Forum » Wolne Myśli

Sieć komórkowa

  • 16 lip 2009

    Jaka według Was jest najlepsza sieć komórkowa w Polsce? :)

    Moim zdaniem Play.

    Cytuj
  • 16 lip 2009

    Ciężki temat,bo każda sieć ma coś ciekawego do zaoferowania.Szkoda tylko,że przede wszystkim nowym klientom.Starzy są traktowani po macoszemu.
    Ja jestem w Plusie od kilku lat i nie zamierzam z niego rezygnować.
    A co do Play'a to słyszałem o problemach z zasięgiem,ale nie wiem czy to prawda.

    Cytuj
  • 16 lip 2009

    Play używa anten plusa więc zasięg mają taki sam, ale jest to "młoda" sieć i oczywiste jest to, że na początku będą kusić promocjami, szkoda tylko, że do nich jest tak drogo... :) Ja osobiście korzystam z orange i 36i6 w plusie :) Czysta oszczędność :)

    Cytuj
  • 16 lip 2009

    Jestem w Orange.. paranoja !! Odradzam.

    Cytuj
  • 16 lip 2009

    Polecam Play, przenioslam juz 3 numery z ery do nich

    Cytuj
  • 16 lip 2009

    Dokładnie, zasięg Playa jest tak samo z nadajników plusa (umowa wewnątrz roamingowa miedzy Plusem a Play'em)więc tu nie ma problemu. W tej chwili play ma najwiecej minut, a 70% rynku przenoszenia nr nalezy do nich:)

    Cytuj
  • 16 lip 2009

    ja też się przenosilam do playa i mój chłopak też, no i prawda jest taka, że dużo lepiej na tym wyszłam, tansze rozmowy, smsy i w ogole...ale to oczywisie zależy w jakiej sieci maja osoby z którymi rozmawia sie najwiecej

    Cytuj
  • 11 sie 2009

    Simplus

    Cytuj
  • 11 sie 2009

    ja jestem w orange od kilku lat, zadowolony w gruncie rzeczy jestem, za 100zl mam 300minut, do tego darmowy numer za 5zl - 1000 godzin!!! tylko nei wiem czemu te rachunki takie wysokie przychodza ;/

    Cytuj
  • 11 sie 2009

    Plus GSM, nie miałem nigdy większych problemów...

    Cytuj
  • 12 sie 2009

    a ja wam powiem że jestem w heyah od samego początku jej istnienia skusiły mnie jej promocję - teraz jestem w tej sieci już tylko z przyzwyczajenia, kilka razy chciano mnie oszukać - naliczono mi opłaty dużo wyższe niż powinny być np. sms w sieci 0 gr obecnie a mi policzono 12 sms po 1 zł 22 gr, w heyah gg płaci się tylko za czas użytkowania (za tydzień miesiąc itd) a nie za transmisję GPRS mi liczono i za to i za to, oczywiście nie dałem się oszukać i drążyłem temat, wrócili mi po moich wysiłkach zabrane pieniądze - gdyby trafiło to na osobę w wieku moich rodziców czy dziadków pewnie byli by w plecy parędziesiąt zł ciekawe ile osób w ten sposób nabrali, Ostatnio zadzwoniła do mnie pewna Pani z heyah i zaoferowała przejście do Heyah mixu -że niby wybrany jestem, i stworzyli ofertę specjalnie dla mojego numeru - tydzień temu dzwonili do mojej dziewczyny mówili jej to samo. Ciekawe co nie ?

    Cytuj
  • 13 sie 2009

    Wiesz co seba, chyba trochę przesadzasz. Ja także jestem w heyah i z niczym podobnym się nie spotkałem. Nigdy nie miałem żadnych problemów. Jeśli chodzi o inne sieci to Plus również nie jest zły. Nie polecam natomiast Ery. Mam niemiłe doświadczenia związane z tym operatorem. Odnośnie Orange, Play i innych operatorów nie chcę się wypowiadać, gdyż nie miałem jak dotąd z nimi styczności.

    Cytuj
  • 13 sie 2009

    Do Orange mam kilka zastrzeżeń. Bardzo często zdarza mi się że osoba dzwoniąca do mnie mnie nie słyszy - muszę się rozłączyć i oddzwonić. Wykluczam telefon, mam dwa identyczne z czego jeden jest w Plusie a drugi w Orange właśnie, ta sama wersja oprogramowania i nie ma znaczenia w którym aparacie siedzi SIM. To bardzo frustrująca sprawa. Z Plusem ani raz podobnej sytuacji nie miałem.

    Kiedyś bywały jeszcze sytuacje kiedy mimo że telefon leżał sobie obok mnie ze 100% zasięgiem, sieć informowała moich rozmówców że rzekomo mam wyłączony telefon po czym przychodziło mi po kilku sekundach powiadomienie o próbie połączenia z pocztą głosową.

    Kolejna sprawa to internet mobilny z którego korzystam za pomocą telefonu Orange - w Centrum Krakowa do niedawna transfer potrafił być żenujący do tego stopnia, że nie byłem w stanie odebrać poczty. W Myślenicach chodzi jak szalony, ale od internetu w komórce oczekuję że będzie mobilny jak nazwa wskazuje ...

    Pozdrawiam

    Cytuj
  • 13 sie 2009

    [quote=Warmer84]Wiesz co seba, chyba trochę przesadzasz. Ja także jestem w heyah i z niczym podobnym się nie spotkałem. Nigdy nie miałem żadnych problemów. Jeśli chodzi o inne sieci to Plus również nie jest zły. Nie polecam natomiast Ery. Mam niemiłe doświadczenia związane z tym operatorem. Odnośnie Orange, Play i innych operatorów nie chcę się wypowiadać, gdyż nie miałem jak dotąd z nimi styczności. [/quote]
    no widzisz czyli ja mam pecha - albo lepiej powiedzieć korzystam z wszystkiego co oferuje mi sieć, kiedyś ci się coś takiego przytrafi to uwierzysz

    Cytuj
  • 13 sie 2009

    Plus i tylko plus ;) Play to dla mnie opcja dla egoistów (dzwoń do mnie będe zarabiał minuty a ty płać 2 razy więcej) heh a tak poważnie od początku mam plusa i raczej nie zmienie tego na nic innego. Z zasięgiem idealnie, nie okradają mnie z minut czy kasy. Z internetu nie korzystam więc na ten temat się nie będe wypowiadał (zresztą w M-ce jest coraz więcej sieci wlan więc dzięki wifi neta mam za friko)

    Cytuj

Odpowiedz