Forum » Wolne Myśli

Wycinanie laserowe lub CNC + proste gięcie

 • Andrzej 1 lut 2014

  Witam !
  Poszukuję na terenie Myślenic, Krakowa lub okolic kogoś kto mógł by mi pomóc w wycięciu laserem lub CNC kilku prostych detali z mojego arkusika blachy nierdzewnej 0,4- 0,5 mm i mógł wykonać również kilka prostych gięć tych detali.
  Sprawa jest dość pilna więc zależy mi na szybkim czasie realizacji.

  A może ktoś mógłby wskazać sprawdzony namiar gdzie mógłbym się udać z moja prośbą?
  Ewentualne szczegóły na PW lub email andreas95meister@gmail.com

  Będę zobowiązany za każdą informację lub pomoc w temacie!

  Pozdrawiam! Andrzej

  Cytuj
 • 1 lut 2014

  A firma Gubad nie robi takich rzeczy?

  Cytuj
 • Andrzej 1 lut 2014

  Robi - ale za samo ustawienie lasera kwota jest dziwna a ja potrzebuję wyciąć dosłownie 10 prostokątnych blaszek. Ktoś powie - po co laserem albo CNC... Chodzi mi o równą powierzchnię detalu po wycięciu i zagięciu bo po jednej ze ścianek profilu ma się ślizgać element z dibondu i zależy mi na tym by się nie "wyrabiał.
  Jeżeli się dotnie i wygnie precyzyjnie - mam nadzieję uzyskać oczekiwany efekt.
  Najlepiej gdyby ktoś to zrobił na fuchę.
  Wtedy i na piwko czy coś więcej można liczyć... Liczę na kontakt "dobrej duszy" :)

  Cytuj
 • Andrzej 3 lut 2014

  Problem rozwiązany... Temat do wywalenia

  Cytuj
 • 15 lut 2016

  Witam.Przypadkowo znalazłem się tutaj,ale temat mnie zainteresował.Chociaż minęło już trochę czasu.Ale wiadomości mogą się zawsze przydać.kiedy mój znajomy z Krakowa zlecał szlifowanie blach w BTH Import Stal,opowiadał,że zajmują się oni kompleksowo obróbką stali,tj.wycinają m.in.laserem.gną blachy,wyoblają itp. a materiały można ewentualnie kupić na miejscu.Myślę,że ceny można też negocjować,bo konkurencja dużą.

  1 2 Cytuj
 • 22 lut 2016

  Generalnie cięcie laserem jest coraz bardziej dostępne jednak często różne firmy mają pewne "limity", których nie są w stanie przeskoczyć ze względu na ich możliwości technologiczne. Np mój kolega, który wykonuje różne meble na zamówienie potrzebował dosyć cienkiej blachy z bardzo drobnym perforowaniem w odpowiednim wzorze i nie było łatwo znaleźć kogoś kto to zrobi. Ostatecznie zlecił to firmie Vonart, chociaż inne też mówiły, że to zrobią ale koszt i terminy były znacznie gorsze.

  1 4 Cytuj
 • Andrzej 23 lut 2016

  Generalnie cięcie laserem, jak cięcie laserem, ale ja jestem cięty na kryptoreklamy.
  Moderacja, zróbcie z tym coś!

  3 4 Cytuj
 • 23 lut 2016
  Endrju napisał/a:

  Generalnie cięcie laserem, jak cięcie laserem, ale ja jestem cięty na kryptoreklamy.
  Moderacja, zróbcie z tym coś!

  Wszędzie węszysz ,,obsesyjnie ,, to reklama to spisek , a nie przyszło Ci do głowy że może ktoś chce ( bezinteresownie , znasz takie słowo ) polecić sprawdzoną rzecz . Po to jest forum żeby jeśli ktoś coś wie ,jak inni pytają ,to wiedzą się podzielił . Tak , nawet jeśli to jest właściciel danej rzeczy , chyba że pisze ,,moje najlepsze a reszta to gowno ,, i każdy użytkownik forum sobie odpowie , czy ta wiedza jest wartościowa ,czy jest marketingowym pianiem . Odkąd Endrju jesteś cenzorem na forum ? i decydujesz co mi się będzie dobrze czytać . moderacja tak , ale cenzura nie .

  4 Cytuj
 • 23 lut 2016

  W Mogilanach jest firma jatas czy jakoś tak. Jak się jedzie od centrum Mogilan w stronę stacji paliw arge to przed skrętem na stacje jakieś 100m skręca się do nich w praco tak jak do tego domu weselnego.

  1 Cytuj
 • Andrzej 23 lut 2016

  Endrju, Pierwszy Cenzor.

  Jeśli ktoś ma większość (bądź wszystkie) posty zachwalające jakieś konkretne firmy, to z bardzo dużym prawdopodobieństwem jest to spam reklamowy.

  1 1 Cytuj
 • 3 mar 2016

  Zgadzam się z JASMIN.Zawsze łatwiej znależć informacje na forum a potem skonfrontować je z rzeczywistością niż grzebać godzinami w necie.Ja nie mam czasu i zdaję sobie sprawę,że większość ludzi wolałaby ,aby doba miała np.30 godzin.I właśnie dlatego podzieliłem się dobrą opinią o bth import stal.

  2 Cytuj
 • Andrzej 4 mar 2016

  Przyznaję, że akurat tutaj mnie trochę poniosło, gdyż i dział (Wolne Myśli) jest ok do takich konwersacji i w samym wątku było zapytanie o konkretne propozycje. Ale wpis @Antek00 brzmi, jak typowy bełkot reklamowy, a sam autor nie był już zainteresowany informacjami na ten temat.

  1 Cytuj
 • Kamil Siemikowski 8 mar 2016

  Endrju, Antek00 napisał o firmie Vonart, ty zarzucasz mu reklamę - a poczytaj sobie opinie o tej firmie i zobaczysz, jak mają wielu zadowolonych klientów. I może warto dopuścić do siebie tą myśl, że skoro firma jest dobra to wzmianka o niej może być czymś naturalnym na forum które w swoim przesłaniu jest miejsce do dyskusji na różne tematy. Ponadto nie jest to końcu chamskie linkowanie, co nie?

  2 Cytuj
 • Andrzej 8 mar 2016

  No, ale o co Ci chodzi? Przecież przyznałem rację, że zbyt nerwowo/impulsywnie zareagowałem w tym wątku. Co nie zmienia faktu, że wpis Antka brzmiał, jak spam reklamowy w stylu:[cytat]- To musi należeć do Polaka z klasą doktorze.
  - Dlaczego tak sądzisz przyjacielu?
  - Tak wyjątkowy kolor i niepowtarzalny zapach można uzyskac tylko piorąc w proszku Pollena 2000.
  [/cytat]

  1 Cytuj
 • 17 mar 2016

  Endrju - Twoja kryptoreklama proszku Pollena 2000 jest naprawdę świetna a na poważnie...był to kiedyś doskonały proszek do prania.....z braku innych na rynku.Teraz także wybierając proszek opieramy się na opiniach,tych w tv czy necie lub od znajomych.Podobnie jest z tym wycinaniem ze stali.

  Cytuj
 • 17 mar 2016

  W wiśniowej jest cięcie CNC oraz gięcie na prasie krawędziowej, firma STAL-MET korzystam,ceny niewygórowane, szybki czas realizacji

  1 Cytuj
 • Andrzej 17 mar 2016

  Sprzęt za ot, ale czy ten proszek jest dalej na rynku?

  Cytuj
 • 11 maj 2016

  Ale nie o proszku jest ten temat,tylko o wycinaniu lasrem elementów ze stali nierdzewnej i z innych metali.A taki TRULASER 5060 firmy TRUMPF wycina z mocą 7000 W i to na powierzchni 6000x2000 mm.To jest coś.

  Cytuj
 • Andrzej 6 paź 2016

  nie.

  Cytuj
 • 15 lip 2019

  Sprawdź BearMet, mają wiele lokalizacji. Firma bardzo dobrze wywiązuje się ze zleceń.

  Cytuj
 • 16 mar 2021

  Polecam firmę Nova Trading! Najlepsza w cięciu laserowym :)

  Cytuj
 • 19 lip 2022

  na ktoś jakąś lokalną firmę, która tnie i wycina w CNC inne materialy, jak np MDF?

  Cytuj

Odpowiedz