Forum » Wolne Myśli

Gdzie można sprzedać ciuchy ?

  • 1 lip 2013

    Nic mi z ciuchów, których wgl nie nosze. Sprzedałabym je nawet za 4 zł ;) Jest więc gdzieś w Myślenicach jakiś lumpeks czy cokolwiek gdzie można je oddać za parę złotych ?

    2 2 Cytuj
  • 3 lip 2013

    w Myślenicach raczej nic takiego nie ma. można próbować na jakichś stronach typu gumtree czy tablica , jak się coś komuś spodoba to masz szczęście

    1 5 Cytuj
  • Def Ibrylator 3 lip 2013
    Ehehe napisał/a:

    Nic mi z ciuchów, których wgl nie nosze. Sprzedałabym je nawet za 4 zł ;) Jest więc gdzieś w Myślenicach jakiś lumpeks czy cokolwiek gdzie można je oddać za parę złotych ?

    Oddaj na biednych. Co Ci z 4 zł za ciucha.

    9 5 Cytuj
  • 11 lut 2014

    Sprzedaj w necie, np. na libro24. Tak jest chyba najszybciej, najprościej i najpewniej, że coś zarobisz. Ja bym się nie zastanawiał.

    1 Cytuj
  • Rafał 25 mar 2014

    Na Allegro :D polecam najskuteczneijszy i najwygodniejszy sposob :)

    2 Cytuj
  • 3 lip 2014
    rafik_78 napisał/a:

    Na Allegro :D polecam najskuteczneijszy i najwygodniejszy sposob :)

    dokladnie!

    Alelegro to jest najlepsze miejsce do sprzedawania niechcianych rzeczy :)

    2 Cytuj
  • 4 sie 2014

    Szczerze mówiąc to zawsze mnie bardziej interesowało gdzie można kupić dobre ciuchy i różne dodatki. Astatnio nawet wyczaiłam bardzo ciekawą stronkę z torebkami listonoszkami
    Wydaje mi się, że na Allegro istnieje taka możliwość. Bo zawsze co tam zaglądam to widzę jakieś "mega paki" :-)

    2 Cytuj
  • Paulina 4 sie 2014

    W Myślenicach (niedaleko basenu i ZUSu) jest ciucholand, w którym skupują ubrania. Robią to w wyznaczonych terminach. Teraz przyjmowali chyba 1. sierpnia. Należy podejść i dopytać o szczegóły.

    2 Cytuj
  • 10 sie 2014
    palinka22051992 napisał/a:

    W Myślenicach (niedaleko basenu i ZUSu) jest ciucholand, w którym skupują ubrania. Robią to w wyznaczonych terminach. Teraz przyjmowali chyba 1. sierpnia. Należy podejść i dopytać o szczegóły.

    Nie wie ktoś za ile skupują? ;)

    1 Cytuj
  • Paulina 10 sie 2014

    Z tego co wiem, to ceny ustala się z Panią, która tam sprzedaje.

    Cytuj
  • 21 wrz 2015
    haneczkaxx napisał/a:

    Szczerze mówiąc to zawsze mnie bardziej interesowało gdzie można kupić dobre ciuchy i różne dodatki. Astatnio nawet wyczaiłam bardzo ciekawą stronkę z torebkami listonoszkami
    Wydaje mi się, że na Allegro istnieje taka możliwość. Bo zawsze co tam zaglądam to widzę jakieś "mega paki" :- )

    Być może można spróbować kupić na eBay, Amazon, lub w sklepie

    Cytuj
  • 21 wrz 2015

    Eee tam, w internecie nie pojdzie, szkoda zachodu. Wywies ogloszenie na tablicy albo jakis chwytny szyldek przed chata, w tym drugim przypadku bedzie najskuteczniej.

    Cytuj
  • 16 lip 2017

    w necie spróbuj. allegra i te wszystkie inne chętnie wsysają takie rzeczy w takich cenach. albo załuż swój lumpeks internetowy? może to być fajna sprawa. chwytliwa nazwa firmy (tutaj coś znajdziesz: https://nazwane.pl/pl/oferta/nazwa-dla-firmy/2,17,24 ) troche reklamy i będzie sie krecić

    1 Cytuj
  • jeden język a dwoje uszu 16 lip 2017

    A ja myślę, że ty żyjesz właśnie z reklam po różnych forach - jak czytam wszystkie twoje wpisy na forum

    Cytuj
  • 18 lip 2017

    allegro, olx, vinted, grupy sprzedażowe na facebook.com

    Cytuj
  • 11 sie 2017

    Na Facebook są różne grupy sprzedażowe. Ja zawsze tam wystawiam ciuszki.

    Cytuj
  • 27 wrz 2017
    Ehehe napisał/a:

    Nic mi z ciuchów, których wgl nie nosze. Sprzedałabym je nawet za 4 zł ;) Jest więc gdzieś w Myślenicach jakiś lumpeks czy cokolwiek gdzie można je oddać za parę złotych ?

    Może spróbuj założyć konto i sprzedać je w sieci? Czasami w domach kultury robią ,,garażowe wyprzedaże" jeśli nie, to może zainspirujesz ich aby założyć?

    Cytuj
  • 25 paź 2017

    Warto wejść do jakiego second handu i zapytać czy nie kupią. A jeśli nie to zrobić zdjęcie i wrzucić na np. na allegro.

    Cytuj
  • 27 gru 2017

    Moja dziewczyna sprzedawała zawsze na allegro albo na olx, teraz przerzuciła się na Facebooka, bo jest sporo grup i lepiej dogadać transakcję.

    Cytuj
  • 14 sty 2018

    kiedyś miałam konto na Szafie i tam sprzedawałam ubrania. Teraz wolę wymieniać ubrania na Swapach bo i tak nie udaje się zarobić na sprzedaży ubrań

    Cytuj

Odpowiedz