Forum » Wolne Myśli

Facebookowe nieroby

  • 21 wrz 2022
    t-34 napisał/a:

    Może jakieś konkrety ??? Bo PO kradło i Tusk wysługiwał się Merkeli już się trochę osłuchało a konkretów dali ni ma.....
    Odnośnie służebności to osobiście wole współpracować z Niemcami niż z ruską hołotą...
    Zresztą na razie tak to wygląda - My z Orbanem - Orban z Putinem...........

    Może i kradło, jak każda partia i władza, ale ta kradzież nie dotykała każdego z nas i nie zrobiła inflacji. Kradł każdy kto był ogarnięty. Teraz? dostają wszyscy nie ogarnięci dostają pieniądze tylko dlatego, że są, nie musza kraść. Władza z każdym prezentem dla 2 sortu zabiera z tego połowę dla siebie.
    Co nas Merkel obchodzi? nie bardzo rozumiem, czemu pisiory mają taki problem merkel, niemiec. Nie widzą problemów wchodzić w kolację z rosyjską konfederacją i za wsparcie dopuszczać do władzy i decyzji na najwyższym szczeblu rosyjskich ogliarchów?! Zamiast pieprzyć o Merkel, może skupmy się nad tym za ile jest masło, dlaczego gaz poszedł w górę w listopadzie ub.r a inflację mamy regularną od 2019r. Tylko w Polsce. Teraz Państwo i władza okrada nas wszystkich, dostają wyborcy pakiety które i tak zaraz wracają (teraz na składach z opałami) do wspólnej kiesy. Dzielą i rządzą kradzieżą, już trudno dopatrzeć sie gdzie jest przekręt, bo wszyscy są zaangażowani, do samej góry do słoneczka, z tępym przyzwoleniem wyborców, bo niemiec wróg a merkel się całowała z tuskiem.

    3 Cytuj
  • 21 wrz 2022
    irussus napisał/a:

    Ja bym podchodził z bardzo dużym dystansem do niusów publikowanych na WP, czy Interia, Onet czy gazeta.pl. Wszystkie te media jak i nasza słoneczkowa tv są grubo tendencyjna w jakimś tam interesie odgórnym i nie jest to teoria spiskowa tylko fakt. Informacje tam zamieszczane są źródłem celowego przekazu.
    Nie wiem jakim trzeba byłoby być tępakiem aby nie potrafić wyciągnąć pewnych faktów które nas wokół spotykają kilka lat temu i teraz, jak funkcjonuje społeczeństwo i jak wygląda życie codzienne. Tyle chyba w tym wątku.

    No przecież wy wiecie zawsze swoje
    Po co ta dyskusja?

    2 Cytuj
  • 21 wrz 2022
    Figaro1 napisał/a:

    Braknie czasu na pisanie,a nawet gdybym napisał i tak byś tego nie przeczytał bo ty wiesz przecież swoje

    Właśnie przeczytałem na WP co Polacy sądzą o byłych rządach Tuska i koalicji PO-PSL....wynika z nich że Polacy nie chcą powrotu tej władzy,co ciekawe większość sympatyków opozycji też się boi że Tusk wroci
    https://wiadomosci.wp.pl/polacy-tesknia-za-rzadami-tuska-nowy-sondaz-wp-nie-pozostawia-zludzen-6814378880248672a

    Ja nie czytając na WP ani na innych portalach powiem krótko. Jedni warci drugich, i tak na samej górze jak i w Myślenicach.

    6 Cytuj
  • 21 wrz 2022
    taki_gość napisał/a:

    Tak sobie przeglądam tego Facebooka i stwierdziłem, że trzeba zacząć się bać naszego Słoneczka. Wczoraj na Suchej Polanie jakąś "giwerę" w rękach trzyma, dzisiaj na moście na Zarabiu znowu Go widzę z pistoletem... i ten Jego uśmiech.... chyba będzie się działo ....

    To tak oficjalnie z tym pistoletem chodzi?

    6 Cytuj
  • 21 wrz 2022

    Figaro, wy pisowcy macie jakąś chorobę zbiorową, chyba od Nowaka się zaraziliście..... na każdą krytykę PiSu macie tylko jedną odpowiedź: "a Tusk".
    Wy widzicie jakikolwiek świat poza tym Tuskiem?

    10 1 Cytuj
  • 21 wrz 2022
    DM_S napisał/a:

    Figaro, wy pisowcy macie jakąś chorobę zbiorową, chyba od Nowaka się zaraziliście..... na każdą krytykę PiSu macie tylko jedną odpowiedź: "a Tusk".
    Wy widzicie jakikolwiek świat poza tym Tuskiem?

    Czym oni byliby bez Tuska?
    Przykład następcy Tuska w UE, czy ktoś o nim słyszy, nie to właściwa postać za Tuska bo nie jest z Polski.
    Może sobie robić co chce i nikt słowa złego o nim nie powie.
    Podobnie Merkelowa, jedynym jej przestępstwem była przyjaźń z Tuskiem.
    Gdyby to była przyjaźń z Czechem, w Polce nie odmieniano by jej nazwiska na wszystkie przypadki .
    Ta von der Leyen, ma święty spokój, bo nie przyjaźni się z żadnym Polakiem nie z PiS.
    Z PiS tez się nie przyjaźni, ale to mniejsze zło, niż przyjaźń z np. Sikorskim. Gdyby takiego Sikorskiego pociągnęła za sobą, miała by w Polce PiS, prze.ebane.

    A taki Tusk gdyby hipotetycznie został wybrany prezydentem USA,
    byłby najgorszym prezydentem wszech czasów dla Polski PiS.
    Źle by pomagał Polsce, Ukrainie, współpracowałby z Putinem, na uroczystościach narodowych, gdyby zapragnął się na nie wybrać jako polonus, siedziałby w przedostatnim rzędzie i nikt z PiS, ręki by mu nie podał.

    To rodzaj rasizmu politycznego.

    6 1 Cytuj
  • 22 wrz 2022

    Wogóle to Tusk był i jest i będzie najgorszym Tuskiem na świecie:) Amen.

    6 2 Cytuj

Odpowiedz