Forum » Wolne Myśli

Wkrótce-Myśleniczanin

  • 1 lip

    Dzień dobry!
    Szykuję się do przeprowadzki - za pracą w Krakowie. Tam akurat będzie dla mnie za drogo (póki co...) i planuję dojeżdżać pociągami. Mam prawie dogadany temat kawalerki w Myślenicach. W związku z tym chcę się zaktywizować na internetowym forum, a kiedyś może zintegrować na żywo :D

    Pozdrawiam i do zobaczenia,
    Janek

    5 6 Cytuj
  • mknp@o2.pl 1 lip

    Z Myślenic do Krakowa nie dojedziesz pociągiem :)

    18 1 Cytuj
  • 1 lip
    JanekzCypru napisał/a:

    Dzień dobry!
    Szykuję się do przeprowadzki - za pracą w Krakowie. Tam akurat będzie dla mnie za drogo (póki co...) i planuję dojeżdżać pociągami. Mam prawie dogadany temat kawalerki w Myślenicach. W związku z tym chcę się zaktywizować na internetowym forum, a kiedyś może zintegrować na żywo :D

    Pozdrawiam i do zobaczenia,
    Janek

    daruj sobie szukaj w inną strone, Niepołomic, Wieliczki etc, od nas tylko TRAGICZNY dojazd zakopianką. szkoda twojego czasu i nerwów.

    15 2 Cytuj
  • 2 lip
    seba napisał/a:

    daruj sobie szukaj w inną strone, Niepołomic, Wieliczki etc, od nas tylko TRAGICZNY dojazd zakopianką. szkoda twojego czasu i nerwów.

    Jeszcze Skawina ma kolejkę miejską.
    Ale musisz wybrać, pomiędzy komfortem dojazdu a komfortem miejsca zamieszkania.
    I Wieliczka i Skawina to inna bajka
    krajobrazowa, lokalizacyjna i standardowa.

    9 1 Cytuj
  • 2 lip
    Prawicowiec napisał/a:

    Jeszcze Skawina ma kolejkę miejską.
    Ale musisz wybrać, pomiędzy komfortem dojazdu a komfortem miejsca zamieszkania.
    I Wieliczka i Skawina to inna bajka
    krajobrazowa, lokalizacyjna i standardowa.

    stary ale w skawinie biegają z maczetami :D :D :D

    7 3 Cytuj
  • 3 lip
    seba napisał/a:

    stary ale w skawinie biegają z maczetami :D :D :D

    Że niby to atrakcja turystyczna?

    7 4 Cytuj
  • 16 lip
    mknp napisał/a:

    Z Myślenic do Krakowa nie dojedziesz pociągiem :)

    To mi jakąś złą mapę pokazywało :(
    No to zostają PKS-y i linie A1 plus i 4 kolejne, nieopisane oznaczeniami na https://myslenice.pl/dla-turysty/praktyczne-informacje/rozklad-jazdy

    BTW - czemu za linię A1 odpowiadają Koleje Małopolskie? To jakaś tymczasowa komunikacja zastępcza za pociągi (i po jakimś remoncie PKP też zacznie kursować) czy jeszcze coś innego???

    1 2 Cytuj
  • Mariusz Marioosz 16 lip

    Żeby kolej zaczęła kursować do Myślenic, to trzeba najpierw zbudować tor ;)

    6 Cytuj
  • mknp@o2.pl 16 lip

    JanekzCypru a Tobie na pewno chodzi o Myślenice? U nas nigdy nie było PKP, może przeprowadzasz się do Mysłowic, a nie do Myślenic? :D Tam są tory i tam kursują pociągi z Mysłowic do Krakowa, czas podróży to około godziny.

    10 Cytuj
  • 25 lip

    Nie no, aż tak to bym się pomylił. Jest różnica między Śląskiem a Małopolską.

    Na razie obstaję przy tej A1.

    3 Cytuj
  • Pablo 29 sie

    Daj znać jak się już przeprowadzisz... i chwilę tutaj po mieszkasz.

    Ciekaw jestem opinii kogoś z zewnątrz na temat tej mieściny... 🤪😀😉

    2 8 Cytuj

Odpowiedz