Forum » Wolne Myśli

Gdzie w Mc najtaniej wywołam zdjęcia cyfrowe?

  • 5 wrz 2012

    Orientujecie się może, jakie są ceny wywołania zdjęcia w formacie 10x15? Mam do wywołania 78 zdjęć. Z góry bardzo dziękuję za pomoc. :)

    5 Cytuj
  • 6 wrz 2012

    Nie wiem na 100% ale w rossmanie możesz sprawdzić.

    Cytuj
  • 6 wrz 2012

    W Rossmanie

    1 Cytuj
  • 6 wrz 2012

    Ale w Rossmanie jest chyba bardzo kiepska jakość tych zdjęć, a zależy mi, żeby wyszły w miarę ładne.

    2 2 Cytuj
  • Joanna 6 wrz 2012

    Bardzo dobrej jakości zdjęcia można uzyskać w zakładzie usługowym u państwa Bieleckich, "Foto- Master" w Myślenicach. Zadowolenie jest adekwatne do wymaganych moich oczekiwań . O ile wywołanie mniejszej ilości zdjęć wynosiło 69 gr/szt, to można zadzwonić i zapytać o rabaty przy wywołaniu 78 zdjęć..i sprawa jest do dogadania :) Ja ze swej strony polecam usługi tego zakładu.

    1 Cytuj
  • 6 wrz 2012
    Gość napisał/a:

    Ale w Rossmanie jest chyba bardzo kiepska jakość tych zdjęć, a zależy mi, żeby wyszły w miarę ładne.

    Wywołaj sobie 2 zdj i zobaczysz czy jakość Ci odpowiada i po kłopocie

    Cytuj
  • 6 wrz 2012

    Wywowałam w ,,Foto Kadr" na ulicy Słowackiego, obok Dobosza i zapłaciłam 75 gr/szt. Zniżki są od 100 sztuk. Jakość superowa. :) Dzięki za odpowiedzi.

    1 1 Cytuj
  • 7 wrz 2012

    z tego co wiem to zdjęcia cyfrowe się drukuje a nie wywołuje :P.

    a tak na poważnie : ) na stronie z drukarki a4 zmieści się gdzieś od 4 do 6 zdjęć, kupujesz papier do druku foto chyba ze 2 złote i masz odbitki za 30 groszy wliczając w to koszt zużycia drukarki (prąd i tonery) :P, choć wiem że przy większej ilości się nie chce wycinać ale tak do powiedzmy 20 sztuk warto to zrobić w domu.

    1 2 Cytuj
  • Daniel 7 wrz 2012

    moim zdaniem najtaniej było by zamówić w empiku przez neta ze zniżka w citeam i odebrać osobiście w dekadzie :) 37zł/100szt ale to już są mega promocje na które można trafić :)

    1 Cytuj
  • 23 sty 2018

    Lepiej wywoływać większości ilości. Jakoś na przełomie listopada i grudnia płaciliśmy na Empik Foto poniżej 20 groszy za odbitkę.

    Cytuj
  • 22 sie 2018

    Fakt. Ostatnio nie wywoływaliśmy, ale ogólnie często u nich odbitki ogarnia się poniżej 20 groszy za sztukę. Przynajmniej na takie stawki można liczyć w przypadku formatu 10x15 i papieru standard.
    A ogólnie - u nich wszystko jest w porządku.

    Cytuj
  • 22 sie 2018

    net uwolnij kolory

    1 Cytuj
  • 9 paź 2018

    Ostatnim razem format 10x15 wyszedł mnie w Empik Foto 15 groszy za odbitkę.
    Tylko dużą liczbę fotek ogarnialiśmy. Udało się to załatwiać na naprawdę fajnych warunkach.
    Tak więc naprawdę - można.

    1 Cytuj
  • 20 gru 2018

    Jak wyżej. Nigdzie nie dają tak wysokich rabatów, jak w Empik Foto.
    A pod względem jakościowym jak dotąd wszystko było w porządku.
    Też jednak nie mamy wielkich wymagań. Papier standard, podstawowe oczekiwania.
    Jesteśmy zadowoleni.

    1 Cytuj
  • 19 wrz 2019

    Teraz też niezłą promocję mają na drukowanie zdjęć z wakacji, druk odbitek w Empik Foto jest 30% tańszy jak się powyżej 100 zdjęć drukuje, a u mnie to nie problem, bo zawsze cykam ich mnóstwo i w roku to są tysiące zdjęć do wydrukowania ;)

    2 Cytuj
  • 19 wrz 2019

    To łącząc te wypowiedzi z empik 15 gr minus rabat 30%, to robią po 10 gr. czyli w cenie ksero.
    Jeżeli nawet ma te 10 gr na czysto, to aby zaspokoić najniższe wynagrodzenie od nowego roku czyli ok 2200 + ok.70% koszt pracodawcy to 3740 to taki punkt musi zrobić miesięcznie 37 400 szt. w cenie netto a 46 000 szt. w cenie brutto, to niecałe 300 zdjęć na godzinę.
    To tylko takie przybliżenie realiów, dlaczego usługi w tej cenie nie są możliwe. A przedstawiłem 100% zyskowność, za darmo materiały, prąd, sprzęt, lokal i tylko jedynie najniższa wypłata pracownika.

    1 1 Cytuj

Odpowiedz