Forum » Wolne Myśli

Truskawki

  • 5 cze 2014

    Witam, gdzie mogę kupić tanio truskawki np. 10 czy 20kg i za ile? ceny codziennie inne trudno nadążyć... może jest jakiś sklep gdzie mają tanio i dobre truskawki? może jakiś plantator jest w okolicy?

    2 2 Cytuj
  • 5 cze 2014

    Ja kiedyś kupowałam koło dekady na początku parkingu stoi (stał?) pan, który miał truskawki w samochodzie. Bardzo dobre i cenowo też było ok.

    4 1 Cytuj
  • 6 cze 2014

    Można również kupić na tzw. Końskim Rynku (ul. Kilińskiego). Z tego co wiem ostatnio były chyba po 4 zł.
    Sprzedają tam zarówno handlarze, jak i plantatorzy, od których towar jest z pewnością świeższy, lepszy i bardziej "eko" niż ten przywożony nie wiadomo skąd... ;)

    1 1 Cytuj
  • 6 cze 2014

    ja dziś kupiłam pod dekadą i przyznam że są pyszne, dorodne, duże, soczyste a przede wszyskim czerwone dojrzałe. Jak do tej pory najlepsze jakie kupiłam w tym roku :)

    3 Cytuj
  • 6 cze 2014

    A jakie odmiany sprzedają? Brałbym Azję bo duże truskawy.

    2 1 Cytuj
  • 6 cze 2014

    co do odmian pod dekadą to niestety się nie orientuje ani nie znam się na odmianach :) szczerze mówiąc oceniłam je jedynie po wyglądzie a były piękne, ale niestety drogie bo tam są po 5 zł/kg i 6 zł/kilo.. choć ostatnio najtańsze jakie widziałam to 4.90 i byly brzydkie i na wpół dojrzałe.. Trzeba będzie jeszcze poczekać aby ceny za truskawki spadły.

    Cytuj
  • kadhs kras 8 cze 2014

    ja mam 4.50 za kg z wlasnej uprawy soczyste slodkie 4.50 za kg kto chetny to zapraszam 122736101

    2 Cytuj
  • 8 cze 2014

    Cieszcie się że póki co stoją jeszcze po tyle, a nie jak na Zachodzie.

    1 Cytuj
  • 9 cze 2014

    dzisiaj po 3,50 obok szpitala ale najtaniej kupi na targu

    2 Cytuj
  • 10 cze 2014

    wczoraj niedaleko dekady były po 3,30 fuksneło mi sie:)

    1 1 Cytuj

Odpowiedz