Forum » Wolne Myśli

Gdzie tanio i szybko można rozliczyć pit?

  • 7 lut 2013

    Można zamówić, również przychodzi na maila, jest dużo takich firm

    4 Cytuj
  • 7 lut 2013

    Najlepszy system znajduje się na stronie Ministerstwa Finansów! Polecam! Wpisuje się tylko dane, wszystko wylicza i bez problemów instruuje co trzeba wypełnić! Można wydrukować plik i spokojnie zanieść do US, lub wysłać!

    11 1 Cytuj
  • 8 lut 2013

    tanio i miło :) rozliczyłam pit w tamtym roku w biurze rachunkowym na Gałczyńskiego (po schodach na górę obok komisu) nawet w cenie miałam złożenie w US (nie musiałam stać w kolejce w urzędzie) naprawdę polecam :)

    5 13 Cytuj
  • 8 lut 2013
    Marrzenkaa napisał/a:

    Najlepsze biuro w Myślenicach znajduje się na ulicy Słowackiego 23, nazywa się TAXPOINT

    a gdzie to dokładniej jest i ile biorą za rozliczenie pita?

    1 8 Cytuj
  • 8 lut 2013
    anetb napisał/a:

    tanio i miło :) rozliczyłam pit w tamtym roku w biurze rachunkowym na Gałczyńskiego (po schodach na górę obok komisu) nawet w cenie miałam złożenie w US (nie musiałam stać w kolejce w urzędzie) naprawdę polecam :)

    ja też rozliczałem pita w tamtym roku lecz mam odmienne zdanie, tanio to tam nie jest i ten pan tak się mota

    7 5 Cytuj
  • ,,, ,,,, 3 mar 2013

    Witam. Ja rozliczyłam sobie pita w biurze rachunkowym na Gałczyńskiego. Właścicielka bardzo miła, ale ten Pan to jakby nie wiedział co jest grane i mało się zna na tym co robi. Poza tym to miło szybko i nie trzeba do urzędu chodzić bo złożą go za nas i cena też spoko.
    Pozlecam

    5 4 Cytuj
  • 5 mar 2013

    Ludzie jak możecie tracić pieniądze na usługi, których nie potrzebujecie. W internecie jest mnóstwo darmowych programów ułatwiających, a w zasadzie samo rozliczających PIT. Są banalnie proste, prowadzą nas krok po kroku przez cały formularz. Myślę, że nawet 8 letnie dziecko by sobie poradzilo.

    9 2 Cytuj
  • mirek@ 5 mar 2013
    banQ napisał/a:

    Ludzie jak możecie tracić pieniądze na usługi, których nie potrzebujecie. W internecie jest mnóstwo darmowych programów ułatwiających, a w zasadzie samo rozliczających PIT. Są banalnie proste, prowadzą nas krok po kroku przez cały formularz. Myślę, że nawet 8 letnie dziecko by sobie poradzilo.

    zgadzam sie, zwlaszcza ze nawet byl o tym tekst http://miasto-info.pl/myslenice/6337,pamietaj-zeby-rozliczyc-sie-z-urzedem-skarbowym.html - na stronie urzedu skarbowego jest link do rzadowego programu

    3 3 Cytuj
  • 10 lut 2015

    jakies namiary na rozliczajacych pit?

    2 3 Cytuj
  • 10 lut 2015
    anetb napisał/a:

    tanio i miło :) rozliczyłam pit w tamtym roku w biurze rachunkowym na Gałczyńskiego (po schodach na górę obok komisu) nawet w cenie miałam złożenie w US (nie musiałam stać w kolejce w urzędzie) naprawdę polecam :)

    Autoreklama u pożal się boże księgowej! Nie polecam Anety B.!

    Pani sama u siebie się rozliczyła i jeszcze w cenie miała złożenie w US bo wysłała PIT internetem. No popatrz jaka sprytna.

    15 9 Cytuj
  • 28 lut 2015

    najlepiej na stronie e -deklaracie szybko zwrot dostaniesz a ja tez nie umiałam i tam krok po kroku wpisujesz dane i gotowe

    4 Cytuj
  • 28 lut 2015
    sunshine napisał/a:

    jakies namiary na rozliczajacych pit?

    dawaj na priv

    Cytuj
  • 13 lis 2015

    Ja za darmo rozliczem się przez internet ;) poprzednio rozliczałem się za pomocą tego programu http://fundacjarosa.pl/program-pit/ i zdaje się, że kolejny PIT również tym programem wyślę. Wszystko poszło bardzo szybko - całość zajęła mi maks 30 minut, bez wychodzenia z domu i bez stania w kolejkach ;)

    1 1 Cytuj
  • 18 sie 2016

    Takie apki są przecież przez cały rok do pobrania za darmo, zobacz sobie - http://pitprojekt.pl Tak więc wcale nie musisz za nie specjalnie płacić. Funkcjonalności będą takie same.

    1 Cytuj
  • 1 paź 2016

    ja rozliczam rowniez przez apke jak uzytkownik powyzej

    Cytuj
  • 21 lut 2017

    A jak wyglada sytuacja z rozliczeniem pitu, gdy maz byl pol roku w Anglii ? Kogo polecicie do rozliczenia?

    Cytuj
  • 6 lip 2017

    ja to jestem totalna noga jeśli chodzi o takie rzeczy... jeszcze nie tak dawno nie wiedziałam co to jest numer nip i dopiero tu doczytałam https://6krokow.pl/co-to-jest-numer-nip-firmy-jak-sprawdzic-nip-pl-ue/ :D

    1 1 Cytuj
  • Andrzej 6 lip 2017

    A po co totalnej nodze (przeciętnemu zjadaczowi chleba) wiedzieć co to jest NIP?

    Cytuj
  • 14 lip 2017
    Endrju napisał/a:

    A po co totalnej nodze (przeciętnemu zjadaczowi chleba) wiedzieć co to jest NIP?

    No bo będę pracować w Norwegii. I jak się rejestrowałam w biurze pośrednictwa pracy, to mnie pytali m.in o NIP.
    Teraz nie korzystam już z żadnych tego typu biur, bo pracę mam już załatwioną, tylko w razie jakichś wątpliwości formalnych i związanych z prawem pracy kontaktuję się z firmą Norlink.

    2 Cytuj
  • 23 sie 2017

    Ja się rozliczałam na stronie ministerstwa. To chyba najszybszy i najprostszy sposób.

    1 1 Cytuj
  • 4 wrz 2017

    stacja benzynowa w zakliczynie, tanio szybko i w dodatku cisnienie sprawdza za free

    1 1 Cytuj
  • 12 lut 2018

    Dokładnie , najłatwiej i najprościej jest się rozliczyć przez internet samemu , stron i programów jest od groma . Ja od kilku lat sam się rozliczam i nie muszę nigdzie chodzić z pitem .
    Kopię rozliczonego pita można sobie wydrukować ( ale po co ? ) a potwierdzenie wysłanego rozliczenia dostaje się z skarbówki na maila .
    Ja używam od lat tego samego programu to w systemie już są wszystkie moje dane i całej rodziny to nic nie muszę wpisywać , tak że w tym roku tylko wpiszę nowe kwoty dochodu i rozliczenie złożone w 5 minut bez wychodzenia z domu .

    Cytuj
  • 15 lut 2018

    Najlepiej osobiście przez internet. Programy do rozliczania nie są trudne więc można to spokojnie zrobić samodzielnie.

    2 Cytuj

Odpowiedz