Forum » Wolne Myśli

OBŁUDA TVN

  • Andrzej 3 wrz 2019
    bono napisał/a:

    Zgadzam się, że TVP musi na zawsze pozostać tv rządową.
    Czyli jak przyjdzie nowa partia rządząca np. SLD, będą mieć prawo przedstawiać stan bieżący oraz historię wg. swojego klucza. Czy tak?
    Czyli w TVP, każda opcja będzie nadawać swoją prawdę.

    To przecież SLD upolityczniło TVP. Dalej już było tylko gorzej...

    2 Cytuj
  • 3 wrz 2019
    Strozaninek napisał/a:

    http://niewygodne.info.pl/artykul9/Ile-kosztowala-oczyszczalnia-Czajka.htm

    Nie uważacie, że to idiotyzm prowadzić rury z gównem pod rzeką, jak można było wybudować trzecią oczyszczalnie w mieście i drugą po lewej stronie i do niej podlączyć ścieki?

    Daj spokój, chcesz racjonalnie wytłumaczyć inwestycje na tamtej zielonej wyspie? Przecież POprawki będziemy poprawiać jeszcze z 10lat a wiadomo, że nic tyle nie kosztuje jak ciągłe remonty. Rafał McGyver ten od napraw taśmą klejącą zdziwiony teraz wykonawstwem złącz gównorur :-))) ..... oczywiście gównorury są zrobione jak w tamtym czasie drogi najdrożej i bez gwarancji :-))) ale za to zaimponowali takim jak bono i imponują nadal takim jak seneka dla nich jest ważne co niby zrobiono, jak wygląda i jak się nas postrzega a to, że gówno jest przysypane samym piaskiem to juz bez znaczenia.
    Ergo: nie ma sensu pisać o logicznym idiotyzmie, bo to oksymoron taka norma POprzedników, to tak jakbyś senekę słuchał w sprawach demokracji. Po prostu się nie da tego nawet czytać.

    2 2 Cytuj
  • 3 wrz 2019
    Strozaninek napisał/a:

    Ale wiesz ze temat jest o ściekach a nie o Tusku? Myślałem ze lepiej swojego idola postrzegasz.

    to było dobre.....XD

    bono napisał/a:

    Co do idoli politycznych, nie mam takowych.

    już zapomniałeś jak Tusku ci imponował budownictwem w Polsce, autostradą A4 i innymi drogami, jak wprowadził cie do Europy, jak chodziłeś po zielonej wyspie z podniesioną głową. Sporo rzeczy zapinasz, po prostu przekazujcie sobie co kto pisał jak się loginami wymieniacie bo nie wiesz o czym wcześniej pisywałeś. Później ci Róża imponowała a w między czasie zmieniłeś idoli. Na końcu po wyborach zacząłeś się wycofywać i klepać bzdury : "nie patrzmy może już w przeszłość, komentujmy jak wspólnie, teraz......" i takie tam brednie. Mówisz, że idoli nie masz? Zmieniasz ich równie szybko jak oni mają w dupie ciebie. Jeden drugich wart.

    3 3 Cytuj
  • 3 wrz 2019

    https://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-trzaskowski-problemy-w-czasie-budowy-mozliwa-przyczyna-awari,nId,3183260

    A wiec na etapie budowy... ;)

    Proszę nie zarzucać obłudy to niemieckie medium!!!

    3 Cytuj
  • 3 wrz 2019

    mnie interesuje to
    https://www.inframedia.pl/index.php?option=com_k2&view=item&id=183:niewiarygodne-gwarancje&Itemid=196&lang=pl

    bo zwolennicy od bona którzy go oczarowali i pozorowali budowanie budowali drogi w ten sposób https://www.kurier-ilawski.pl/czytaj/Jezdnia-popekala-juz-po-roku/4580 ale nie do końca bo obiecywali najwyższe standardy, że podniosą gwarancje a jak obiecali to było .....obiecane
    https://auto.dziennik.pl/drogi/artykuly/428147,10-lat-poreczenia-wykonania-drogi-gddkia-chce-zapobiec-spadkowi-jakosci.html
    tymczasem dolomit znikał tzn miał być pod drogami ale go nie było, a warstwy bitumiczne były nie rozścielane ale ściemniane, polecam film "Drogówka" tam fajne wątki w tym temacie https://www.cda.pl/video/342946998?wersja=720p

    Najdroższe drogi w Europie : "GDDKiA podpisała w tym roku aneks wydłużający z dwóch do siedmiu lat gwarancję dla trasy S8 z Konotopy do węzła Powązkowska w Warszawie. Z powodu licznych zastrzeżeń została ona warunkowo dopuszczona do eksploatacji w styczniu 2011 r. To zaskakujące, bo w przeliczeniu na kilometr to najdroższa trasa w Polsce: 218 mln zł za km. Do listopada 2014 r. wydłużona została gwarancja dla nowej obwodnicy Wyszkowa, która nadawała się do remontu już 9 miesięcy po otwarciu. Powód – wykonawcy oszczędzali na grubości warstw bitumicznych."
    Najdroższa oczyszczalnia na świecie :
    http://niewygodne.info.pl/artykul9/Ile-kosztowala-oczyszczalnia-Czajka.htm

    Czy POprzednicy którzy zrobią, powiedzą i obiecają wszystko aby tylko wrócić do koryta mogli bardziej sp*****ić wszystko w co palce włożyli? Jak długo będziemy POprawiać po nich? Ile to zajmie czasu i pieniędzy? Możemy być znudzeni komisjami ale jak inaczej postawić ich do odpowiedzialności? Jak wierzyć w bzdury np bona wzywające aby nie rozliczać wstecz tylko naprawiać na przyszłość? Ale jak naprawiać skoro nikt nie nadąża za naprawami tamtej zielonej wyspy.....ulepionej z gówna które się już fizycznie coraz bardziej rozlewa?

    1 Cytuj
  • 4 wrz 2019

    Szczerze mówiąc to obecna ekipa rządowa jest najlepszą jaka była.
    Wszyscy byli gorsi. SLD upolitycznił TVP, Tuska chwaliłem, że budował połączenie( S3 i A1 A2 i A4) z morzem i tu się myliłem, bo obecna ekipa udowodniła mi że Tusk robił i budował źle.
    Powoli staję się poprawnym obywatelem, czyli zauważam to co mówi ekipa sprawująca władzę.
    To nie ludzie rządzą tylko partie, człowiek nawet gdyby dobrze czynił jak należy do złej partii, to jest zły. Nie ma indywidualności znajdujących się w danej partii. Jak są w niewłaściwej, zawsze czynią źle.
    Gdyby gówna leciały do Wisły za prezydentury Jakiego, bo dostałby w spadku tą samą infrastrukturę, to on by się starał, naprawić wszystkie błędy po Gronkiewicz, by jest z właściwej partii. Gdyby ten sam Jaki należał dalej do PO, oj to byłby taką samą szmatą jak Trzaskowski.
    Pamiętajcie, nawet najwięksi patrioci, szlachetni ludzie, zdolni i największe umysły, gdy znajdą się w niewłaściwej partii i ta straci władzę, oj to oni zawsze będą szmatami i do końca życia, jak się nie ukorzą przed noworządzącymi, nie przeproszą za błąd wyboru niewłaściwej partii ( Czarnecki, Pęk, Wojciechowski, Jaki, Kuźmiuk), będą do końca rządów tej partii, wykluczeni. A wszystko co zrobili i czego dokonali pod szyldem tej innej partii, będzie złe, wręcz tragiczne.

    I taka narracja już będzie nas spotykać do końca naszych dni po każdej zmianie opcji.
    Najgorszą będzie zawsze ta przedostatnia.

    2 2 Cytuj
  • 4 wrz 2019
    Endrju napisał/a:

    To przecież SLD upolityczniło TVP. Dalej już było tylko gorzej...

    SLD w sojuszu z PiS koalicję w mediach stworzyły. PO media olewały, a TVP i tak była przychylna tej opcki. Grymaszenie TVN-ów, GW i intelektualistów nie pomagało PO wygrać w 2015 roku. SLD dało większość PiS-0wi i... Magdalenę Ogórek w spadku.

    2 2 Cytuj
  • 4 wrz 2019
    bono napisał/a:

    ....
    Wszyscy byli gorsi. SLD upolitycznił TVP, Tuska chwaliłem, że budował połączenie( S3 i A1 A2 i A4) z morzem i tu się myliłem, bo obecna ekipa udowodniła mi że Tusk robił i budował źle......
    To nie ludzie rządzą tylko partie, człowiek nawet gdyby dobrze czynił jak należy do złej partii, to jest zły. Nie ma indywidualności znajdujących się w danej partii. Jak są w niewłaściwej, zawsze czynią źle.
    Gdyby gówna leciały do Wisły za prezydentury Jakiego, bo dostałby w spadku tą samą infrastrukturę, to on by się starał, naprawić wszystkie błędy po Gronkiewicz, by jest z właściwej partii. Gdyby ten sam Jaki należał dalej do PO, oj to byłby taką samą szmatą jak Trzaskowski.

    P.....lisz Pan po całości. Po pierwsze rób coś dobrze albo nie rób wcale byleby nie na pokaz. OK jak nie wiesz jak i już zrobiłeś to przynajmniej nie kradnij. Nie reagując dajesz zezwolenie czyli kradniesz sam.
    https://fakty.interia.pl/raporty/raport-wybory-parlamentarne-2019/aktualnosci/news-w-polske-wyrusza-konwoj-cystern-wstydu-po-psl,nId,3185227
    dzisiaj ty też dostrzegłeś te 3 cysterny których wcześniej nie widziałeś (500dziennie)? Jak o tym pisałem chyba rok temu to oczy przecierałeś i debila udawałeś, że nie wiesz o czym mówię (w temacie brudnego prądu podsyłanego z niemieckich farm do Polski i Czech). Ale ty tego nie wiesz bo wtedy logował się za ciebie twój klon troll. Skad możesz wiedzieć jak reagowałeś rok temu na forum?

    Owszem to rządzą partie, wybrane i będące np moim przedstawicielstwem od lokalnie po górę. Dziękuję Bogu, że nie dopuszczono i na jesieni nie wygrają pozoranci wyglądu, pozoranci budowania, pozoranci finansowi, pozoranci dobrobytu.

    Gdyby rządził Jaki gówna pewnie też by się rozlały i tym bardziej nie można nie mówić o gównianie zbudowanych drogach, oczyszczalniach, itd. Gdzie się nie dotkniesz pod spodem warstwa gówna. Nie ma mojej zgody aby o tym nie mówić i nie rozliczać. Mają się bać, że ktoś przyjdzie i zapyta : gówno zbudowałeś a gdzie reszta kasy?

    Powtórzę Ci co rok temu napisałem bo pewnie nie masz bladego pojecia choć wielce dyskutowałeś jako troll : jesteś gównianym korposzczurem do tego trollem, przez pryzmat EURo patrzyłeś jak okradają nic nie robiąc. Ja spotkałem się i musiałem konkurować z towarami po karuzelach VATowskich (30% tańszych niż z oficjalnego źródła) więc nie pieprz mi tutaj o złodziejskich sojuszach, różowych partiach. Nie zasłaniaj się odpowiedzialnością. Za kradzieżą stoi zawsze konkretna osoba (-y) a okradana jest zawsze osoba (-y).

    A ty zacznij przepraszać za to właśnie p.....lenie wizerunkowe. Ci co potrafią się przyznać do kradzieży czy zeszmacenia ze złodziejami są cenniejsi od tych którzy udają że nie wiedzą o co chodzi.

    1 4 Cytuj
  • 4 wrz 2019

    Ja ufam PiSowi bezgranicznie i dlatego uważam że patrzenie im na ręce jest nieprzyzwoite,
    gdy pomyślę ze w miejsce PiS mogli by rządzić PSL, SLD, Kukiz albo jakaś nowa partia, to mi się nóż w kieszeni otwiera, jak można zastąpić partię która jest wzorem cnót i uczciwości.
    Doceniam to, że ubyło złodziei vat, że, płacą podwykonawcom, bo poprzednicy byli źli.
    Ale ja nie chcę przyrównywać pis do piekła tylko do nieba, a do nieba jest im wciąż bardzo daleko.
    Jakoś równam w górę, czyli do ideałów budowania, postępowania i uczciwości.
    Niektórzy z tego forum równają w dół, że mamy lepiej niż w ZSRR, I to rzeczywiście jest prawda. I pod tym względem retoryka równania w dół, zawsze zwycięży.

    1 3 Cytuj

Odpowiedz