Forum » Wolne Myśli

Czy warto zmieniać księgowośc?

  • 11 kwi 2019

    Jak sądzicie, czy warto po zaledwie 2 miesiącach prowadzenia firmy już zmieniać wpsółprace z biurem ksiegowym? Nie jestem do konca zadwolona i myślę o jakiejś księgowości online, co myslicie?

    3 5 Cytuj
  • 12 kwi 2019

    Co jest powodem niezadowolenia ?

    1 Cytuj
  • 12 kwi 2019
    extralna213 napisał/a:

    Jak sądzicie, czy warto po zaledwie 2 miesiącach prowadzenia firmy już zmieniać wpsółprace z biurem ksiegowym? Nie jestem do konca zadwolona i myślę o jakiejś księgowości online, co myslicie?

    mysle, że jest to kryptoreklama. nie opisane powody niezadowolenia. Nastepny wpis będzie już z konkretnym linkiem do księgowości online?

    7 1 Cytuj
  • Ania 31 sie 2020

    Warto znaleźć takie narzędzie, które nam odpowiadało. Dla mnie to jest https://www.taxomatic.pl/post/program-finansowo-ksiegowy-dla-malych-firm - program jest prosty, ma nowoczesny interfejs i darmowe aktualizacje. Sprawdzi się w mniejszych i nieco większych firmach, które współpracują z biurem rachunkowym.

    1 3 Cytuj
  • 29 paź 2020

    Obecnie jest sporo zamieszania z nowym sposobem numerowania faktur. U nas biuro podniosło cenę o 30%! Sama szykuję się do zmiany księgowości. Pytanie jednak na jaką :/

    1 Cytuj

Odpowiedz