Forum » Wolne Myśli

Odjazdy autobusów do Zakopanego/Nowego Targu

  • Kamil Szymoniak 25 maj 2009

    Witam. Nie orientuje się ktoś jak kursują Autobusy do ww miejscowości? Potrzebuję jechać w piątek tak od 18 - 21. Byłem na dworcu ale nie znalazłem żadnych informacji :( Strona PKS nie działa a ostatnio PKS zlikwidował parę kursów. Szwagropol i inne nie zatrzymują się w Myślenicach a nie chce mi się jechać specjalnie do Krakowa żeby móc wsiąść dopiero tam do autobusa na Zakopane.

    Będę bardzo wdzięczny :)

    Cytuj
  • 25 maj 2009

    Chyba Cie zmartwię ale nawet w długi weekend żaden z autobusów do Zakopanego nie zjechał na nasz dworzec. Jedyne co moge Ci podpowiedzieć to jedź najpierw do Rabki, a z Rabki juz bez problemu jeżdżą...

    Cytuj
  • 25 maj 2009

    Kierowcy niechętnie zjeżdżają na dworzec w Myślenicach, nawet jeśli mają taki zapis w rozkładzie jazdy. Jechałam autobusem ze Stalowej Woli kilka tygodni temu. Gdyby nie to, że ktoś wysiadał właśnie na dworcu, gość wcale by nie zjechał - stwierdził wraz z pasażerami kilkoma - kto by o tej porze tam teraz wsiadał, a jechał ok. 21.

    Cytuj
  • 3 sty 2010

    hej a ktory autobos z myslenic albo nowego targu trzyma sie rozkladu jazdy tam jest samowolka , lepiej urypac prywatnego ktory prowadzi dzialalnosc i nie ma zadnych ulg a kazda jedna pomylka lub zmiana trasy kosztuje go 3tys zl.

    Cytuj

Odpowiedz