Forum » Wolne Myśli

Nad morze z małym dzieckiem...

  • 11 kwi 2013

    Witam! może macie jakieś sprawdzone miejscowości nad morzem, wybieram się z małym dzieckiem i nie wiem co wybrać Krynicę Morską, Władysławowo... Chodzi mi głównie o to aby to było w miarę najbliżej.

    2 Cytuj
  • 11 kwi 2013

    Ja co roku jeżdżę do Grzybowa koło Kołobrzegu - jest pięknie ! plaża jest szeroka i czysta. Blisko jest wszystko co potrzeba , sklepy , restauracje. Dzieciaki mają sporo atrakcji a mimo to jest spokojnie i nie ma nadmiernego ruchu. Ja polecam !

    2 1 Cytuj
  • 11 kwi 2013

    ja proponuje Chorwacje prawie taka sama odległość a pogoda całkiem inna słonko na zupełnie inna Polecam !

    2 2 Cytuj
  • 11 kwi 2013

    Myślałam nad Chorwacją ale będą to nasze pierwsze wakacje z dzieckiem i jednak wolała bym na pierwszy raz Polskie morze :)
    anginsan1983 dziękuję a czy masz jakiś sprawdzony nie za drogi nocleg?

    Ktoś jeszcze coś doradzi?

    1 Cytuj
  • 11 kwi 2013

    Ja przez kilka lat jeździłem do Rogowa, to kilka kilometrów na zachód za Grzybowem (trzeba jechać dalej tą samą drogą) niemalże nad samą plażą kobieta wynajmuje w domu pokoje, czysto, niedrogo, dostępna kuchnia ale można zamówić posiłki domowe, wokół domu ogród, miejsce na grilla, ognisko, rozbicie namiotu i zaparkowanie auta, plaża szeroka, nie przeludniona, do spacerów las sosnowy wzdłuż wybrzeża. Gospodarze nieinwazyjni - doskonale wspominam więc szczerze polecam. Dobre miejsce na wypady do okolicznych miasteczek (Trzęsacz - resztki kościoła na skarpie, Mrzeżyno - port rybacki, w samym Rogowie jezioro Resko - można wypożyczyć kajak, itp) Na priv mogę podać kontakt.

    1 Cytuj
  • 11 kwi 2013

    Chętnie, poproszę o namiary mogą się przydać :) marzena_90@wp.pl

    2 Cytuj
  • 11 kwi 2013

    wysłałem maila, daj znać czy doszło

    2 Cytuj
  • ania 11 kwi 2013

    Mielno, leśny resort, fantastyczne domki, cisza, właściciele pilnują, żeby nie było rozwrzeszczanej, nabombionej młodzieży. 50 m do plaży, 100 m do miasta, kupa atrakcji, wesołe miasteczko, rowery, żagle na jamnie, blisko do kołobrzegu, byłam oczarowana tym ośrodkiem, w lesie na wydmie, cisza, zieleń sosny, świerki, plac zabaw dla dzieci, grille, miejsce pod ognisko, domki wyposażone w lezaki, parawany, jest wszystko. Mieli otworzyć stołówkę, w zeszłym roku, polecam domek 56. Jest na uboczu. Ech wakacje.

    5 3 Cytuj
  • 11 kwi 2013

    a może Świnoujście? ja tam co roku jeżdżę i jest super :)

    5 3 Cytuj
  • 11 kwi 2013

    privateer - dzięki doszło:)
    anula - wygląda kusząco:) Byłam z mężem (dzidzia w brzuszku) 2 lata temu w Mielnie i nie wspominam dobrze drogi do ale to może dlatego że wybraliśmy się przez Niemcy i tam troszkę pobłądziliśmy, a że były to początki ciąży mój żołądek troszkę szwankował:P za to samo Mielno wspominam ok
    kasq - hmm... Świnoujście wydaje mi się daleko :/

    4 Cytuj
  • ania 11 kwi 2013
    marzenta_90 napisał/a:

    privateer - dzięki doszło:)
    anula - wygląda kusząco:) Byłam z mężem (dzidzia w brzuszku) 2 lata temu w Mielnie i nie wspominam dobrze drogi do ale to może dlatego że wybraliśmy się przez Niemcy i tam troszkę pobłądziliśmy, a że były to początki ciąży mój żołądek troszkę szwankował:P za to samo Mielno wspominam ok
    kasq - hmm... Świnoujście wydaje mi się daleko :/

    To trochę na około ;). Wrocław-Poznań-Szczecinek-Koszalin 7 godzin.
    Byłam kiedyś z dziećmi, pociągiem mi się zechciało, że niby dzieci rzadko komunikacja publiczną. 22 godziny w pociągu, dzieciaki wscieku tylka chciały dostać o mnie nie wspomnę. Potem jeszcze tylko raz się dałam namówić na pociąg -do poznania, z krakowa 12 godzin, planowo miało być 6, w drogę powrotna udalam się pks-em 4, 5 godziny z przerwami na siku. Do pociągu nigdy więcej nie wsiade.

    1 3 Cytuj
  • 12 kwi 2013
    marzenta_90 napisał/a:

    Myślałam nad Chorwacją ale będą to nasze pierwsze wakacje z dzieckiem i jednak wolała bym na pierwszy raz Polskie morze :)
    anginsan1983 dziękuję a czy masz jakiś sprawdzony nie za drogi nocleg?

    Ktoś jeszcze coś doradzi?

    W tamtym roku byliśmy u naprawdę miłych ludzi , całkiem niedrogo. Dom z ogrodem , czyściutko..
    Podam mój telefon , zadzwoń to dam Ci namiary. 506279091 Ania

    1 Cytuj
  • 12 kwi 2013
    marzenta_90 napisał/a:

    Myślałam nad Chorwacją ale będą to nasze pierwsze wakacje z dzieckiem i jednak wolała bym na pierwszy raz Polskie morze :)
    anginsan1983 dziękuję a czy masz jakiś sprawdzony nie za drogi nocleg?

    Ktoś jeszcze coś doradzi?

    W tamtym roku byliśmy u naprawdę miłych ludzi , było czysto , mieli duży ogród , naprawdę godne polecenia.
    Podam @ , napisz to podam Ci więcej szczegółów i namiary , jeżeli jesteś zainteresowana.
    tomek.moto@vp.pl Ania

    1 Cytuj
  • 6 lip 2013

    Polecam Mrzeżyno, głównie plażę spod jednostki wojskowej (300m przez piękny sosnowy las), Pogorzelica, Niechorze czy Rewal to dla mnie jakaś masakra. Jakbym w Galerii krakowskiej wypoczywał, nie brakuje nawet ciupag z Rewala nota bene jak bursztynów na Krupówkach :-)

    1 2 Cytuj
  • Kazimierz Nawara 6 lip 2013

    czy może ktoś polecić jeszcze jakieś fajne miejsca na pobyt z dziećmi????

    1 2 Cytuj
  • 6 lip 2013

    Polecam Władysławowo....czysto, dużo atrakcji, jedzenie w przystępnych cenach...co krok knajpy serwujące obiady dnia dwu daniowe za 10-12zł ...Ale nad naszym Bałtykiem jest mnóstwo takich miejsc, które oferują wiele atrakcji...Urok urlopu nad morzem tkwi przede wszystkim w pogodzie...Jeśli pogoda nie wypali to niestety nad morzem dzieci się raczej wynudzą
    ...

    3 Cytuj
  • 25 lip 2013

    Witam! My właśnie po wakacjach :) Pojechaliśmy do Władysławowa, było bardzo fajnie, pogoda nam dopisała a przede wszystkim mój mały szkrab zadowolony :)

    1 1 Cytuj
  • 25 lip 2013
    mle6669 napisał/a:

    A niechorze? mam tam sprawdzony nocleg - KORMORAN- dom wczasowy blisko plazy i centrum. Ja tam z moimi robaczkami jezdze :)

    stronkę zapisałam, może się przyda w przyszłym roku ;)

    2 Cytuj
  • Ewa 22 sie 2013

    My byliśmy z 3 miesięczną córeczką w Łebie :)

    3 Cytuj
  • 20 maj 2014

    ceny jak z kosmosu w tych apartamentach, dodać do tego "super" pogodę, zimne morze i bardzo udane wakacje wyjdą!!!!

    2 3 Cytuj
  • 12 lip 2014

    A jakieś sensowne pole namiotowe możecie polecić? Najlepiej okolice Ustki, ale niekoniecznie.

    2 Cytuj
  • Tomasz 13 lip 2014

    muza to hawaje hhheeheh

    1 3 Cytuj
  • 25 lip 2014

    my właśnie wróciliśmy z Jastarni, prócz pogody mieliśmy świetny ośrodek- blisko centrum, a zarazem cisza i spokój i najważniejsze,że dzieciaki miały tam co robić, bo ośrodek posiada własne place zabaw. polecam nie tylko na wakacje ale też na weekendowy wypad

    1 Cytuj
  • 25 lip 2014
    kustosz421 napisał/a:

    my właśnie wróciliśmy z Jastarni, prócz pogody mieliśmy świetny ośrodek- blisko centrum, a zarazem cisza i spokój i najważniejsze,że dzieciaki miały tam co robić, bo ośrodek posiada własne place zabaw. polecam nie tylko na wakacje ale też na weekendowy wypad

    Jaki ośrodek, i jakie ceny?

    1 1 Cytuj
  • 18 paź 2016

    Sporo atrakcji mają w Aquapark Reda. Byłam tam parę tygodni temu pierwszy raz w życiu i na pewno jeszcze wrócę. Jest strefa dla dorosłych, jest dużo stres typowo dla dzieci. Co ciekawe tam można nawet sobie przenocować. Jest takie wydzielone miejsce jak Green Village. Kusi mnie to, pewnie zabierzemy dzieci na taki wypad z mężem.

    1 2 Cytuj

Odpowiedz