Forum » Wolne Myśli

odwrócony krzyż w kolorach tęczy

  • 8 lut 2020

    Chciałbym postawić na terenie gminy Myślenice symboliczny odwrócony krzyż w kolorach tęczy. Mam kilka osób zainteresowanych tym by projekt powstał i około 7.000 zł budżetu. Co Wy na to?

    5 18 Cytuj
  • 8 lut 2020

    Jak jesteś taki bohater to postaw sam ten krzyż a nie szukaj towarzyszy . Chyba ,że jesteś tchórzem i trzęsiesz porami przed ewentualnymi konsekwencjami . Stawiam na to drugie i z niecierpliwością czekam na twoją "instalację". Tylko nie zapomnij powiadomić tu na forum gdzie to cudo zainstalowałeś .

    17 3 Cytuj
  • 8 lut 2020

    Tęczowy jestem w stanie zrozumieć, jako symbol czy coś tam.
    Ale odwrócony krzyż ?
    Idź na całość, zrób tęczową gwiazdę Dawida :))

    15 1 Cytuj
  • 8 lut 2020

    No prawaki ale jaki macie problem, przecież nikt od was nawet grosika nie chce nie mówiąc już o złotówkach, a i jak wam się nie będzie podobać to zawsze możecie wzrok odwrócić, czyż nie? Czy to tylko innych krzyży dotyczy, hipokryci,

    5 11 Cytuj
  • 9 lut 2020

    no ale w czym problem? Czy ktoś mu tutaj broni? Jeśli postawi go na swojej działce to nie widzę przeszkód, jakoś nie widzę żeby ktoś tu pisal ze nie może :)

    8 Cytuj
  • 9 lut 2020
    gwidoniusz napisał/a:

    Chciałbym postawić na terenie gminy Myślenice symboliczny odwrócony krzyż w kolorach tęczy. Mam kilka osób zainteresowanych tym by projekt powstał i około 7.000 zł budżetu. Co Wy na to?

    Marna prowokacja

    8 Cytuj
  • 9 lut 2020

    ale cienka prowokacja, słabo jak na tęczowych przystało. Ale Iron Maiden ma racje : mając jaja powinien iść na całość bo dlaczego krzyż? Islam nie toleruje inności kolorowej tyle, że tamci by mu ten durny łeb obcieli maczetą szybciej niz mu się wydaje.....i tacy to kolorowi bohaterzy na forum.

    12 5 Cytuj
  • 9 lut 2020
    Vivaldi napisał/a:

    ale cienka prowokacja, ....i tacy to kolorowi bohaterzy na forum.

    Ty do nich z cała pewnością należysz

    8 3 Cytuj
  • mknp@o2.pl 10 lut 2020
    oportunista napisał/a:

    No prawaki ale jaki macie problem, przecież nikt od was nawet grosika nie chce nie mówiąc już o złotówkach, a i jak wam się nie będzie podobać to zawsze możecie wzrok odwrócić, czyż nie? Czy to tylko innych krzyży dotyczy, hipokryci,

    Obrażasz ludzi niezwiązanych z prawicą. Sugerujesz jakoby tylko "prawaki" mieli szacunek do innych ludzi. Ja nie jestem prawakiem, a mimo to uważam, że obrażanie kogoś tylko dlatego że jest to modne nie powinno mieć miejsca i że jest to karygodne.

    9 Cytuj
  • 10 lut 2020

    Proszę, tylko nie mieszajmy religii z polityką, przynajmniej nie dajmy się wciągnąć bo z tym nie zabrniemy. Może się zrobić zawierucha. Temat zapodał autor bardziej społeczny niż polityczny uważam że kontrowersyjny, ale kontrowersyjny tak samo jak np. kapliczka na miejscu dawnej lipki bo tu przynajmniej próbuje jakiś konsultacji społecznych zaś kapliczka powstała jakby na dziko. Mamy kłopoty z tą linią neutralności i może dlatego będą pojawiać się reakcje w drugą stronę. Błąd rodzi się w tym że PiS od symboli religijnych nie ucieka, podobnie Rydzyk i wielu księży od polityki. I gestów sprzeciwu 'w drugą stronę' będzie więcej im bardziej polityczno-katolicki przekaz będzie nachalny. Nergal działa od lat, działają tez różne sekty, mamy wolność sumienia.

    3 1 Cytuj
  • 11 lut 2020

    Świetny pomysł! Tęczowym sodomitom ubędzie 7 kafli a instalacja i tak spłonie :-)

    5 1 Cytuj

Odpowiedz