Forum » Wolne Myśli

Gdzie kupujecie perfumy

  • 14 kwi 2023

    Gdzie można zakupić PRAWDZIWE PERFUMY? Są jakieś sklepy stacjonarne? Czy internet, ściąganie zza granicy.
    Zależy mi na trwałości - czyli po porannym zastosowaniu, aby były wyczówalne do wieczora.

    1 1 Cytuj
  • 14 kwi 2023

    Rok temu zamowilem na adres kuzynki w Holandi na FragranceNet.com. Orginalne w dobrych cenach. Creed Aventus I Dior Sauvage( bardzo teraz popularny, ale je lubie)

    5 1 Cytuj
  • 17 kwi 2023

    Lubie zapachy, które są korzenne w bazie ale również mają świeże nuty. Takie chyba odpowiadają mi najbardziej. NIedługo swoją droga zbliżaja sie urodziny mojego faceta i chciałabym mu sprezentować coś porządnego.Do wydania na zapach mam 200 zł. Co polecicie w tej cenie?

    1 1 Cytuj
  • 17 kwi 2023
    jornos napisał/a:

    Lubie zapachy, które są korzenne w bazie ale również mają świeże nuty. Takie chyba odpowiadają mi najbardziej. NIedługo swoją droga zbliżaja sie urodziny mojego faceta i chciałabym mu sprezentować coś porządnego.Do wydania na zapach mam 200 zł. Co polecicie w tej cenie?

    Hmmmmm...
    to zalezy jaka role pelnisz w swoim "zwiazku".

    1 2 Cytuj
  • 17 kwi 2023

    nie rozumiem tych pytań...

    Gdzie kupuję? Gdziekolwiek. Rossman, Allegro whatever. Jakie to ma znaczenie? Trzeba tylko według komentarzy się upewnić, że sprzedawca jest rozsądny i cena nie durnie niska... Chytry traci 2x.
    Jaki zapach? Co to za ... głupie pytanie. Przecież jednemu się podoba to / drugiemu tamto. Trzeba iść i powąchać.

    Zakup perfurm przez internet bez wąchania... no to jest nowość :-D

    2 2 Cytuj
  • 11 cze 2023

    Najczęściej w Rossmannie, przed świetami mają zawsze bardzo atrakcyjne promocje.

    1 Cytuj
  • 12 cze 2023
    taaaaaaaadzio napisał/a:

    Najczęściej w Rossmannie, przed świetami mają zawsze bardzo atrakcyjne promocje.

    No to do Bożego Narodzenia.

    2 Cytuj

Odpowiedz