Forum » Wolne Myśli

Samochód z sekwencją LPG

  • 10 gru 2013

    Witam mam problem otóż po odpaleniu samochodu czuję gaz w samochodzie i to nie mało ... , czy mam się obawiać wybuchu czy jakieś poważnej usterki ? , wybaczcie ale nie znam się kompletnie na LPG zawsze miałem diesla :)

    3 7 Cytuj
  • 10 gru 2013

    Podejrzewam,że powinieneś się z powrotem przesiąść na diesla

    7 6 Cytuj
  • 10 gru 2013
    ziomal1 napisał/a:

    Podejrzewam,że powinieneś się z powrotem przesiąść na diesla

    raczej nie , oszczędność pomiędzy dieslem a lpg jest kolosalna a diesel w zimie to jedna wielka porażka zwłaszcza w samochodach starszych .
    Ja tylko pytam czy mam się czego obawiać jakieś usterki poważnej ? , gdzie w Myślenicach jest jakiś mechanik , Gazownik dobry który robi wszystko tak jak należy , będę wdzięczny za pomoc .

    5 1 Cytuj
  • 10 gru 2013
    Assassin napisał/a:

    Witam mam problem otóż po odpaleniu samochodu czuję gaz w samochodzie i to nie mało ... , czy mam się obawiać wybuchu czy jakieś poważnej usterki ? , wybaczcie ale nie znam się kompletnie na LPG zawsze miałem diesla :)

    polecam sprint gaz w Dobczycach. Zarabie za Bedronką. miałem to samo i wymienili tylko filtr gazu w reduktorze+ szczelność 70zeta bodajże

    8 4 Cytuj
  • 10 gru 2013

    ksgrzes - dziękuję bardzo , właśnie na taką odpowiedź czekałem .

    4 2 Cytuj
  • 10 gru 2013

    Jak masz starą instalację, to mogą być "koszta"(reduktor do wymiany)
    PS.nie jestem fachowcem

    4 4 Cytuj
  • 10 gru 2013

    400 zł reduktor z robotą już , coś mi mechanik mówił że prawdopodobnie będę musiał wymienić reduktor sekwencyjny , podjadę tam gdzie mi kolega wyżej napisał do Sprint gaz w Dobczycach , mam nadzieję że koszta do 600 zł to będą maksymalne koszta ... biedny student jestem he he

    5 3 Cytuj
  • 10 gru 2013

    chwilę temu wyszedłem na zewnątrz do samochodu i poczułem gaz śmierdziało strasznie , zakręciłem gaz w samochodzie , jednak muszę jechać do tych ludzi w Dobczycach .

    2 3 Cytuj
  • 11 gru 2013
    Assassin napisał/a:

    chwilę temu wyszedłem na zewnątrz do samochodu i poczułem gaz śmierdziało strasznie , zakręciłem gaz w samochodzie , jednak muszę jechać do tych ludzi w Dobczycach .

    Co chłopaki wybadali?

    3 3 Cytuj
  • 13 gru 2013

    A więc tak byłem w Dobczycach w firmie którą mi tu polecono ... Powiem tak , widziałem wielu mechaników kłamców ale nierobów nie widziałem jeszcze nigdy , podjechałem samochodem , szukali chwilę przyczyny , jeden poszedł w cholerę , drugi zaczął coś rozkręcać w silniku , nagle słyszę tekst nic nie możemy zrobić nie mamy programu do pana samochodu, jeden i drugi zły jakiś , ledwo na pytania odpowiadają , w ogóle się im nie chciało z tym robić , po prostu widać było amatorkę i taką niechęć do wykonywanej pracy, najlepsze było to że ja im mówiłem co mogłoby być przyczyną z tego co mi mój mechanik mówił oni popatrzyli i powiedzieli my się tym nie zajmujemy , skoro zakładają instalację LPG to się na pewno zajmują po prostu się cholerą nie chciało robić, mówili że w ogóle nie przełącza się z benzyny na gaz, tak naprawdę trzeba było tylko prze gazować samochód i już zadziałał i się zaczął normalnie włączać ten przekaźnik czy jak to tam to nazywają co z benzyny na gaz przechodzi automatycznie , Nikomu nie polecam jechać do tej firmy , gorzej niż Amatorka . Pojechałem do innych ludzi z mojego miasta , mechanik był jeden podpiął samochód pod laptopa , sprawdził wszystko , prze gazował samochód , włączyło się to co się miało włączyć , poszukał coś jeszcze , znów podpiął pod laptopa sprawdził zobaczył usterkę powiedział cenę jak będę chciał to mi założy część nową lepszą oraz powymienia inne części 500 zł za wszystko , jestem zadowolony tylko teraz w któryś dzień sobie podjadę i u niego z tym zrobię , a nie jakieś ciecie od siedmiu boleści w Dobczycach .

    9 4 Cytuj
  • 13 gru 2013

    ksgrzes ja oczywiście nie mam nic do tego że mi poleciłeś firmę , podjechałem sprawdziłem są amatorami już więcej tam nie pojadę .

    4 3 Cytuj
  • 13 gru 2013
    Assassin napisał/a:

    ksgrzes ja oczywiście nie mam nic do tego że mi poleciłeś firmę , podjechałem sprawdziłem są amatorami już więcej tam nie pojadę .

    Z moim " robił" ten niski koleś a ten drugi z kolczykiem to coś tam przeklinał pod nosem. Ale zrobił i cacy. Tacy ludzie.Może im pensję ucięli?

    4 5 Cytuj
  • 13 gru 2013
    ksgrzes napisał/a:

    Z moim " robił" ten niski koleś a ten drugi z kolczykiem to coś tam przeklinał pod nosem. Ale zrobił i cacy. Tacy ludzie.Może im pensję ucięli?

    Może , dla mnie była to gorzej niż amatorka , ciekawe co by zrobili jak by ktoś do nich przyjechał z programu usterka he he.

    4 6 Cytuj
  • 13 gru 2013

    Akurat Dobczyce to totalna kicha ,od 20 lat jeżdżę na LPG i w Myslenicach nie robiłem nic z gazem natomiast wszystko robiłem w Krakowie na Dobrego Pasterza i polecam wszystkim.

    6 1 Cytuj
  • Wyrwigrosz Włapędaj 14 gru 2013

    Gaz to tylko w Krk, podobnież inne grubsze rzeczy.

    2 5 Cytuj
  • kadhs kras 15 gru 2013

    na gaz sa tylko kuchenki a nie samochody

    12 14 Cytuj
  • 15 gru 2013

    polecam pana góreckiego ul średnia-wskiego w Myślenicach jestw panoramie firm specjalista od gazu jakich mało

    3 7 Cytuj
  • 16 gru 2013
    kleee napisał/a:

    na gaz sa tylko kuchenki a nie samochody

    Mnie to nie interesuje , u mnie znajomi mają gaz i są bardzo zadowoleni , jazda za pół darmo a zarabiając 1200 - 1500 zł taka jazda za pół darmo, to coś wspaniałego .

    5 Cytuj
  • Andrzej 16 gru 2013
    Assassin napisał/a:

    Mnie to nie interesuje , u mnie znajomi mają gaz i są bardzo zadowoleni , jazda za pół darmo a zarabiając 1200 - 1500 zł taka jazda za pół darmo, to coś wspaniałego .

    True. Sam noszę się z zamiarem założenia gazu, przeraża mnie tylko przebieg silnika, prawie 300 tys. km...

    1 1 Cytuj
  • 17 gru 2013
    lasadama napisał/a:

    polecam pana góreckiego ul średnia-wskiego w Myślenicach jestw panoramie firm specjalista od gazu jakich mało

    Może i fachowiec dobry ale spróbuj się potem gdy zamontuje instalację umówić na jakąś regulację czy robotę?

    3 1 Cytuj
  • 17 gru 2013
    lasadama napisał/a:

    polecam pana góreckiego ul średnia-wskiego w Myślenicach jestw panoramie firm specjalista od gazu jakich mało

    W "Panoramie Firm" to sami specjaliści. :)

    4 2 Cytuj

Odpowiedz