Forum » Wolne Myśli

Antyradar - warto w to zainwestować?

  • Adam Złocieniec 29 lis 2013

    Witam ;) Wczoraj dostałem kolejny mandat i mam już dość. Nie zarobię na te mandaty bez kitu... Myślę, żeby kupić sobie takie urządzenie ale najpierw muszę wiedzieć, że to faktycznie działa. Nie wywalę tyle kasy na jakiś bubel. Więc, czy ktoś miał z tym do czynienia? Warto sobie to kupić?

    39 33 Cytuj
  • Mariusz Marioosz 29 lis 2013

    Wiesz co,najlepiej to będzie chyba jak zwolnisz troszkę ;)

    17 36 Cytuj
  • 30 lis 2013

    Zamiast kupować i włączać antyradar, uruchom szare komórki. To takie proste :)

    10 10 Cytuj
  • 30 lis 2013

    Ja też maiłem ten dylemat, jak wiemy nasze państwo sięga do każdej naszej kieszeni. i łupi z nas ile się da. czytałem na forach o anty radarach itp. w końcu zakupiłem zestaw CB radio i jestem ze wszystkim na bieżąco.nie stracham się czy jeden policjant uzna że mogę mieć antyradar niepodłączony a drugi wlepi mi kolejny mandat po to żeby sąd grodzki orzekł... Za całość dałem 5 stówek a zaoszczędziłem już kilkakrotnie. Ciekawe czy ktoś jeździ 50 km/h lub 70 na zakopiance?

    5 4 Cytuj
  • 30 lis 2013

    Ja jeżdżę , a ty pewnie jesteś tym jednym z debili którzy mnie wyprzedzają przed lub na przejściu dla pieszych.

    6 2 Cytuj
  • 1 gru 2013
    GS napisał/a:

    Ja jeżdżę , a ty pewnie jesteś tym jednym z debili którzy mnie wyprzedzają przed lub na przejściu dla pieszych.

    Nie myl wyprzedzania na pasach to łamanie przepisów, z płynnym poruszaniem się po drodze bo to nie to samo. Na pewno z racji wieku albo jesteś zakałą i dlatego jeździsz pragmatycznie, gdyby nie takie gniotki wlekące się na trasie najczęściej lewym pasem to nie potrzeba by było nadrabiać straconego czasu. Polecam wszystkim tym którzy mają wyobraźnię i wiedzą gdzie można przyspieszyć a nie wiedzą że nasze państwo ustawiło na drodze darmozjadów i czekają na datki, kupcie CB radio.

    2 5 Cytuj
  • 1 gru 2013

    Z tego co mi wiadomo antyradar nie działa na fotoradary nowego typu czyli tzw laserówki. A te co mamy w okolicy to w większości laserówki ( mi chodzi oto co jest w środku skrzynki a nie wyglad skrzynki)

    1 Cytuj
  • 1 gru 2013

    Dodatkowym minusem antyradarów jest to że będzie łapał fałszywe sygnały przy stacjach CPnu i wszędzie tam gdzie są np. jakieś drzwi zamykane automatycznie. Można zauważyć jak wiele aut jeździ z anteną CB na dachu, jak nie chcesz mieć tego u siebie to trzymaj się na drodze za kimś kto ma taką antenę. Dużo jeżdżę i wiem że nie zamienił bym CB na nic innego, jak nie chcę słuchać to po prostu wyłączam pokrętłem.

    2 1 Cytuj

Odpowiedz