe wieże od radia) do tego wzmacniacz samochodowy 1200 i zasilacz wszystko zrobione tak zeby dalo się podłączyć pod kompa do jednego gniazda minijack i chulało aż miło.

    Cytuj
  • 24 mar 2019

    ciężko mi doradzić konkretnie coś

    1 Cytuj

Odpowiedz