Forum » Wolne Myśli

kto koko robi w bambuko

  • Janek Sal 19 wrz 2022

    ogladalismy pewnie w wiekszosci reportaz Czarno na białym o katastrofie smoleńskiej - wypada jeszcze upierać się przy zamachu???????????

    16 2 Cytuj
  • 19 wrz 2022

    ''GRATULUJE''tym,ktorzy wierzyli i wierza M.

    15 1 Cytuj
  • 20 wrz 2022
    jaskokrakow napisał/a:

    ogladalismy pewnie w wiekszosci reportaz Czarno na białym o katastrofie smoleńskiej - wypada jeszcze upierać się przy zamachu???????????

    Nie o to chodzi aby złapać króliczka,
    ale by gonić go.

    10 2 Cytuj
  • Janek Sal 20 wrz 2022
    Prawicowiec napisał/a:

    Nie o to chodzi aby złapać króliczka,
    ale by gonić go.

    Ja to wiem i pewnie wielu tez ale ilu złapali na tą gonitwe - widac po notowaniach

    7 2 Cytuj
  • 20 wrz 2022
    jaskokrakow napisał/a:

    Ja to wiem i pewnie wielu tez ale ilu złapali na tą gonitwe - widac po notowaniach

    Taki sam % poparcia był dla komuny przy jej obalaniu.
    To ludzie którym można wmówić wszystko.
    Zamienili teraz komunę na PiS. Troszczy się o nich, daje szkołę za darmo i szpitale,
    500+ i takie tam pierdoły, "z gospodarską wizytą" , "pomożecie- pomożemy".......

    Bez nich wrócą kułacy, panowie, burżuje, tylko nie zauważają, że to już wszystko pod przykrywką obecnego "socjalizmu dla głupich" - wróciło.

    8 4 Cytuj
  • Janek Sal 22 wrz 2022

    wiec i mamy pean pochwalny dla maciarewicza w wydaniu naszego prezydenta - wczoraj z NY z ambasady w rozmowie z red Wroną - nie było i nie ma lepszego patrioty jak maciarewicz a winien Tusk

    4 1 Cytuj
  • 22 wrz 2022
    Prawicowiec napisał/a:

    To ludzie którym można wmówić wszystko.

    Jest nawet gorzej. Ci ludzie sami sobie wmawiają argumenty dla swojej miłości wobec PiSu. Mówiąc "wmówić" sugerujesz, że wyznawcy PiSu kierują się logiką, tyle, że błędnie im wyłożoną, tymczasem oni niczego nawet nie próbują analizować, tylko powtarzają zasłyszane slogany, z których większość i tak dotyczy Tuska.

    2 1 Cytuj
  • 22 wrz 2022
    DM_S napisał/a:

    Jest nawet gorzej. Ci ludzie sami sobie wmawiają argumenty dla swojej miłości wobec PiSu. Mówiąc "wmówić" sugerujesz, że wyznawcy PiSu kierują się logiką, tyle, że błędnie im wyłożoną, tymczasem oni niczego nawet nie próbują analizować, tylko powtarzają zasłyszane slogany, z których większość i tak dotyczy Tuska.

    Tusk to persona która przewodzi ugrupowaniem, które w największym stopniu zagraża PiS.

    Gdyby jakakolwiek inne ugrupowanie było w tej samej roli, jego przywódcę, mieszano by z błotem, zamiast Tuska.
    Hołownia, Kamysz, czy nawet Bosak, byliby zdrajcami, mordercami, kolaborantami Rosji j Niemiec, grzebano by w ich życiorysach, zarzucano walkę z kościołem, uruchomiono by sztab ludzi do kompromitowania ich.

    Tu nie chodzi o człowieka, to jest walka o pozostaniu przy żłobie, a dla tego żłobu zrobią każde świństwo, niegodziwość i uderzą w plecy.
    W tej rozgrywce nie ma świętości.

    7 2 Cytuj
  • 23 wrz 2022

    Dlatego byłabym rada, gdyby przyszedł (i został zauważony) ktoś nowy, jakaś alternatywa dla znanych już dobrze Tusków, pyszałkowatych Bosaków, śmiesznych Hołowni, czy rozmemłanych Kamyszów. Gdyby ludzie byli zainteresowani jakąkolwiek wiedzą na temat kandydatów np na prezydenta i szukali jej w rzetelnych źródłach, może byłaby jakaś nadzieja. Dopóki ciemny lud wybiera tylko spośród brylujących w głównych mediach błaznów, o których wie tylko tyle, że nienawidzą się na wzajem i ewentualnie są za lub przeciw gejom, to dobrze nigdy nie będzie.

    7 Cytuj
  • 23 wrz 2022
    DM_S napisał/a:

    Dlatego byłabym rada, gdyby przyszedł (i został zauważony) ktoś nowy, jakaś alternatywa dla znanych już dobrze Tusków, pyszałkowatych Bosaków, śmiesznych Hołowni, czy rozmemłanych Kamyszów. Gdyby ludzie byli zainteresowani jakąkolwiek wiedzą na temat kandydatów np na prezydenta i szukali jej w rzetelnych źródłach, może byłaby jakaś nadzieja. Dopóki ciemny lud wybiera tylko spośród brylujących w głównych mediach błaznów, o których wie tylko tyle, że nienawidzą się na wzajem i ewentualnie są za lub przeciw gejom, to dobrze nigdy nie będzie.

    Gdzie takiego znaleźć?

    4 Cytuj
  • 23 wrz 2022

    Jak nic Szlachetka musi iść do Warszawy, do rządu:) Jarosławie please....., nawet za tym zagłosuję:)

    7 1 Cytuj
  • 23 wrz 2022
    taki_gość napisał/a:

    Gdzie takiego znaleźć?

    W wyborach prezydenckich startowali tacy, ale większość wyborców wie tylko, że był Duda, Trzaskowski, Kamysz, Hołownia i Biedroń. Swoją drogą z tej piątki, gdyby innych opcji nie było, wybrałabym Biedronka, bo po jego prezydenturze w Słupsku był przynajmniej względny pogląd na to, jakim jest gospodarzem. Trzaskowski byłby drugą opcją chociaż nie mam do niego za grosz zaufania. Na prawdę nie wiem co mieli w głowach ludzie, głosujący na pajaca z TV, mumię Kosiniaka, a już zwłaszcza na chodzącego mema, czyli Dude.

    2 Cytuj
  • 23 wrz 2022

    Załóżmy , że Rosja kupuje gaz od Norwegii a ropę z Arabii z Iraku, węgiel z Polski.
    Że to niemożliwe? Fakt, Norwegia by nigdy gazu z Rosji nie kupowała.
    Ale jest potęga węglowa w Europie, która postawiła całą swoją energetykę, prąd ogrzewanie, elektrociepłownie na węglu, bo jest Kuwejtem węglowym.
    Ten kraj nazwał kraje uzależniające się od surowca energetycznego ropy, gazu którego te państwa nie posiadają - od Rosji, głupcami i sojusznikami Putina.

    Okazuje się, że rząd tego państwa, będąc Kuwejtem węglowym i energetyce opartej w całości na węglu, prowadzi politykę gospodarczą opartą na importowanie węgla z Rosji Putina.
    Można sadzić, że posiadając władny węgiel, rząd tego kraju postanowił finansować reżim Putina zamieniając węgiel z Polski, za złotówki na węgiel od Putina za ruble.

    Przypadek? Czy ten rząd został wybrany za pieniądze Putina?
    Wszystko na to wskazuje.

    5 1 Cytuj
  • 23 wrz 2022
    Prawicowiec napisał/a:

    Załóżmy , że Rosja kupuje gaz od Norwegii a ropę z Arabii z Iraku, węgiel z Polski.
    Że to niemożliwe? Fakt, Norwegia by nigdy gazu z Rosji nie kupowała.
    Ale jest potęga węglowa w Europie, która postawiła całą swoją energetykę, prąd ogrzewanie, elektrociepłownie na węglu, bo jest Kuwejtem węglowym.
    Ten kraj nazwał kraje uzależniające się od surowca energetycznego ropy, gazu którego te państwa nie posiadają - od Rosji, głupcami i sojusznikami Putina.

    Okazuje się, że rząd tego państwa, będąc Kuwejtem węglowym i energetyce opartej w całości na węglu, prowadzi politykę gospodarczą opartą na importowanie węgla z Rosji Putina.
    Można sadzić, że posiadając władny węgiel, rząd tego kraju postanowił finansować reżim Putina zamieniając węgiel z Polski, za złotówki na węgiel od Putina za ruble.

    Przypadek? Czy ten rząd został wybrany za pieniądze Putina?
    Wszystko na to wskazuje.

    Myślę, że większość ludzi w Polsce w tej chwili bardziej niż pieniędzmi Putina, zainteresowana jest tym, jak ogrzeje domy w nadchodzącej (dość prędko) zimie. Idę o zakład, że gdyby rząd PiSu sprowadził teraz dobrej jakości węgiel z Rosji i sprzedawał go Polakom po dobrej cenie, to większość miałaby gdzieś, że Putin na tym zarobi. Sama bym miała gdzieś, ponieważ nie jestem naiwnym dzieckiem i wiem dobrze, że te pieniądze, czy je Putinowi za ten węgiel zapłacimy czy nie, nie zmienią kompletnie niczego w sytuacji na Ukrainie. Co Putin ma w planach zrobić to zrobi, z sankcjami czy bez nich. Trzeba oczywiście stanąć po stronie ofiar ale w realnie pomocny sposób, nie tylko dmuchanymi ideami. Jak tak dalej pójdzie, ci biedni uchodźcy będą u nas marznąć.

    1 4 Cytuj
  • 23 wrz 2022
    DM_S napisał/a:

    Myślę, że większość ludzi w Polsce w tej chwili bardziej niż pieniędzmi Putina, zainteresowana jest tym, jak ogrzeje domy w nadchodzącej (dość prędko) zimie. Idę o zakład, że gdyby rząd PiSu sprowadził teraz dobrej jakości węgiel z Rosji i sprzedawał go Polakom po dobrej cenie, to większość miałaby gdzieś, że Putin na tym zarobi. Sama bym miała gdzieś, ponieważ nie jestem naiwnym dzieckiem i wiem dobrze, że te pieniądze, czy je Putinowi za ten węgiel zapłacimy czy nie, nie zmienią kompletnie niczego w sytuacji na Ukrainie. Co Putin ma w planach zrobić to zrobi, z sankcjami czy bez nich. Trzeba oczywiście stanąć po stronie ofiar ale w realnie pomocny sposób, nie tylko dmuchanymi ideami. Jak tak dalej pójdzie, ci biedni uchodźcy będą u nas marznąć.

    Myśle, że podobnie myślą Niemcy.
    Wiec wykazywanie Niemcom, że uzależnili się od Rosji , bardziej niż my, przy braku prądu właśnie u nas, nie znajduje uzasadnienia.

    2 1 Cytuj
  • Janek Sal 24 wrz 2022
    DM_S napisał/a:

    Dlatego byłabym rada, gdyby przyszedł (i został zauważony) ktoś nowy, jakaś alternatywa dla znanych już dobrze Tusków, pyszałkowatych Bosaków, śmiesznych Hołowni, czy rozmemłanych Kamyszów. Gdyby ludzie byli zainteresowani jakąkolwiek wiedzą na temat kandydatów np na prezydenta i szukali jej w rzetelnych źródłach, może byłaby jakaś nadzieja. Dopóki ciemny lud wybiera tylko spośród brylujących w głównych mediach błaznów, o których wie tylko tyle, że nienawidzą się na wzajem i ewentualnie są za lub przeciw gejom, to dobrze nigdy nie będzie.

    Ci błazni co nienawidzą się nawzajem po zajęciach piją razem biesiadują i ciemny lud to kupuje zapierdalając za miske ryzu- a co do kogos odmiennego od tych błaznów to jestem za -,
    Dawno dawno temu jeden satyryk zrobił sobie jaja i powołał partię przyjaciół piwa - i co ?wszedł do sejmu i tez robił jaja . Więc dla jaj wystawmy kogos .............

    5 Cytuj
  • 24 wrz 2022
    jaskokrakow napisał/a:

    Ci błazni co nienawidzą się nawzajem po zajęciach piją razem biesiadują i ciemny lud to kupuje zapierdalając za miske ryzu- a co do kogos odmiennego od tych błaznów to jestem za -,
    Dawno dawno temu jeden satyryk zrobił sobie jaja i powołał partię przyjaciół piwa - i co ?wszedł do sejmu i tez robił jaja . Więc dla jaj wystawmy kogos .............

    Wincenciak, bo z Myślenic, albo człowieka naszej ziemi, Obajtka.
    Te nazwiska już są w Internecie i TVP info.

    3 Cytuj
  • 24 wrz 2022
    DM_S napisał/a:

    W wyborach prezydenckich startowali tacy, ale większość wyborców wie tylko, że był Duda, Trzaskowski, Kamysz, Hołownia i Biedroń. Swoją drogą z tej piątki, gdyby innych opcji nie było, wybrałabym Biedronka, bo po jego prezydenturze w Słupsku był przynajmniej względny pogląd na to, jakim jest gospodarzem. Trzaskowski byłby drugą opcją chociaż nie mam do niego za grosz zaufania. Na prawdę nie wiem co mieli w głowach ludzie, głosujący na pajaca z TV, mumię Kosiniaka, a już zwłaszcza na chodzącego mema, czyli Dude.

    A może Gowin?
    Ten odnajduje się w każdej opcji politycznej.

    2 1 Cytuj
  • 24 wrz 2022
    Prawicowiec napisał/a:

    Wincenciak, bo z Myślenic, albo człowieka naszej ziemi, Obajtka.
    Te nazwiska już są w Internecie i TVP info.

    Żebyś się nie zdziwił. Obajtek jak się już nachapie i trochę bardziej spali, to go wystawią na prezydenta, żeby jeszcze miał darmową ochronę BOR'u do końca życia za państwowe.

    4 Cytuj
  • 25 wrz 2022
    Prawicowiec napisał/a:

    Myśle, że podobnie myślą Niemcy.
    Wiec wykazywanie Niemcom, że uzależnili się od Rosji , bardziej niż my, przy braku prądu właśnie u nas, nie znajduje uzasadnienia.

    Oczywiście, że nie znajduje, toteż nie uzasadniam.
    Osobiście śmieszy mnie krytyka Niemiec przez naszych osłów u władzy, bo są lepiej zabezpieczeni od nas a i tak szykują się na kryzys (rząd zaleca obywatelom robienie zapasów żywności na wypadek blackoutu) podczas gdy u nas sielanka i trwonienie resztek pieniędzy na kolesiostwo i kumoterstwo, jakieś ławeczki i ordery.

    3 1 Cytuj
  • 25 wrz 2022
    Prawicowiec napisał/a:

    A może Gowin?
    Ten odnajduje się w każdej opcji politycznej.

    Nawet mi nie mów o tej gliździe ;)

    4 Cytuj
  • 25 wrz 2022
    jaskokrakow napisał/a:

    Ci błazni co nienawidzą się nawzajem po zajęciach piją razem biesiadują i ciemny lud to kupuje zapierdalając za miske ryzu- a co do kogos odmiennego od tych błaznów to jestem za -,
    Dawno dawno temu jeden satyryk zrobił sobie jaja i powołał partię przyjaciół piwa - i co ?wszedł do sejmu i tez robił jaja . Więc dla jaj wystawmy kogos .............

    Masz rację. Nienawidzą się tylko przed kamerami, a ciemny lud to kupuje. Gdyby faktycznie tak było, nie chroniłby się nawzajem. Jak to mówią curwa curwie łba nie urwie.
    Z powoływaniem kogoś dla jaj bym nie ryzykowała. Samo wystawienie takiego np Hołowni do wyborów było chyba dla jaj. Z resztą Dudy nie lepiej....

    5 Cytuj
  • 25 wrz 2022

    A to Kaczyński do „przyjaciół Rosjan”:

    https://m.youtube.com/watch?v=ere4Q5-iPSs

    3 1 Cytuj
  • 27 wrz 2022

    Czy lepiej mieć twardą walutę?
    I dlaczego nasza jest miękka?

    2 1 Cytuj
  • 27 wrz 2022

    Ten zawór na Baltic Pipe ma lewy gwint.
    Nawet premier Danii się zdziwiła.

    Zakręcili aby go odkręcić.

    2 1 Cytuj

Odpowiedz