Forum » Wolne Myśli

Nudne pożycie

 • 15 lis

  Czuje ze moj seks z partnerem z dnia na dzien robi sie monotonny, chcialabym zaszalec lecz sama nie wiem jak, seks wydaje sie byc monotonny, caly czas to samo i te same pozycje.. Kreca mnie roznego typu zabawki erotyczne lecz partner nie jest za bardzo przekonany.

  Co najlepiej zrobic w takiej sytuacji?

  1 8 Cytuj
 • 15 lis

  Kup gadżety i do dzieła :)

  Chyba nie ucieknie z łóżka :D Ze swojej strony polecam sex elixir, kupilismy tę hiszpańską muchę pod wpływem tego forum i naprawdę działa.

  2 4 Cytuj
 • 15 lis

  Proponuje siadanie na stylu od mietły, niezapomniane doświadczenia ;)

  13 2 Cytuj
 • 15 lis

  [cytat=pirimka] Sam probowałeś?? Jak ci było?

  3 3 Cytuj
 • 15 lis

  Ja miałem podobnie ale z moją kobietą, nie była zbyt chętna na urozmaicenie naszego współżycia, nie chciała się przekonać żeby nawet spróbować ale małymi kroczkami przekonywałem ją, prosiłem żeby chociaż tylko spróbować, że jak się jej nie spodoba to nie będę więcej naciskał. I podziałało. Zobaczyła, spróbowała i chyba jej się spodobało, bo po pewnym czasie sama pytała czy nie spróbujemy znowu tego co kiedyś, zaczęła sama nawet szukać nowych pozycji i zabawek itp. Może nawet trochę przesadziłem i za bardzo się otwarła bo teraz co chwilę chce szturmować moje bramy, a uwierzcie mi, na moich murach jest niewielu żołnierzy. Moim zdaniem trzeba zacząć łagodnie, małymi krokami, zostawiając furtkę by mógł się wycofać a sam zorientuje się że nie musi być nudno i niedługo będziesz mogła spróbować szturmować jego bramy.

  3 3 Cytuj
 • 15 lis
  ybasiay napisał/a:

  [cytat=pirimka] Sam probowałeś?? Jak ci było?

  Sądząc po uśmieszku pozostawionym na końcu przez użytkownika Króliczek myślę że się podobało. Mam nadzieję że o tym mówisz bo tylko do tej wypowiedzi pasowała mi twoja :)

  2 3 Cytuj

Odpowiedz