Forum » Wolne Myśli

Co myślicie o sporcie?

  • 26 lis 2022

    Witam wszystkich. Bardzo ciekawe co myślicie o sporcie? Lubię piłkę nożną od dzieciństwa.

    1 Cytuj
  • 26 lis 2022
    JonyMarr napisał/a:

    Witam wszystkich. Bardzo ciekawe co myślicie o sporcie? Lubię piłkę nożną od dzieciństwa.

    Dzisiaj to akurat myślę, że Cesiek to jednak menda, mógł dać zagrać Grosickiemu albo Świderskiemu

    2 1 Cytuj
  • 28 lis 2022

    A, wie pan, moim zdaniem to ciężko powiedzieć co o nim myślę, czy czego o nim nie myślę..
    Gdybym miał powiedzieć, co cenię w życiu najbardziej, powiedziałbym, że ludzi.
    Ludzi, którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam,
    i co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie.
    Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne,
    bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec, które pomaga się nam rozwijać.
    Ja miałem szczęście, by tak rzec, ponieważ je znalazłem, i dziękuję życiu!
    Dziękuję mu; życie to śpiew, życie to taniec, życie to miłość!
    Wielu ludzi pyta mnie o to samo: ale jak ty to robisz, skąd czerpiesz tę radość? A ja odpowiadam, że to proste!
    To umiłowanie życia. To właśnie ono sprawia, że dzisiaj na przykład buduję maszyny, a jutro – kto wie? Dlaczego by nie – oddam się pracy społecznej i będę, ot, choćby, sadzić... doć— m-marchew...

    3 Cytuj
  • Janek Sal 29 lis 2022

    jesli o tej piłce to spostrzeżenie- wieksze sukcesy odnosilismy za trenerów rodzimych a nie kupionych za granicami - zobaczymy w środę
    OBY - trzymam kciuki ,choć mnie juz dosyć bolą

    1 Cytuj
  • 29 lis 2022

    Cześć! I myślę o zakładach sportowych, wciąż jest z kim rozmawiać i ogólnie o wydarzeniach sportowych. Życzę wam, abyście spróbowali porozmawiać o tym tutaj.

    1 Cytuj
  • Janek Sal 30 lis 2022

    Jest dobrze - Francja na luzaaku dostała jednego gola pewnie oszczedzali sie na drugą rundę . Kangury tez dały sobie radę . Czekam na 20 . oby było co pisać pozytywnego

    2 Cytuj
  • 1 gru 2022

    Zastanawiałem się nad słabą grą dla Polski, naszych bardzo dobrych zawodników w obcych klubach .
    Wyszła mi analiza, że oni w tych klubach to czują się jak kierowca w Porsche, są dowartościowani i wszystko gra. Są lubiani i doceniani, nikt za nimi nie chodzi i rozlicza ich z postępowania, czy zakupów.
    Wyszło mi ,że po powrocie do kraju, nie czują się komfortowo psychicznie. I nie jest to ich wina ale nas jako społeczeństwa.
    Nasi celebryci nie są rozpieszczani, nie są dowartościowywani.
    To my zniszczylibyśmy każdy sukces, każde wyróżnienie. Nie może być w naszym kraju autorytetów bo trzeba je sprowadzić na ziemię.

    Czy to sportowiec, polityk, celebryta. Przykład Wałęsy, czy Tuska, za chwilę Lewandowskiego i Światek.
    itd każdemu musimy udowodnić że był właściwie nikim.
    Widać to po Bońku, który w Polsce nie koniecznie czuje się swobodnie, natomiast Włochy są jego żywiołem, Świątek też woli aby ją nie namierzano kraju i mieszka poza jego granicami.

    Krotko mówiąc (za Kaczyńskim) gdyby, Wałęsa czy Tusk osiedli poza Polską, wredna cześć polskiego społeczeństwa by ich nie gnoiła.

    4 5 Cytuj
  • 3 gru 2022

    Andrzej Duda: stan polskiego sportu zwłaszcza gier zespołowych jest smutnym odzwierciedleniem stanu polskiego państwa.

    1 2 Cytuj
  • 6 gru 2022

    Oglądam Maroko- Hiszpania i gdy po meczu Polska- Francja, Lothar Matthäus w wywiadzie dla polskiej prasy, powiedział ze Polska gra archaiczny futbol z lat 90 tych, byłem zniesmaczony jego opinią.

    Ale oglądając Marokańczyków, a wcześniej Japończyków, nie ma się ci obrażać, ten gość ma 100% rację.

    4 Cytuj

Odpowiedz