Forum » Wolne Myśli

Dobry żart tynfa wart

  • adzygmunt 18 mar 2013

    Stoją lekarz i śmierć przy łóżku pacjenta.Lekarz mówi: leczenie prywatne u mnie. Na NFZ - u koleżanki!

    2 4 Cytuj
  • 7 kwi 2013

    Hrabia czyta gazetę:
    - Janie, czy tramwaje jeżdżą po dachach?
    - No nie panie hrabio, tramwaje jeżdżą po szynach na ziemi.
    - No to dlaczego tutaj napisali, że tramwaj zabił kominiarza?

    12 Cytuj
  • adzygmunt 7 kwi 2013

    Hrabia: Janie "zasłałem" łóżko!
    Jan: "dobła, dobła"

    2 4 Cytuj
  • 7 kwi 2013

    Dwie blondynki idą przez puszczę,
    naraz z zarośli wyskakuje lew, pierwsza z nich nagarnęła piasek do ręki, wsypała w oczy lwa i uciekła na drzewo.
    Woła tą drugą choć tu szybko za mną, bo cię zje.
    A ta druga:
    A dlaczego,
    ja mu piaskiem w oczy nie sypałam.

    7 3 Cytuj
  • 7 kwi 2013

    Jezus naprawdę był cudotwórcą. Udało mu się znaleźć kolegów o imionach Marek, Mateusz, Piotr czy Łukasz na Bliskim Wschodzie.

    8 4 Cytuj
  • 9 kwi 2013

    Lekcja religii w szkole. Ksiądz mówi dzieciom o małżeństwie.
    - Wiecie, że Arabowie mogą mieć kilka żon? To się nazywa poligamia.
    Natomiast chrześcijanie mają tylko jedną żonę. A to się nazywa...
    Może ktoś z Was wie?
    W klasie cisza, nikt nie podnosi ręki.
    - To się nazywa - podpowiada ksiądz - mono... mono...
    Jaś podnosi w górę rączkę:
    - Monotonia!

    14 Cytuj
  • 12 kwi 2013

    Spadający jak kamień spadochroniarz krzyczy do mijanego w powietrzu kolegi:
    - Mój się nie otworzył! Szczęście, że to tylko ćwiczenia!

    12 Cytuj
  • 12 kwi 2013

    Podobno jeden głuchy facet na koncercie AC/DC stojąc obok sprzętu nagłaśniającego, odzyskał słuch. Prawdziwy cud zdarzył się jednaj na koncercie Justina Biebera, dziewczyna przywiozła na występ, swojego głucho-niemego chłopaka z niedowładem nóg na wózku inwalidzkim. Po kilku minutach koncertu mężczyzna usłyszawszy co jest grane, powiedział "Ja pier****!", wstał i wyszedł...

    12 2 Cytuj
  • adzygmunt 16 kwi 2013

    Spotyka się dwóch malców przed przedszkolem.
    Jeden mówi:
    - Wiesz, że mój tata pływa w marynarce?
    - A mój w kąpielówkach.

    7 2 Cytuj
  • 19 kwi 2013

    -Wiesiek, twoja żona to transwestytka!
    -Tak, i co z tego?
    -Mogłeś uprzedzić!

    10 2 Cytuj
  • 19 kwi 2013

    Mosze przychodzi do Icka i widzi, że ten patrzy przez dziurkę od drzwi do łazienki.
    - Co ty robisz?
    - Tsss.. patrzę, jak żona się myje.
    - Ty co, przez dwanaście lat małżeństwa nie widziałeś jej gołej?
    - Gołą to widziałem, ale jeszcze nie widziałem, żeby się myła.

    8 1 Cytuj
  • 25 kwi 2013

    Żona budzi w nocy Jose Murinho:
    -Kochanie, już piąta!
    -Lewandowski?!

    A Barca przeszła do PLAY. Ma formułę 4.0.

    6 1 Cytuj
  • 28 kwi 2013

    Ksiądz, pastor i rabin chcieli sprawdzić kto jest lepszy w swoim fachu. Postanowili, że pójdą do lasu, znajdą niedźwiedzia i postarają się go nawrócić. Spotykają się wieczorem. Zaczyna ksiądz:
    - Kiedy znalazłem niedźwiedzia, nauczyłem go Katechizmu i pokropiłem wodą święconą. W przyszłym tygodniu przyjmie pierwszą komunię.
    - Znalazłem niedźwiedzia przy strumieniu mówi pastor i wykrzyczałem święte słowa Boga. Niedźwiedź był tak zachwycony, że pozwolił się ochrzcić. Obaj spoglądają w dół na rabina, który leży na wpół żywy na noszach.
    - Jak teraz o tym myślę - mówi. Może nie powinienem zaczynać od obrzezania...

    6 5 Cytuj
  • Tolo 29 kwi 2013

    Dlaczego Donald Tusk to największy Polski literat???
    Bo pobił Mickiewicza i Żeromskiego w tworzeniu dziadów i ludzi bezdomnych!!!

    13 2 Cytuj
  • 11 maj 2013

    Wiecie co łączy Ojca Dyrektora Tadeusza R. z Ferdynandem Kiepskim???
    Hasło: BABKA DAWAJ RENTĘ !!!

    7 3 Cytuj
  • 11 maj 2013

    dlaczego usunięto mój kawał może mi to ktoś wytłumaczyć jedno słowo może było niecenzuralne ale litery zostały wykropkowane gorsze słowa użytkownicy piszą a wy ich nie usuwacie OlAĆ TAKIE FORUM

    4 4 Cytuj
  • mirek@ 11 maj 2013
    wieśniok napisał/a:

    dlaczego usunięto mój kawał może mi to ktoś wytłumaczyć jedno słowo może było niecenzuralne ale litery zostały wykropkowane gorsze słowa użytkownicy piszą a wy ich nie usuwacie OlAĆ TAKIE FORUM

    słusznie, przenieś się w miejsce gdzie można przeklinać do woli a inny uczestnicy dyskusji to aprobują - najlepiej do jakiejś knajpy albo pod bloki. potem wypijscie po dwa piwa i przechodząc przez osiedle nie zapominajcie krzyczeć coś o wiśle i kogo w co, za co i dlaczego mu to robi :)

    2 8 Cytuj
  • 11 maj 2013

    [quote=eddie]Pewien rybak złapał złotą rybkę.
    - Wypuść mnie a spełnię twoje trzy życzenia. A więc chcę być bogaty, po drugie chcę mieć piękną żonę i po trzecie spełnij trzy życzenia mojego sąsiada, jak tylko się obudzi. Rankiem sąsiad budząc się mówi:
    - Sto chu... w dupę i kotwica w plecy, byle był ładny dzień![/quote]

    a to co to jest przekleństwo widać gołym okiem i ja się pytam dlaczego tego nikt nie usunie?

    3 5 Cytuj
  • 12 maj 2013
    wieśniok napisał/a:

    eddie napisał/a:Pewien rybak złapał złotą rybkę.
    - Wypuść mnie a spełnię twoje trzy życzenia. A więc chcę być bogaty, po drugie chcę mieć piękną żonę i po trzecie spełnij trzy życzenia mojego sąsiada, jak tylko się obudzi. Rankiem sąsiad budząc się mówi:
    - Sto chu... w dupę i kotwica w plecy, byle był ładny dzień!a to co to jest przekleństwo widać gołym okiem i ja się pytam dlaczego tego nikt nie usunie?

    w szkole też kablowałeś pani

    4 6 Cytuj
  • 13 maj 2013

    dlaczego nazywasz to kablowaniem każdy przegląda forum i z resztą widzi co jest napisane a cytować posty jak do tej pory każdy może

    2 2 Cytuj
  • 14 maj 2013

    Dzwoni babka do profesora Miodka i pyta; Przepraszam czy zara***** to poprawna forma wypowiedzi? A Miodek na to ;Wie pani lepiej byłoby powiedzieć ,panowie proszę poczekać.

    1 1 Cytuj
  • 16 maj 2013

    Uśmiałem się. Polecam na "Dzień dobry".

    http://www.youtube.com/watch?v=lZGwHOou3Hc

    4 Cytuj
  • 3 cze 2013

    Zasuwa podróżnik przez sawannę w Afryce i nagle widzi: wielka chmura kurzu, uciekają zwierzęta, żyrafy, lwy, bawoły, antylopy, okapi, wszystkie maja wytrzeszczone z przerażenia oczy. Podróżnik usunął się zdziwiony pod drzewo, żeby uniknąć stratowania. Idzie dalej. Nagle - wielka ucieczka murzynów - znów chmura kurzu, uciekają mężczyźni, dzieci, kobiety murzyńskie z dzbanami na głowach, murzyńscy starcy, inwalidzi na wózkach, wszyscy skrajnie przerażeni.
    Podróżnik łapie jednego i pyta:
    - Ej, co jest, dlaczego wszyscy uciekają???
    A murzyn:
    - BĘBNY UMILKŁY!!!
    - No i co z tego?
    - ZARAZ BĘDZIE SOLO BASU!!!

    4 2 Cytuj

Odpowiedz