Forum » Wolne Myśli

Pożar

  • 12 sie 2011

    Witam.
    Wie ktoś co się paliło dziś w nocy, gdzieś tam nad szpitalem?
    W nocy obudziły mnie syreny, wchodzę na wyższe piętro,
    i widzę, że strasznie się dymi coś nad szpitalem, tak gdzieś na prawo.
    Wie ktoś co się stało?

    2 4 Cytuj
  • 12 sie 2011

    witam bylam cala noc w szpitalu i nic nie slyszalam i nie widzialam

    1 2 Cytuj
  • 12 sie 2011

    Palił się dom przy ul. Kazimierza Wielkiego. Podobno na szczęście nikt nie odniósł obrażeń.

    3 1 Cytuj
  • 12 sie 2011

    Boże Myślenice to miasto plotkarskie, wszystko byście chcieli wiedzieć, trzeba poruszyć nawet internet żeby WSZYSTKO wiedzieć.. PORAŻKA!

    6 12 Cytuj
  • 12 sie 2011

    [quote=Hunterka] Witam. Wie ktoś co się paliło dziś w nocy, gdzieś tam nad szpitalem?W nocy obudziły mnie syreny, wchodzę na wyższe piętro,i widzę, że strasznie się dymi coś nad szpitalem, tak gdzieś na prawo.Wie ktoś co się stało? [/quote]
    Napewno pacjęci nielegalnie palili papierosy w kiblu.

    2 5 Cytuj
  • 12 sie 2011
    3 1 Cytuj
  • 12 sie 2011

    A to źle, M-ceeee, że ludzie przejmują się losem innych? Ty masz wszystko w d...e, jeżeli to nie dotyczy Ciebie. To jest PORAŻKA!

    9 3 Cytuj
  • 13 sie 2011

    [quote=gość: Tadziu] A to źle, M-ceeee, że ludzie przejmują się losem innych? Ty masz wszystko w d...e, jeżeli to nie dotyczy Ciebie. To jest PORAŻKA! [/quote]

    Drogi Tadziu! Jak już tak wyskakujesz na kogoś to z większą grzecznością proszę bo nikogo nie mam w dupie tylko raczej patrząc tak logicznie to każdy w tym szuka sensacji, "ojej pożar, a u kogo? gdzie co i jak?" a nikt nie patrzy właśnie na to czy komuś coś sie nie stało. Sądzę więc że Ci właśnie ludzie którym to się przydarzyło nie chcą żeby każdy się o nich wypytywał i nie chcą być na językach ludzi całych Myślenic i okolicznych wiosek. I chodziło mi także tu ogólnie o wszystkie tematy, co by sie nie stało to zainteresowanie jest MASAKRYCZNE i to jest TADZIU PORAŻKA. I nikt tu nie zapytał nawet czy komuś pomóż. Zastanawiające... Sama ciekawość ludzka, nic więcej.

    6 3 Cytuj
  • 17 sie 2011

    A slyszal ktos moze co bylo przyczyna pozaru!
    Ja z pewnych niestety plotkarskich zrodel uslyszalam ze to podpalenie!
    A jak to mowia w kazdej plotce jest ziarnko prawdy!

    3 2 Cytuj

Odpowiedz