Forum » Wolne Myśli

HUMOR: paranoje myślenic - czyli twój sposób na felieton

 • 27 wrz 2009

  Jeżeli ktoś się nudzi i pragnie skorzystać ze wszystkich walorów miasta jakimi nas rozpieszczają władze, proponuje zrobić prawo jazdy na "patelnie" czy "gruszki" i z "duszą na ramieniu" pruć przez 3-go Maja. Dla każdego odpowiedzialnego człowieka to powinno zrobić wrażenie, przejeżdżając przy krawężniku, jadąc 30cm od pieszych (szczególnie fragment drogi nie daleko Betanii, tam dom leży praktycznie na ulicy) - takie KAMIKAZE.
  Myślę, że potem można zrobić sobie "przystanek" na lody w "7" (płyta rynku w końcu nie daleko się znajduje, więc parking jest), no i po sytych lodach można wrócić się z powrotem (wkrótce małe udogodnienie -> rondo).
  Jakby komuś brakło miejsca, to proszę złożyć wniosek do UMiG (kolejne udogodnienie - wnioski nie wymagają akceptacji, inspekcji, itp.), że przydadzą się jakieś parkingi (ale podkreślić, że w centrum, bo poza centrum to nie wchodzi w grę), zaraz powycinają jakieś drzewa, albo zorganizują jakąś jednokierunkową, by było gdzie parkować.
  Podczas powrotu nie wolno zapomnieć by poudawać znajomość z drogówką (trąbnięcie, machnięcie ręką, mrugnięcie światłami) na parkingu przy szkole na 3-go Maja (choć ostatnio często się odwracają, z "niewiadomych" przyczyn - może czas jakieś pozory poudawać?!)

  Jest małe "ale"...
  żywcem chcą skończyć z rozrywkami w mieście i zrobić obwodnicę (widać jak to mozolnie i bez akceptacji przechodzi przez wszelakie postacie z "miłościwie nam panujących"). To zupełnie jak motto Kononowicza: "Nie będzie niczego".

  Cytuj

Odpowiedz