Forum » Wolne Myśli

Czy ktoś się zna na formach opodatkowania , vat itp ??

  • piotrworker 28 lis 2011

    Czy ktoś się zna na formach opodatkowania , vat itp ?? dyskusja tylko dla osób zarejestrowanych lub kontakt tylko na PW.

    1 Cytuj
  • 28 lis 2011

    [quote=worker] Tak jak w temacie czy jest na forum Osoba ,pracuje w biurze rachunkowym?? orjentuje się w tematyce podatków itp?? [/quote]

    Tak a co potrzeba?

    1 1 Cytuj
  • piotrworker 28 lis 2011

    akceptuję rozmowę z zalogowanym użytkownikiem.

    3 Cytuj
  • 28 lis 2011

    W takim razie szukaj pomocy dalej... Poza tym tak na marginesie nie zalogowany użytkownik to zły użytkownik? Nie wiarygodny? hm dziwne ale waści sprawa!

    3 2 Cytuj
  • piotrworker 28 lis 2011

    tylko , że nie Możesz pisać na PW :( a to wymaga zalogowania

    2 1 Cytuj
  • 28 lis 2011

    Skoro pytasz o to na forum to każdy pomyślał by tak jak ja. Nie było mowy o prywatnych wiadomościach ani rozmowach.

    1 2 Cytuj
  • 28 lis 2011

    ksiegowa

    2 Cytuj
  • piotrworker 28 lis 2011

    [quote=gość: xyzz] Skoro pytasz o to na forum to każdy pomyślał by tak jak ja. Nie było mowy o prywatnych wiadomościach ani rozmowach. [/quote]
    Wybacz nie dopisałem. Nie mogę edytować tematu dlaczego??

    3 Cytuj
  • 28 lis 2011

    [quote=worker] gość: xyzz napisał/a: Skoro pytasz o to na forum to każdy pomyślał by tak jak ja. Nie było mowy o prywatnych wiadomościach ani rozmowach.
    Wybacz nie dopisałem. Nie mogę edytować tematu dlaczego?? [/quote]

    pewnie dlatego zeby nie manipulowac dyskusja i nie zmieniac wczesniejszych psotow zeby wychodzilo na twoje :)

    2 Cytuj
  • 28 lis 2011

    napewno ktoś się zna :)

    1 1 Cytuj
  • 29 lis 2011

    Najlepiej podejdz do biura podatkowego. Wszystkiego sie dowiesz u zrodla. Jezeli totalnie sie na tym nei znasz i tak bedziesz musial skorzystac z uslug takiej firmy. Sam korzystam i nie narzekam.

    Cytuj
  • adzygmunt 29 lis 2011

    Tematu zmieniać nie można. Sam próbowałem poprawić literówkę i nie wyszło. Można poprosić redakcję, ale jest mało wrażliwa na takie prośby!
    Z mojej praktyki vatowskiej wynika, że to gąszcz. Czasem jest tak np organizacje OPP mogą VAT odpisać i to US przepuszcza, a czasem nie.
    Dobre biuro /jak dla mnie/ mógłbym polecić. Wiadomość na priv!

    1 Cytuj
  • 29 lis 2011

    [quote=adzygmunt] Tematu zmieniać nie można. Sam próbowałem poprawić literówkę i nie wyszło. Można poprosić redakcję, ale jest mało wrażliwa na takie prośby!
    Z mojej praktyki vatowskiej wynika, że to gąszcz. Czasem jest tak np organizacje OPP mogą VAT odpisać i to US przepuszcza, a czasem nie.
    Dobre biuro /jak dla mnie/ mógłbym polecić. Wiadomość na priv! [/quote]
    Post jednak już dawno został zmieniony (jak widać na samym początku) :)

    1 Cytuj
  • 29 lis 2011

    [quote=gość: bhu] adzygmunt napisał/a: Tematu zmieniać nie można. Sam próbowałem poprawić literówkę i nie wyszło. Można poprosić redakcję, ale jest mało wrażliwa na takie prośby!
    Z mojej praktyki vatowskiej wynika, że to gąszcz. Czasem jest tak np organizacje OPP mogą VAT odpisać i to US przepuszcza, a czasem nie.
    Dobre biuro /jak dla mnie/ mógłbym polecić. Wiadomość na priv!
    Post jednak już dawno został zmieniony (jak widać na samym początku) :) [/quote]

    swietnie zauwazone, ale adzygmunt zawsze ma racje i monopol na prawde haha szkoda ze jest malo wrazliwy na tresci i nie zauwaza zmian. to przykre ze predzej sie kogos obsmaruje nawet starajac sie trzymac fason niz rzetelnie sie rozejrzec...

    ode mnie minus dla tego pana

    1 Cytuj
  • adzygmunt 29 lis 2011

    Ten pan przyjmuje minus z pokorą z małym zastrzeżeniem, za który post jest minus?, a którego zmianę nie dostrzegłem?
    Obyśmy tylko zdrowi byli, to z postami i podatkiem VAT damy radę!
    Jak cytujesz, to rób to uważniej Ulinko! Ostatnie zdanie jest nie moje!

    1 Cytuj
  • piotrworker 29 lis 2011

    [quote=majcinek] Najlepiej podejdz do biura podatkowego. Wszystkiego sie dowiesz u zrodla. Jezeli totalnie sie na tym nei znasz i tak bedziesz musial skorzystac z uslug takiej firmy. Sam korzystam i nie narzekam. [/quote]
    Problem polega na tym iż pracuję od pon do sb. w dni powszednie po 10 -12 h. W sb po 9. więc zabradzo nie mam czasu aby chodzić za biurami. Piszę oczywiście e-maile do biur ale żadkością jest odpowiedź z ich strony.

    1 Cytuj

Odpowiedz