Forum » Wolne Myśli

Niebezpieczne zabawki

  • ania 25 wrz 2013

    Jest taka sprawa. Z pewnością słyszeliście, że w jednej z poznanńskich szkół, dyrekcja oraz rada rodziców zakazała dzieciom przynosić do szkoły tornistry zeszyty i wszystko co w szkole potrzebne z wizerunkami monster high. Cała afera dotyczy również hello kity i my little pony.
    Zabawki te miały zostać wymyślone przez szatana, który zamierza kraść w ten sposób dusze naszych pociech.
    Wszystko było by ok, gdyby nie fakt, że przypadkiem trafiłam na poważne forum dzieciowe. Tam afera, dziewczyny się kłócą, wyzywają, najchętniej oczy by sobie wydrapały, gdyby tylko mialy taką możliwość i nie dzielił ich ciekło-krystaliczny ekran komputera.
    Co o tym myślicie? Gruba przesada czy może absolutna prawda?

    4 3 Cytuj
  • 25 wrz 2013

    anula ale o co się te kobiety kłócą?

    7 1 Cytuj
  • 25 wrz 2013

    Całe to zmiłowanie do określonej ''marki''minie.Podobno przecież było z Hanah Montana.Dziewczynki chciały mieć wszystko z jej wizerunkiem -teraz mówią że to ''wiocha''.Przykre jest jednak to że dziewczynki odbiegające od ogółu są traktowane gorzej przez rówieśników.Nie będzie monster high będzie inne dziadostwo to są zbyt łatwe pieniądze a dzieci są niezwykle podatne w tym wieku.Żeby zapobiec temu,powinna się zaczać od seriali w telewizji ,bo od tego się zaczyna.Szatana raczej bym do tego nie mieszała.

    7 2 Cytuj
  • 25 wrz 2013
    anula napisał/a:

    Jest taka sprawa. Z pewnością słyszeliście, że w jednej z poznanńskich szkół, dyrekcja oraz rada rodziców zakazała dzieciom przynosić do szkoły tornistry zeszyty i wszystko co w szkole potrzebne z wizerunkami monster high. Cała afera dotyczy również hello kity i my little pony.
    Zabawki te miały zostać wymyślone przez szatana, który zamierza kraść w ten sposób dusze naszych pociech.
    Wszystko było by ok, gdyby nie fakt, że przypadkiem trafiłam na poważne forum dzieciowe. Tam afera, dziewczyny się kłócą, wyzywają, najchętniej oczy by sobie wydrapały, gdyby tylko mialy taką możliwość i nie dzielił ich ciekło-krystaliczny ekran komputera.
    Co o tym myślicie? Gruba przesada czy może absolutna prawda?

    Zobaczymy co się będzie na tym forum i pod tym tematem za par chwilę działo. Podejrzewam że to samo co jak na forum cytowane powyżej.

    5 Cytuj
  • ania 25 wrz 2013

    no cała masakra rozpętała się o to, że dziewczyny stwierdziły, że ja- jako matka, ubierając dziecku majtki z MH automatycznie sprzedaję duszę dziecka diabłu, tudzież sztanowi, jak kto woli.

    Bejakbasia, było jest i będzie. Moda straszna rzecz

    3 Cytuj
  • 25 wrz 2013

    t

    anula napisał/a:

    no cała masakra rozpętała się o to, że dziewczyny stwierdziły, że ja- jako matka, ubierając dziecku majtki z MH automatycznie sprzedaję duszę dziecka diabłu, tudzież sztanowi, jak kto woli.

    Bejakbasia, było jest i będzie. Moda straszna rzecz

    to jakaś paranoja-gdzie ludzie mają rozum?

    5 Cytuj
  • 25 wrz 2013

    Wydaje mi się że to jak mamy ubierają swoje dzieci to ich sprawa i nikomu nic do tego.Jeśli dzieciak ubrany jest przyzwoicie i czysto to szkoła również nie powinna ingerować.

    4 Cytuj
  • 25 wrz 2013

    wszystko wymyślone przez wyznawców Radia Maryja

    6 5 Cytuj
  • 25 wrz 2013

    Idąc dalej takim tokiem myślenia, trzeba by zakazać większości bajek dla dzieci. W prawie każdej są a to wróżki, a to czarownice, inne magiczne rzeczy itp. Niektórym to chyba naprawdę się nudzi...

    6 Cytuj
  • Basia 26 wrz 2013

    anula
    wiesz że nawet szybkie czytanie jest zagrożeniem a na andrzejkach u mnie w parafii to nawet ksiądz sobie wróżył więc chyba to nie do końca tak jest...

    2 3 Cytuj
  • ania 26 wrz 2013

    szybkie czytanie to jeszcze nic, przeraziło mnie pozytywne myślenie.

    2 2 Cytuj
  • Basia 26 wrz 2013

    oni sami już chyba nie wiedzą co jest dobre a co złe...

    2 1 Cytuj
  • 27 wrz 2013

    Nie rozumiem tylko dlaczego Hello Kitty ma coś wspólnego z szatanem. Chyba większość ludzi , którzy tak uważają nie oglądali tej bajki, Bajka dla dzieci jak dla mnie jest wporządku, Już gorsze są te wszystkie bajki z przemocą a nie małym kotkiem .

    2 1 Cytuj

Odpowiedz