Forum » Wolne Myśli

Urlopujemy:)

  • 3 cze 2014

    macie już plany na tegoroczny urlop? ja już postanowiłam że spędzę go w Lizbonie, uparłam się na to miasto, bo wszelkie przewodniki przedstawiają je jako bardzo ciekawe, pełne pięknych zakątków, już nawet wzięłam się za szukanie tanich lotów

    7 31 Cytuj
  • 3 cze 2014

    Chwalisz się, szpanujesz ?
    Jeśli już jesteś zdecydowana to żadne podpowiedzi nic nie zmienią. Miłego wypoczynku, my będziemy pracować.

    Wiesz ilu ludzi krzywdzisz takim wpisem ?
    Poza granice Myślenic nawet nie wyjadą bo nie mają jak związać koniec z końcem...........

    24 13 Cytuj
  • Def Ibrylator 3 cze 2014

    To spam reklamowy. Drogi adminie - temat do kosza.

    15 7 Cytuj
  • 3 cze 2014

    Lizbona to również dzielnica zamościa.To z pewnością jedziesz buraki targać na tym urlopie.

    23 5 Cytuj
  • Andrzej 6 cze 2014

    Ja urlop spędzam w Trzemeśni. Piękna okolica, zawsze tam wypoczywam.

    9 5 Cytuj
  • 11 cze 2014

    Patrząc na stan mojego konta nie czuję się zmęczony :)

    6 1 Cytuj
  • 24 cze 2014

    niestety w tym roku w domu:(

    =============================
    Nejlepszypsychoterapeuta szczecin ceny

    3 Cytuj
  • 4 lip 2014

    Ja najchetniej pojechalabym w podroz do okola swiata, i nakrecila sobie takie video :)

    http://print24.com/blog/2014/05/around-the-world-in-360-degrees-video-of-the-week/

    Ale niestety mnie na to nie stac, wiec wakacje w tym roku raczej w domu...

    1 Cytuj
  • 11 lip 2014

    A ja mam zamiar jechać stopem może gdzieś do Jastarni, albo Kołobrzegu. Namiot zabieram ze sobą i śpiwór. Jedzenie w puszkach-konserwy, zupki chińskie, jakieś sucharki:) Tanie wakacje trzeba sobie jakoś organizować. Nie jadę sam, ale z dziewczyną. Znalazłem w necie taką aplikację na telefon jak Yanosik AutoStop i chcemy z niej skorzystać. Podobno wystarczy się zalogować i kierowcy, którzy mają Yanosika widzą takiego autostopowicza i mogą go zabrać. My nie musimy zatem stać przy drodze z kciukiem - chociaż nikomu nikt tego nie zabrania:) Chociaż w deszczu stać tak kilka godzin, to nie polecam. W zeszłym roku normalnie łapaliśmy stopa i jakoś dojechaliśmy do Rewala. W sumie cały urlop wyniósł nas chyba niecały 1000zł na dwie osoby za 2 tygodnie:) Schudliśmy też trochę:)

    3 Cytuj
  • 12 lip 2014

    My pod namiot nad nasze morze :) byle pogoda była

    Cytuj
  • 17 paź 2015

    Do Limanowej. Pochodzić po górach, trochę pozwiedzać i odwiedzić dawno nie widzianą rodzinkę. Może też wypad rodzinny do restauracji Mekong. Lubimy kuchnie orientalną.

    1 7 Cytuj
  • Andrzej 17 paź 2015

    A co matka dziewczyny na to, że odwiedzasz dawno niewidzianych teściów? Nie boisz się?

    7 1 Cytuj
  • 17 paź 2015
    miastowy13 napisał/a:

    Do Limanowej. Pochodzić po górach, trochę pozwiedzać i odwiedzić dawno nie widzianą rodzinkę. Może też wypad rodzinny do restauracji Mekong. Lubimy kuchnie orientalną.

    Najpierw to Ty psychiatrę odwiedź a później idź coś zjeść do Mekong

    6 3 Cytuj
  • Basia 18 paź 2015
    malina napisał/a:

    Najpierw to Ty psychiatrę odwiedź a później idź coś zjeść do Mekong

    a co jest złego w Mekongu?pytam bo nie wiem

    4 Cytuj
  • 18 paź 2015
    basiek napisał/a:

    a co jest złego w Mekongu?pytam bo nie wiem

    W Mekongu nic a ja napisałam ,że coś jest tam złego ?

    2 Cytuj
  • Basia 18 paź 2015

    sorki żle przeczytałam post

    1 Cytuj

Odpowiedz