Forum » Wolne Myśli

Facebookowe nieroby

  • burzumsquat666@wp.pl 17 wrz 2022

    [wiadomo kto, z wiadomej partii]

    Zdjęć na Facebooka wrzucają codziennie więcej niż celebryci. Kiedy oni pracują? Kiedy mają czas, żeby przeczytać jakiekolwiek dokumenty? Cokolwiek napisać.

    Pozakładali sobie "telewizje", "gazety", "miesięczniki". Ale wywiady do tych "mediów" (sowicie opłacanych z urzędowej kasy) to dla nich za mało. Nap......dalają fotografiami na Fejsie bardziej niż celebryci czy influencerzy. Szafiarki nie mają tyle zdjęć co oni. Zdjęcia z cmentarza. Zdjęcia z pogrzebu. Zdjęcia z kartonami. Zdjęcia przy pomnikach. Zdjęcia z nabożeństw, kościołów. Zdjęcia z Kalwarii. Zdjęcia ze spotkań z "ważnymi" osobami. Koniecznie z komentarzem: "rozmawialiśmy o ważnych sprawach dla Myślenic".

    Obchodzą na Facebooku wszystkie możliwe święta. Kościelne i państwowe. Przy okazji każdego święta sterczą przy pomnikach i w kościołach. I sesja na Facebooka.

    Rozumiem, że w dzisiejszych czasach trzeba się promować. Ale profile facebookowe tych osób to niezbity dowód na to, że nie robią kompletnie nic z powierzonych im obowiązków!!!

    29 5 Cytuj
  • 17 wrz 2022

    Znak tych czasów.....
    Dzisiaj zamiast mówić, że ktoś jest nikim i nic nie osiągnął, mówi się, że został streamerem lub influencerem.

    19 1 Cytuj
  • 17 wrz 2022

    Poczytajcie sobie wpisy z czasów kompanii wyborczej..... A nie mówiłem?????? No cierp ciało jak żeś chciało.......
    Najgorsze jest to że pewnie czeka nas jeszcze jedna kadencja fejsbukowego słoneczka no bo PO i Tusk to kradli.......

    22 1 Cytuj
  • 18 wrz 2022

    Podsumuję to krótko: dalej wybierajmy do rządzenia ratowników basenowych, nauczycieli i innych nieudaczników. Jeśli ktoś niczego nie osiągnął przed pójściem do polityki, to potem jego osiągnięcia w polityce są jakie są. I trzeba tym osiągnięciom projektować kampanię w socjalmediach, żeby co głupszych jeszcze przekonać że jest dobrze....

    13 2 Cytuj
  • burzumsquat666@wp.pl 18 wrz 2022

    Wczorajsza sesja dziadka Władka z przekopu mierzei to wygłup porównywalny z tym pogrzebowym. Jak tylko udało mu się dorwać co bardziej znanego pisiora (np. Rafalską), to robił sobie z nim zdjęcie. Miny te pisiory miały nie tęgie, że zabiera im czas. Wyglądało to trochę jak słynna sesja Kingi Rusin na imprezie po rozdaniu Oscarów... Tyle że w wydaniu prowincjonalno-jarmarcznym. Grande finale to zdjęcie, na którym inny pisior robi sobie fotę z pisowską aktorką telenowelową, a Władek strzela sobie samojebkę, żeby być w jednym kadrze z tymi "celebrytami".

    Próżność.

    Swoją drogą, to pokazuje jak niską pozycję ma w PiS. Musi czekać na tego typu spęd, żeby zrobić sobie fotkę ze znanymi pisiorami. Efekty tej pozycji wszyscy znamy - nie załatwione bezpieczne przejazdy na Zakopiance i nierozwiązane inne ważne sprawy dla naszego regionu.

    10 8 Cytuj
  • 18 wrz 2022

    Tak sobie przeglądam tego Facebooka i stwierdziłem, że trzeba zacząć się bać naszego Słoneczka. Wczoraj na Suchej Polanie jakąś "giwerę" w rękach trzyma, dzisiaj na moście na Zarabiu znowu Go widzę z pistoletem... i ten Jego uśmiech.... chyba będzie się działo ....

    10 3 Cytuj
  • 18 wrz 2022
    taki_gość napisał/a:

    Tak sobie przeglądam tego Facebooka i stwierdziłem, że trzeba zacząć się bać naszego Słoneczka. Wczoraj na Suchej Polanie jakąś "giwerę" w rękach trzyma, dzisiaj na moście na Zarabiu znowu Go widzę z pistoletem... i ten Jego uśmiech.... chyba będzie się działo ....

    Si vis pacem, para bellum.

    6 Cytuj
  • 18 wrz 2022
    Mysleniczanin007 napisał/a:

    Si vis pacem, para bellum.

    Ale to ja mam się gotować do wojny czy Słoneczko?

    5 1 Cytuj
  • burzumsquat666@wp.pl 18 wrz 2022
    taki_gość napisał/a:

    Ale to ja mam się gotować do wojny czy Słoneczko?

    To jest przygotowanie do "armii obrony wyborów", o której Kaczyński mówił w Nowym Targu. Zresztą nie tylko to ale również inne militarne akcenty wprowadzane tutaj na rozkaz szefa PiS: przysięga wojskowa, pikniki paramilitarne etc. Jedno jest pewne - będą chcieli wywołać zamieszki, tak aby pokojowo nie oddać władzy po przegranych wyborach...

    9 7 Cytuj
  • 18 wrz 2022
    Obserwator30 napisał/a:

    To jest przygotowanie do "armii obrony wyborów", o której Kaczyński mówił w Nowym Targu. Zresztą nie tylko to ale również inne militarne akcenty wprowadzane tutaj na rozkaz szefa PiS: przysięga wojskowa, pikniki paramilitarne etc. Jedno jest pewne - będą chcieli wywołać zamieszki, tak aby pokojowo nie oddać władzy po przegranych wyborach...

    Taa... A na Mierzei Wiślanej zakotwiczy krążownik Aurora.
    Przestań lewaczyć, zjedz Snickersa...

    11 5 Cytuj
  • 18 wrz 2022

    Połączmy wątki:
    1. Mierzeja
    2. Kurowski
    3. Szlachetka
    4. Kanał.

    10 7 Cytuj
  • 19 wrz 2022
    Obserwator30 napisał/a:

    Wczorajsza sesja dziadka Władka z przekopu mierzei to wygłup porównywalny z tym pogrzebowym. Jak tylko udało mu się dorwać co bardziej znanego pisiora (np. Rafalską), to robił sobie z nim zdjęcie. Miny te pisiory miały nie tęgie, że zabiera im czas. Wyglądało to trochę jak słynna sesja Kingi Rusin na imprezie po rozdaniu Oscarów... Tyle że w wydaniu prowincjonalno-jarmarcznym. Grande finale to zdjęcie, na którym inny pisior robi sobie fotę z pisowską aktorką telenowelową, a Władek strzela sobie samojebkę, żeby być w jednym kadrze z tymi "celebrytami".

    Próżność.

    Swoją drogą, to pokazuje jak niską pozycję ma w PiS. Musi czekać na tego typu spęd, żeby zrobić sobie fotkę ze znanymi pisiorami. Efekty tej pozycji wszyscy znamy - nie załatwione bezpieczne przejazdy na Zakopiance i nierozwiązane inne ważne sprawy dla naszego regionu.

    A ty tego nie robisz? Ty możesz, Kinga lewaczka może, Donek może, Trzask może, bo jesteście warszawką która chce dorwać się do koryta i zniszczyć- wyśmiać , tych jak to nazywacie prowincjonalno-jarmarcznych.

    5 12 Cytuj
  • 19 wrz 2022
    biegacz napisał/a:

    A ty tego nie robisz? Ty możesz, Kinga lewaczka może, Donek może, Trzask może, bo jesteście warszawką która chce dorwać się do koryta i zniszczyć- wyśmiać , tych jak to nazywacie prowincjonalno-jarmarcznych.

    ? Odpowiem za kolegę i w imieniu własnym także: nie, nie robimy tego. Nikt normalny nie robi. Co najwyżej nastolatki tak robią, jak zobaczą jakiegoś Dicaprio czy innego Patisona xD

    7 3 Cytuj
  • 19 wrz 2022

    Biegacz - a Ty to robisz?

    10 2 Cytuj
  • 19 wrz 2022

    Tak mi się jeszcze przypomniało apropo "nastolatków" i "lajkowania". Tj. druga strona tych facebookowych postów. Jest taka pani radna, chciało by się powiedzieć nobliwa pani Halina D., która prawie że piszczy jak te nastolatki przed Biberem, tylko że ona piszczy pod każdym postem Słoneczka. Kciuczki, gratulacje, prawie, że buziaczki i serduszka. Już bidulka sama nie wie jak ma się wyrazić w tym zachwycie. Towarzystwo łubu dubu, pokazane w Misiu Barei przerzuciło się na smartfony.

    10 1 Cytuj
  • burzumsquat666@wp.pl 19 wrz 2022
    DM_S napisał/a:

    ? Odpowiem za kolegę i w imieniu własnym także: nie, nie robimy tego. Nikt normalny nie robi. Co najwyżej nastolatki tak robią, jak zobaczą jakiegoś Dicaprio czy innego Patisona xD

    Dzięki:)

    3 1 Cytuj
  • burzumsquat666@wp.pl 19 wrz 2022
    biegacz napisał/a:

    A ty tego nie robisz? Ty możesz, Kinga lewaczka może, Donek może, Trzask może, bo jesteście warszawką która chce dorwać się do koryta i zniszczyć- wyśmiać , tych jak to nazywacie prowincjonalno-jarmarcznych.

    Nie robię. Nie robię sobie selfie z politykami. Nie poluje na celebrytów. Nie fotografuje się na pogrzebach ani na nabożeństwach. Nie stoję z kartonami przy drodze.

    6 2 Cytuj
  • 20 wrz 2022
    Obywatel C napisał/a:

    Tak mi się jeszcze przypomniało apropo "nastolatków" i "lajkowania". Tj. druga strona tych facebookowych postów. Jest taka pani radna, chciało by się powiedzieć nobliwa pani Halina D., która prawie że piszczy jak te nastolatki przed Biberem, tylko że ona piszczy pod każdym postem Słoneczka. Kciuczki, gratulacje, prawie, że buziaczki i serduszka. Już bidulka sama nie wie jak ma się wyrazić w tym zachwycie. Towarzystwo łubu dubu, pokazane w Misiu Barei przerzuciło się na smartfony.

    Nobliwa Pani jak piszesz jest wdzięczna Słoneczku, bo zatrudnił córkę w urzędzie. Podobno dopóki będzie mogła będzie lajkować wszystkie zdjęcia i posty Słoneczka.

    10 1 Cytuj
  • Janek Sal 20 wrz 2022
    biegacz napisał/a:

    A ty tego nie robisz? Ty możesz, Kinga lewaczka może, Donek może, Trzask może, bo jesteście warszawką która chce dorwać się do koryta i zniszczyć- wyśmiać , tych jak to nazywacie prowincjonalno-jarmarcznych.

    dna różnica - ja tez to robie
    próbowałes wejsc na spotkqanie z jasnie zawsze dziewicą jarosławem?
    ja próbowałem
    i na tym sie skonczyło
    na Trzaskowskiego, Donalda wszedłem bez problemu .
    Przeciez twój guru do obywatela powiedziqł spieprzaj dziadu -
    więcej pokory
    pycha kroczy przed upadkiem

    6 2 Cytuj
  • 20 wrz 2022
    taki_gość napisał/a:

    Nobliwa Pani jak piszesz jest wdzięczna Słoneczku, bo zatrudnił córkę w urzędzie. Podobno dopóki będzie mogła będzie lajkować wszystkie zdjęcia i posty Słoneczka.

    Ciekawe komu będzie pani radna klakierzyć jak Słoneczko zgaśnie:)

    3 Cytuj
  • 20 wrz 2022
    t-34 napisał/a:

    Poczytajcie sobie wpisy z czasów kompanii wyborczej..... A nie mówiłem?????? No cierp ciało jak żeś chciało.......
    Najgorsze jest to że pewnie czeka nas jeszcze jedna kadencja fejsbukowego słoneczka no bo PO i Tusk to kradli.......

    Najgorsze będzie to gdy Słońce Peru ze swoją banda znowu dojdzie do wladzy
    To będą koleje lata służebności Polski wobec Berlina i....Moskwy

    4 3 Cytuj
  • 20 wrz 2022
    Figaro1 napisał/a:

    Najgorsze będzie to gdy Słońce Peru ze swoją banda znowu dojdzie do wladzy
    To będą koleje lata służebności Polski wobec Berlina i....Moskwy

    Może jakieś konkrety ??? Bo PO kradło i Tusk wysługiwał się Merkeli już się trochę osłuchało a konkretów dali ni ma.....
    Odnośnie służebności to osobiście wole współpracować z Niemcami niż z ruską hołotą...
    Zresztą na razie tak to wygląda - My z Orbanem - Orban z Putinem...........

    5 1 Cytuj
  • 21 wrz 2022
    t-34 napisał/a:

    Może jakieś konkrety ??? Bo PO kradło i Tusk wysługiwał się Merkeli już się trochę osłuchało a konkretów dali ni ma.....
    Odnośnie służebności to osobiście wole współpracować z Niemcami niż z ruską hołotą...
    Zresztą na razie tak to wygląda - My z Orbanem - Orban z Putinem...........

    Braknie czasu na pisanie,a nawet gdybym napisał i tak byś tego nie przeczytał bo ty wiesz przecież swoje

    Właśnie przeczytałem na WP co Polacy sądzą o byłych rządach Tuska i koalicji PO-PSL....wynika z nich że Polacy nie chcą powrotu tej władzy,co ciekawe większość sympatyków opozycji też się boi że Tusk wroci
    https://wiadomosci.wp.pl/polacy-tesknia-za-rzadami-tuska-nowy-sondaz-wp-nie-pozostawia-zludzen-6814378880248672a

    2 5 Cytuj
  • Janek Sal 21 wrz 2022

    jak kto woli

    Ja wolę na zachodzie zgubić jak na wschodzie znależć -

    7 Cytuj
  • 21 wrz 2022
    Figaro1 napisał/a:

    Braknie czasu na pisanie,a nawet gdybym napisał i tak byś tego nie przeczytał bo ty wiesz przecież swoje

    Właśnie przeczytałem na WP co Polacy sądzą o byłych rządach Tuska i koalicji PO-PSL....wynika z nich że Polacy nie chcą powrotu tej władzy,co ciekawe większość sympatyków opozycji też się boi że Tusk wroci
    https://wiadomosci.wp.pl/polacy-tesknia-za-rzadami-tuska-nowy-sondaz-wp-nie-pozostawia-zludzen-6814378880248672a

    Ja bym podchodził z bardzo dużym dystansem do niusów publikowanych na WP, czy Interia, Onet czy gazeta.pl. Wszystkie te media jak i nasza słoneczkowa tv są grubo tendencyjna w jakimś tam interesie odgórnym i nie jest to teoria spiskowa tylko fakt. Informacje tam zamieszczane są źródłem celowego przekazu.
    Nie wiem jakim trzeba byłoby być tępakiem aby nie potrafić wyciągnąć pewnych faktów które nas wokół spotykają kilka lat temu i teraz, jak funkcjonuje społeczeństwo i jak wygląda życie codzienne. Tyle chyba w tym wątku.

    5 1 Cytuj

Odpowiedz