Forum » Wolne Myśli

Naprawa butów w domu

  • 24 paź 2021

    Takie pytanie, czy buty wolicie naprawiać samemu, czy zanosicie do szewca? Macie jakies swoje sposoby?

    1 2 Cytuj
  • 24 paź 2021
    esteta napisał/a:

    Takie pytanie, czy buty wolicie naprawiać samemu, czy zanosicie do szewca? Macie jakies swoje sposoby?

    Główną naprawą, jakiej wymagają moje buty jest wymiana zdartych fleków, czasami całych obcasów. Tego akurat nie potrafię zrobić sama. Nie wiem co jeszcze można robić z butami? Sklejać? Wolę w ogóle nie kupować takich, które mogą się rozkleić....

    1 2 Cytuj
  • 30 lis 2021

    masz jakieś sprawdzone metody?

    Cytuj
  • 30 lis 2021
    esteta napisał/a:

    masz jakieś sprawdzone metody?

    Kupić dobry klej, oczyścić buta i podeszwę, posmarować klejem, włożyć nogę od stołu do buta (docisk) i zostawić do związania.

    4 Cytuj
  • burzumsquat666@wp.pl 4 gru 2021
    DM_S napisał/a:

    Kupić dobry klej, oczyścić buta i podeszwę, posmarować klejem, włożyć nogę od stołu do buta (docisk) i zostawić do związania.

    Ostrożnie z tym klejem :) Jeden taki się nawąchał przy naprawianiu butów i teraz zdania nie potrafi po polsku sklecić. A jak już coś mówi, to domaga się wyższych podatków XD

    16 Cytuj
  • 8 gru 2021
    Obserwator30 napisał/a:

    Ostrożnie z tym klejem :) Jeden taki się nawąchał przy naprawianiu butów i teraz zdania nie potrafi po polsku sklecić. A jak już coś mówi, to domaga się wyższych podatków XD

    Kolego, poprawiłeś mi humor :)
    Swoją drogą przedziwna to rzeczywistość, w której reprezentują nas tacy trwale odurzeni klejem ludzie, w dodatku za ciężki hajs...
    Dotąd sądziłam, że wybiera się do rządzenia ludzi conajmniej równie mądrych sobie, i przynajmniej trochę bardziej od siebie kompetentnych.
    Albo się myliłam, albo CO GORSZA nie .....

    9 Cytuj
  • 8 gru 2021
    DM_S napisał/a:

    Dotąd sądziłam, że wybiera się do rządzenia ludzi conajmniej równie mądrych sobie, i przynajmniej trochę bardziej od siebie kompetentnych.

    Nie dziwi nic. "Wydaje mnie się". I właśnie dlatego ten brak zorientowania procentuje - negatywnie.

    3 Cytuj
  • 18 gru 2021

    Jutro sesja rady. Ciekawe czy "złote usta" pana radnego znów się otworzą i zmuszą do zadumy przed świętami:)

    5 Cytuj

Odpowiedz