Forum » Wolne Myśli

Rezonans...

  • 10 sty 2014

    Witam, gdzie najszybciej i najtaniej można zrobić rezonans magnetyczny? Mamy skierowanie, ale na NFZ trzeba dość długo czekać więc zostaje opcja wykonania go prywatnie...doradzcie coś proszę..

    15 Cytuj
  • 10 sty 2014

    Euro+Clinic tel.12 290 30 19 oczywiście Kraków ,cena od 450-600 zł(zależy którego odcinka),

    2 Cytuj
  • 10 sty 2014

    voxel w prokocimiu...

    6 Cytuj
  • 10 sty 2014

    ja robiłam angio ct głowy w Wadowicach w szpitalu im. Jana Pawła II bodajże na ulicy Karmelickiej, miałam skierowanie więc badanie było za darmo a na termin czekałam tylko tydzien więc opłacało mi się. Myśle ze rezonans magnetyczny również by tam mogli mieć. A warto przedzwonić i zapytać bo cena rezonansu mała nie jest..

    4 Cytuj
  • 10 sty 2014

    zdecydowanie w Prokocimiu
    najlepse urzadzenie

    4 1 Cytuj
  • Yuta 11 sty 2014

    sucha beskidzka przy szpitalu 300zł za kolano

    2 Cytuj
  • ania 11 sty 2014

    Scanmed na wrocławskiej w Krakowie, szybko termin, szybko opis, do tego nie wiem jak gdzie indziej ale tam dają płytę z całym badaniem więc Twój lekarz będzie mógł zobaczyć. Placilam za biodro, bez kontrastu 600 zl.
    Spróbuj może jak ktoś radzi w wadowicach, zawsze to free jesli udało by się szybko z terminem

    2 Cytuj
  • 11 sty 2014

    Dziękuje bardzo za wszystkie odpowiedzi, w poniedziałek podzwonię w te miejsca i popytam...

    3 Cytuj
  • 11 sty 2014

    nie wiem co chcesz badać rezonansem ale... również polecam voxel w Prokocimiu robią dorosłym i dzieciom, na Pilotów, na Kopernika są krótkie terminy.

    3 Cytuj
  • Agnieszka 11 sty 2014

    Ja na termin w prokocimiu (Voxel) na NFZ czekałam miesiąc. Polecam

    3 2 Cytuj
  • Tomek 6 maj 2015

    Na tej stronie znajdziesz listę wszystkich placówek, w których można wykonać badania http://cenomed.pl./lokalizacje/miasto/krakow/316 Np. w Krakowie. Masz duże ułatwienie, od razu podane są dane kontaktowe i ceny.

    1 1 Cytuj
  • 13 kwi 2016

    Tutaj znalazłem taki rezonans w Myślenicach

    http://diagnostyka.obrazowa.wyrobek.pl/rezonans-magnetyczny-myslenice/

    2 2 Cytuj
  • 13 kwi 2016

    Właśnie coś mi się obiło o uszy, że w Telefonice jest rezonans. Czyli się potwierdza informacja

    2 Cytuj
  • 18 maj 2016

    jest tyle przychodni i które można wykonać że nawet trudno wszystkie opisać

    Cytuj
  • 13 lip 2016

    Dzięki, przyda się ;)

    Cytuj
  • 1 paź 2016

    dokladnie wystarczy poszperacw necie i znajdziecie

    Cytuj
  • 23 lut 2017

    A Krakowie na ul. Zachodnia 7/10a wykonują takie badanie, to jeden z gabinetów G&R. Nie wiem jakiej części ciała chcesz zrobić rezonans bo oni wykonują tylko kolana, stawu skokowego, stopy, dłoni, nadgarstka, łokcia - ale mają nowoczesny, naprawdę dobry sprzęt.

    Cytuj
  • 2 mar 2017
    nomad napisał/a:

    Właśnie coś mi się obiło o uszy, że w Telefonice jest rezonans. Czyli się potwierdza informacja

    Jest Jest i zainteresowanych też jest dość sporo

    1 Cytuj
  • 17 sty 2018

    Najtaniej w Krakowie jest na Zachodniej 7. Można się łatwo dostać, szybko i dokładnie robią opis. A w dodatku przy mojej klaustrofobii najlepszy - otwarty, nowoczesny, więc zero stresu.

    1 Cytuj
  • 6 lis 2018

    Możesz pójść w innym kierunku i postawić na innowacyjne aczkolwiek skuteczne metody diagnostyki i leczenia wielu schorzeń. W gabinetach w Krakowie czy Katowicach Futura Medica masz możliwość (także w ramach kontraktu) wykonać kwantowy rezonans magnetyczny

    1 Cytuj
  • 15 lis 2018

    Jest wiele badań, które wykonać można w tych gabinetach za darmo. Choćby dla kobiet w wieku 20 do 65 lat badanie wieku metabolicznego, protokoł cofania wieku metabolicznego i biologicznego, odmłodzenie z autooksydacją i wiele zabiegów, np. fale Schumanna, magneto-akupunktura, magneto – aurikoloterapia, masaż Casada IVQ czy platforma Vibramagic z rezonansem Schumanna właśnie.

    1 Cytuj

Odpowiedz