Forum » Wolne Myśli

Czy zna ktoś jakieś dobre i skuteczne środki na odchudznaie ?

  • 16 gru 2014

    Dobrze zbilansowana dieta i aktywność fizyczna. Żadne "środki" nie zdziałają cudu. Chyba, że wolisz wyniszczać swój organizm głodówką, tylko po to, by za jakiś czas przybrać dwa razy tyle w efekcie jo-jo...

    4 1 Cytuj
  • 14 maj 2015

    a może najpierw wizyta u endokrynologa z badaniem TSH ( TSH czyli oznaczenie poziomu tyreotropiny we krwi jest podstawowym badaniem, gdy chcemy sprawdzić, czy tarczyca prawidłowo funkcjonuje) ,a potem diabetolog, dieta , siłownia i te jakieś inne jak linea -detox

    1 1 Cytuj
  • 5 mar 2016

    Czym według Was sugerować się przy wyborze preparatu na odchudzanie?? Jest tego masa i nie wiem

    co wybrać, natknęłam się na tą stronę http://vitamer.pl/forum/triapidix300-czy-warto ]

    Triapidix300 i ktoś tego próbował?? Jak tak to proszę jakie są Wasze opinie???

    1 Cytuj
  • jeden język a dwoje uszu 6 mar 2016

    Pewien znajomy kaznodzieja protestancki polecił mi metodę MŻ. :-D

    4 1 Cytuj
  • 26 maj 2016

    Moim zdaniem nie ma czegoś takiego jak dobre środki na odchudzanie... owszem środki wspomagające dany proces, ale same z siebie? No chyba że chcecie ryzykować życiem, to są znane, ale nielegalne środki dzięki którym podwyższając temperaturę ciała chociażby można przyśpieszyć pocenie i równocześnie "wytopienie" tłuszczu, nie mniej przy okazji masz dużą szansę na to,że rano zamiast wstać z łóżka będziesz miała wizytę lekarza... stwierdzającego twój zgon... Natomiast jeżeli chodzi ośrodki wspomagające odchudzanie (ale tu inny rodzaj działania - te środki wspomagają, nie mniej potrzebna jest i dieta i zmiana podejścia do odżywiania). I z góry zaznaczę, że piszę to na podstawie doświadczenia żony,która początkowo miała problemy by zrzucić to co jej pozostało po ciąży. Brała Foreverslim, owszem, ale moim zdaniem gdyby nie zmiana podejścia do odżywiania, gdyby nie dieta i co chyba równie istotne, systematyczne ćwiczenia, to pewnie nie odniosłaby sukcesu

    3 1 Cytuj
  • 13 lip 2016

    Dobry pomysł ;)

    1 1 Cytuj
  • 18 lip 2016

    Najskuteczniejszym rozwiązaniem jest ruch. Dieta tylko może pomóc.

    4 2 Cytuj
  • 18 lip 2016

    mniej zreć

    10 1 Cytuj
  • 20 lip 2016

    A tak z innej jeszcze troch beczki - znacie coś skutecznego do walki z cholesterolem? Czy np. te porady w tym obszarze tematycznym uważacie za warte uwagi http://zdrowie.radiozet.pl/Dieta/Zdrowe-odzywianie/Sterole-i-stanole.-Wlasciwosci-produkty-dzialanie-antycholesterolowe-00000675 ?

    1 1 Cytuj
  • 2 sie 2016

    Najlepszy jest wysiłek fizyczny i dieta - odstawienie słodyczy i smażonego.

    meble eventowe

    2 Cytuj
  • Niebieskooka 2 sie 2016

    Szukacie diety cud itd. Więcej się ruszać, odżywiać się zdrowo. Reszta to przemiana materii. Niektórzy potrafią codziennie jeść kebaby i wyglądać jak patyczaki a drudzy jedzą zdrowe jedzenie i patyczakami nie są. Nie każdy musi być szczupły, nie popadajmy w obsesję. Nie ma żadnej diety cud, jest natura i trzeba się z tym pogodzić.

    7 1 Cytuj
  • Andrzej 2 sie 2016

    Amen.

    2 1 Cytuj
  • 2 sie 2016

    Witaj- ja po ostatniej ciąży schudłam 10 kg. Najpierw sama się męczyłam różnymi dietami typu Dukan i poszło 5 kg ale na dzień dzisiejszy Ci to odradzam. W Myślenicach na ul. Orkana w salonie kosmetycznym przyjmuje dietetyczka Diana Kęsek (znam ja z polecenia) z nią ja bez trudu i głodu schudłam ostatnio 5 kg w miesiąc, w zimie mąż poszedł 10 kg w 2,5 miesiąca a teraz odchudza się moja córka. Kosztuje to ok 150 zł na miesiąc. Pani układa indywidualny jadłospis na cały miesiąc. W ramach tej kwoty co tydzień chodzisz na wizyty kontrolne. Posiłki są dość smaczne (znajoma mówi, że bardzo smaczne- rzecz gustu) a co najważniejsze syte. Jest ich 5 w ciągu dnia i co ważne składają się z normalnych produktów. Nie ma efektu jo jo ! bo się nie głodujesz. Acha no i masę wody się pije jak przy każdej diecie.
    Bardzo dużo osób z Myślenic tam się odchudziło.
    Nie jest to reklama - służę radą:))

    6 1 Cytuj
  • 1 paź 2016

    zwyczajnie w moim przypadku okazalo sie ze wystarczy mniej jesc i jakies treningi zasotosac. waga sama w dol leciala

    3 Cytuj
  • 19 lis 2016

    "2xME" - wpisać w google i zakupić książkę za 30zł.

    Nie ma za co :-)

    1 Cytuj
  • 9 gru 2016

    Odpowiednia dieta dobrana do Twojego organizmu najlepiej przez lekarza i aktywność fizyczna

    3 Cytuj
  • 12 sty 2017

    mniej jesc i cwiczyc regularnie

    6 1 Cytuj
  • 23 sty 2017

    Jeżeli sami nie radzimy sobie z odchudzaniem, może faktycznie warto

    1 1 Cytuj
  • 24 lut 2017

    Podstawa to siłownia i odpowiednia suplementacja, ja polecam Wam skorzystać z zakupów tutaj: http://www.i-nc.pl/pl .

    1 Cytuj
  • 16 mar 2017

    Oj sporo tego reklamują chociaż jeśli chodzi o mnie to odradzam stosowanie tabletek. Tabletki nie wchłaniają się tak dobrze. Nie liczcie,ze jakieś spalacze tłuszczu sprawią, że od razu staniecie się szczupli i piekni ;) To tak nie działa.

    Przetestowałam kilka róznych rzeczy i doszłam do wniosku, że najlepsza jest po prostu odpowiedia dieta plus ćwiczenia. Nic nie jest skuteczniejsze.

    Jeśli już chcecie się wspomoc to polecam błonnik. Ale taki porządny na bazie babki plesznik i jajowatej. Świetny jest Fibra Vitale, który obecnie sama biorę. Nie jest tani ale polecili mi go na siłowni i ogólnie nie załuj;ę bo jest o wiele wydajniejszy niż te supermarketowe, jestem najedzona. NO i nie mam problemó z zaparciami jakie miwałam wczesniej,

    1 1 Cytuj
  • 24 mar 2017

    No właśnie czegoś takiego mi trzeba . Ostatnio zauważyłam, że nie dość,ze waga wcale tak mocno nie leci w dół to jeszcze dopadły mnie zaparcia ( a nie mam możliwosci jedzenia codziennie 5 porcji warzyw i owoców bo przecież chodzę do pracy ,, ogólnie te wszystkie diety w sieci są dla nie wiem kogo....) Gdize kupię ten błonnik?

    1 Cytuj
  • 27 mar 2017

    Pirimka ja również biorę Fibra Vitale. Poleciła mi go rodzinna, ogólnie trochę się wkurzyłam początkowo bo nie byłam w stanie znaleźć go w stacjonarnych aptekach ( nie wiem, moze się ostatnio pojawił bo ja pakę kupiłam dwa miesiące temu). W końcu jednak zamówiłam przez inteernet. Tani nie jest to musze przyznać ale wydajnośc to mnie aż zdziwiła. Bo jestem w trakcie połowy opakoania a minęło 2 miesiące 0_o. Tak wieć nieźle NO i co najważniejsze działa bo nie mam już zaparć a równiez mnie to dziadostwo męczyło.

    1 3 Cytuj
  • 10 kwi 2017

    Dzięki za rady.. Ehhh postanowiłam odżałować i sobie zamówiłam :) Napiszę potem czy było skuteczne. Dzisiaj pewnie powinno już dojść.

    1 3 Cytuj
  • 13 kwi 2017

    mniej jesc

    2 2 Cytuj
  • 11 sie 2017

    Kompletnie nie rozumiem zażywania tych wszystkich suplementów. Przecież one są szkodliwe dla zdrowia.

    3 1 Cytuj

Odpowiedz