Forum » Wolne Myśli

Polacy nie gęsi, swoje kryptowaluty mają

  • 2 gru 2020

    Najpierw był Polcoin, który dzisiaj nie ma już wielkiego znaczenia na giełdzie, potem pojawił się Golem, który nadal jest w fazie produkcji, a ostatnio na horyzoncie zaczął świtać nowy projekt — Silesiacoin (SCC).

    Co sądzicie o tych staraniach? Nieraz w powstające kryptowaluty warto inwestować, bo szybko zyskują na wartości. Korzystaliście kiedyś z przedsprzedaży krypto (ICO-presale)?

    1 3 Cytuj
  • Janek Sal 2 gru 2020

    Temat dla świeżaków w sensie wieku ale i dziadek cos poczytał w temacie -
    owszem ktoś zarobił , ktoś stracił jak na giełdzie . kto nie ryzykuje ,,,, nie siedzi

    osobiscie nie wierzę w taki zarobek chociaż to moje subiektywne odczucie . nigdy nie udało mi sie zarobić na lekkim chlebie jak to sie mówi , i tez nie załuje znając kilku co wtopiło grubą kase jeden w złoto inny w bank ..

    ale daj wam .......... niech sie wiedzie

    5 Cytuj
  • 2 gru 2020
    Renee Sans napisał/a:

    Najpierw był Polcoin, który dzisiaj nie ma już wielkiego znaczenia na giełdzie, potem pojawił się Golem, który nadal jest w fazie produkcji, a ostatnio na horyzoncie zaczął świtać nowy projekt — Silesiacoin (SCC).

    Co sądzicie o tych staraniach? Nieraz w powstające kryptowaluty warto inwestować, bo szybko zyskują na wartości. Korzystaliście kiedyś z przedsprzedaży krypto (ICO-presale)?

    Taki nowy AmberGold. "Ino" wirtualny ;)

    4 1 Cytuj
  • 3 gru 2020

    Amber Gold już nie istnieje, ale Skok Biernackiego ma się po pomocy publicznej - bardzo dobrze , to może teraz budować taka walutę z własnym rządem.

    4 1 Cytuj
  • 4 gru 2020

    Zgadzam się, że wiele z takich projektów jest podejrzanych, dlatego trzeba uważać. Jakby nie było to wciąż nowa technologia, więc jakiś cwaniak może próbować ją wykorzystywać.

    Ale przy zachowaniu ostrożności można trafić na uczciwe projekty. Nawet w naszej biednej Polszy ;)

    1 1 Cytuj
  • 6 gru 2020
    Renee Sans napisał/a:

    Nawet w naszej biednej Polszy ;)

    Jakiej biednej?
    Prezes NBP mówił ze pieniędzy mamy nieprzebrane ilości.
    A premier dodał ze bez pieniędzy z UE sobie spokojnie poradzimy.
    To Hiszpania i Włochy maja pod górkę.
    My UE już zasilamy aby pomagać biedniejszym . Tak zrozumiałem te wypowiedzi,
    .

    1 1 Cytuj
  • Janek Sal 7 gru 2020
    bono napisał/a:

    ....... . Tak zrozumiałem te wypowiedzi,
    .

    więc zrozumiałeś podobnie jak ja - ale ten premier ma coraz dłuższy nos .........
    Jepetto mu dostrugał?

    1 Cytuj
  • 7 gru 2020

    Coraz dłuższy nos, ale rozum coraz krótszy.
    Jest ogólnie radośnie i wesoło. Niedługo księży będą spowiadać cywile i zadawać im pokutę.
    Ruch LGTB polegnie na rzecz ruchu tolerancji dewiacji kleru zainicjowanej przez kandydata do beatyfikacji mniejszości seksualnej w klerze- Rydzyka.
    Kazania w kościele będą wygładzać świeccy, zaś księża za pokutę będą odprawiać msze bez możliwości otwierania gęby, a taca pójdzie na cele pozyskania upośledzonych płodów.
    Pedofile w kościele będą kierowani do prac budowlanych.

    2 1 Cytuj
  • 7 gru 2020

    Ale żeście panowie odskoczyli od tematu. Ja tu o kryptowalutach, nie o klerze xd
    Jakby ktoś miał jakieś doświadczenia z ICO pre-sale to chętnie wysłucham. Bo z ciekawości dołączyłem na discordzie do grupy Silesiacoin i chyba pierwszy raz miałem okazję pogadać z ludźmi, którzy stoją za kryptowalutą. Fajna sprawa, jak ktoś się interesuje tematem.

    1 Cytuj
  • 8 gru 2020

    nie przejmuj się Renee Bono ma płacone za to więc każdy temat nagina żeby sobie na emocjach pograć :-)

    2 2 Cytuj
  • 8 gru 2020
    Vivaldi napisał/a:

    nie przejmuj się Renee Bono ma płacone za to więc każdy temat nagina żeby sobie na emocjach pograć :-)

    On się interesuje, bo jak sie już sam zaszczepi Pfizerem tą kupioną strzykawką to mu będą płacić kryptowaluty na tego czipa co sobie go wstrzyknie. Zbliżeniowo ;)

    2 1 Cytuj
  • 9 gru 2020
    Vivaldi napisał/a:

    nie przejmuj się Renee Bono ma płacone za to więc każdy temat nagina żeby sobie na emocjach pograć :-)

    Wiesz, te emocje opadają z każdym dniem.
    Kiedyś mnie to bawiło, można było pojechać na głupocie.
    Do czasu to bawiło i wydawało się, że to do czego się zbliżaliśmy nie jest możliwe.
    Ale my w tym już jesteśmy i to nie jest śmieszne, to jest straszne.
    Sięgamy po ustrój jednopartyjny charakterystyczny dla państw totalitarnych.
    Partia rządząca przejmuje całą naszą wolność od wolnych sądów po wolna prasę.
    Inne myślenie niż ścieżka partyjnej propagandy jest napiętnowane a głosiciele innego myślenia są ośmieszani i wyszydzani we wszystkich rządowych mediach.
    Ogień wolności, którą wywalczyliśmy 30 lat temu jest skutecznie wygaszany, właściwie się tylko już tli.
    Rządzi nami oligarchia jednopartyjna w raz z klerem, jak kiedyś Hiszpanią za gen Franco.
    Czy są jeszcze emocje do bawienia się słowem pisanym?
    Człowiek też gaśnie w emocjach, które są studzone skutecznie tak jak w komunie.
    Wiara w wolność i wolne państwo jest coraz mniejsza.

    3 1 Cytuj
  • 9 gru 2020
    bono napisał/a:

    Wiesz, te emocje opadają z każdym dniem.

    No nie wiem jak Tobie ale mnie emocje dzisiaj podskoczyły, także dzięki Obajtkowi. A Ty ile dzisiaj zarobiłeś na giełdzie Bono?

    1 3 Cytuj
  • 9 gru 2020
    bono napisał/a:

    Ogień wolności, którą wywalczyliśmy 30 lat temu jest skutecznie wygaszany, właściwie się tylko już tli.

    Walczyłeś, czy jak zwykle konfabulujesz?

    2 9 Cytuj
  • 17 gru 2020

    Litwa właśnie wyprzedziła Hiszpanię, a Francja dogoniła Szwecję. Najwyższy poziom konsumpcji w UE nieustannie mają mieszkańcy Luksemburga, Niemiec i Austrii, a najmniejszy Chorwacji, Węgier i Bułgarii.

    Rumunia dogoniła Polskę w konsumpcji, my wyprzedziliśmy Grecję
    Pod względem średniej konsumpcji na głowę mieszkańca Polska w 2019 roku prześcignęła Grecję, ale nas z kolei dogoniła Rumunia, która w ciągu ostatnich dwóch lat nadrabia straty do bogatego Zachodu zdecydowanie najszybciej ze wszystkich państw Europy Środkowej. Najnowsze dane na ten temat opublikował Eurostat.

    W ciągu ostatniego roku np. usługi fryzjerskie zdrożały wg GUS o 13 proc., a stomatologiczne o 13,3 proc. Usługi związane z kulturą o ponad 8 proc. a restauracje, hotele i usługi edukacyjne o blisko 6 proc.

    2 Cytuj

Odpowiedz