Forum » Wolne Myśli

Studio tatuażu!

  • 14 sie 2013

    Witam :D chciałbym zrobić sobie tatuaż. czy ktoś mógłby mi polecić kogoś sprawdzonego w okolicach Myślenic?

    2 7 Cytuj
  • 15 sie 2013

    Pomidor . Dzieci Nocy .

    12 4 Cytuj
  • 15 sie 2013

    Dołączam się do poprzednika: Dzieci Nocy, na rynku w Myślenicach.

    Btw.

    Przed założeniem tematu polecam sprawdzenie forum. Cały dział o tatuażach został już założony i tam znajdziesz opinie na temat okolicznych tatuażystów.

    11 4 Cytuj
  • 15 sie 2013

    Słyszałam o Pomidorze (; a cenowo ? drogo czy w miarę przyzwoicie?

    2 4 Cytuj
  • Anna 15 sie 2013

    A ja nie polecam Pomidora. Wystarczy wejść i "powąchać" a każdy przekona się co mam na myśli.
    Sorry za krytykę ale temu właśnie ma służyć forum, aby wyrazać swoje zdanie - nie zawsze pozytywne.
    Reasumując ja tatuaże zrobiłam w krk.

    6 19 Cytuj
  • 15 sie 2013

    dzięki (;

    1 2 Cytuj
  • 15 sie 2013
    Annaaa napisał/a:

    A ja nie polecam Pomidora. Wystarczy wejść i "powąchać" a każdy przekona się co mam na myśli.
    Sorry za krytykę ale temu właśnie ma służyć forum, aby wyrazać swoje zdanie - nie zawsze pozytywne.
    Reasumując ja tatuaże zrobiłam w krk.

    A ja robiłam tatu u Pomidora i sobie chwalę. A węch mam doskonały !

    10 2 Cytuj
  • 15 sie 2013

    pomidor ?! Odradzam , do Krakowa masz pół godziny drogi a jakość i warunki nieporównywalne. Ja robiłam na Szpitalnej i jestem bardzo zadowolona - wszystkim sie podoba i nie straszy ludzi :)

    3 13 Cytuj
  • 16 sie 2013

    a robił ktos tatuaż tam w carrefurze ?

    9 Cytuj
  • 18 sie 2013

    dziewczyny!!!po co wam tatuaze? macie takie fajne cialo .......

    2 10 Cytuj
  • 19 sie 2013

    też robiłem tatu u Pomidora i paru znajomych , wszyscy zadowoleni . I wybieram się na jesień kolejny raz . Na cholerę mi Kraków jak pod ręką mam bardzo dobrego fachowca !!!! Co do zapachu taki sam jak w wielu salonach . Ktoś tu bredzi !!!! Już to pisałem ale powiem to jeszcze raz Pomidor sam broni się swoją sztuką .

    12 3 Cytuj
  • 20 sie 2013

    co??? nie macie fajnego ciała???

    3 10 Cytuj
  • Euzebiusz Konstantynopolitanczykiewicz 21 sie 2013

    Ludzie.. z calym szacunkiem do naszych lokalnych artystow, to jednak nie mozna ich porownywac z artystami swiatowej klasy, u ktorych mozemy zrobic tatuaz np. W Krakowie. Nie chce robic jakiejs reklamy, ale sami spojrzcie na prace www.facebook.com/rockninktattoo a ocenicie. Jesli ktosvna miedzynarodowych konwencjach tatuazu zdobywa nagrody, to wydaje mi sie, ze warto dolozyc te kilkaset zlotych i zdecydowac sie na tatuaz u wlasnie takiej osoby, bo przeciez nie robi sie tego na chwile, tylko na cale zycie..

    3 5 Cytuj
  • 21 sie 2013

    Widze ze reklamke lecimy, obroty trzeba podkrecic

    4 6 Cytuj
  • sobota 21 sie 2013

    Mi tatuaż w studio Pomidora robił UFO. Jestem zadowolona, ludziom się podoba, jest dokładny i staranny !!!! Warunki ok, czysto, nie śmierdzi, sprzęt w porządku. Polecam ich.

    4 3 Cytuj
  • Ewa 22 sie 2013

    A ja marzę o tatuażu ale trochę się boję :)

    4 3 Cytuj
  • Jakub 21 maj 2014

    Działa ktoś coś jeszcze w temacie tatuaży w Myślenicach ?

    1 Cytuj
  • 1 paź 2016

    niektore to dziela sztuki..

    Cytuj

Odpowiedz