Forum » Wolne Myśli

Nekrologi

  • 23 paź 2009

    Oczywiscie nie chodzi o powazne nekrologi tylko o takie w stylu:
    "Dziś po ciężkiej chorobie podwozia zmarł mój ukochany Fiat 126p, rodcznik 1978. Pokój jego pamięci"
    albo
    "Starosta Powiatu Myslenickiego i Dyrektor ZDP składają kondolencje mieszkańcom 3 maja z powodu śmierci idei budowy drogi zachodniej"
    Musimy pisać nekrologi ponieważ cygnus zamiast je pisać pisze "halooo" po nocy. Nagrodą za najlepszy nekrolog będzie drugie życie.
    ;)

    Cytuj
  • 23 paź 2009

    Eeee to ja nie chcę. A może być w zamian kolejna kadencja? ;)

    Cytuj
  • 24 paź 2009

    Nikt tu nie bedzie pisał i temat umrze:( To nekrolog.

    Cytuj
  • 25 paź 2009

    O nie mój drogi Cygnusie.
    Ten wątek będzie pisało samo życie.

    "W nocy 25 pażdziernika o godz. 23:... po długiej i ciężkiej chorobie umarła kariera bokserska wybitnego polskiego pięściarza - Andrzeja Gołoty."
    to nekrolog
    A to doniesienia agencyjne.
    Prezydent Lech Kaczyński ogłosił zakontraktowaną na pięć rund żałobę narodową.
    Obecna przy tragicznym zajściu żona pięściarza Mariola zapowiedziała wyzwanie na pojedynek w kisielu żony Tomasza Adamka oraz każdego kto ośmieli się stwierdzić, że jej mąż Andrzej nie jest najzacniejszym bokserem na świecie.
    ;)

    Cytuj
  • 28 paź 2009

    to greta zyje? a ja juz dla niej kupiłem znicze

    Cytuj
  • 28 paź 2009

    Żyje i ma się świetnie. Niewykorzystane znicze radzę zatrzymać.
    Mogą się przydać po wyborach dla Maćka, Jurka czy Kazka.
    :)

    Cytuj
  • 8 lis 2009

    "Zmarło zaufanie. Zaufanie do praworządnosci Gminy. Wraz z nim odeszła wiara w świetlaną przyszłość pod rządami GMO i jego świty.
    Pozostający w żalu i niebezpodstawnym gniewie, mieszkańcy Myślenic i okolic" ()

    Cytuj
  • adzygmunt 27 lis 2009

    Grób teraz wystarcza temu, dla którego cały świat był za mały.
    To memento dla tych, którzy nie widzą po czym stąpają!

    Cytuj
  • 23 lut 2010

    Stało się, dziś późnym popołudniem na drodze koło Nowego Targu prawie na moich oczach, stracił płyny po czym wyzionął ducha, tylny amortyzator w moim samochodzie. Odszedł w kwiecie wieku zostawiając po sobie wspomnienia szybkich zakrętów z pełną kontrolą.
    Z żalem zawiadamiają pogrązeni w żałobie drogowcy, którzy nie łątają dziur i cygnus który musi teraz kupić amory.

    Cytuj
  • 19 mar 2010

    W tragicznych okolicznościach zginął BETON a wraz z nim dziennikarz śledczy Greta J..

    Cytuj
  • 19 mar 2010

    po dlugiej mece odeszla zima :) odeszla w zapomnienie

    Cytuj
  • adzygmunt 19 mar 2010

    Zima odchodzi w zapomnienie? Długo będzie dawać o sobie znać!
    Od jazdy w okolicy "Porabia" można dostać czkawki.
    Nie lepiej jest od InterZoo do nowego asfaltu w Drogini

    Cytuj
  • adzygmunt 19 mar 2010

    http://en.tackfilm.se/?id=1269032234843RA21
    Cygnus wiedziałem, że jeździsz po świecie, ale żeby skryć taką popularność to prawdziwa konspira.
    Jak widzisz nie udało Ci się!!! :P

    Cytuj
  • Krzysztof Szczepaniec 19 mar 2010

    "W nocy 25 pażdziernika o godz. 23:... po długiej i ciężkiej chorobie umarła kariera bokserska wybitnego polskiego pięściarza - Andrzeja Gołoty."
    Tylko Panie kolego Cyrk Andrew walczył z najlepszymi a Adamek jest tym który walczy z Tym co walczył z najlepszymi, to narazie jedyny znaczący wynik w karierze tego prostego człowieka.
    Może w przyszłości panu Adamkowi będzie dane wzbudzać emocje takie jak kiedyś wywoływał w naszym narodzie Gołota , jednak na razie pan Adamek poza moim zdaniem dziwną walką miedzy znajomymi niczego nie dokonał.Twoją wypowiedz porównuję do spazmów pana Pudzianowskiego o Panu Adamie Małyszu przed olimpiadą w Vancouver.
    Pozdrawiam

    Cytuj
  • 19 mar 2010

    [quote]W tragicznych okolicznościach zginął BETON a wraz z nim dziennikarz śledczy Greta J..[/quote]
    bzdura!!! beton jest wieczny!!!!! żyje i żyć będzie!!!!! tylko gdzie on jest?

    Cytuj
  • 19 mar 2010

    cholera miałem już nie pisać o betonie...... moja wina ..... wybaczcie! tak to jest jak człowiek najpierw złapie za klawiaturę a potem pomyśli.

    Cytuj
  • Krzysztof Szczepaniec 19 mar 2010

    typowy

    Cytuj
  • 19 mar 2010

    Ad, gdzieś Ty to wynalazł. Istotnie, to ja prawie w całej okazałości:)

    Pzdr.

    Cytuj
  • Krzysztof Szczepaniec 19 mar 2010

    Nie wiem o co ci biega ,ale jeżeli chcesz sobie KARIERĘ OBYDWU Panów podejrzeć to sobie zwykłą przegladarkę gógle włącz.
    Podniecenie sięgło zenitu i tyke na temat .
    Pozdrawiam z UK

    Cytuj
  • 19 mar 2010

    Przeglądarke gógle? A co to jest?

    Pozdrawiam z PL

    Cytuj
  • Krzysztof Szczepaniec 20 mar 2010

    Wiem iz w naszym kraju dobrodziejstwa i masowego dobrobytu, ludzie nie mają pojecia co to gógle.W polsce na internet szerokopasmowy czeba tyrac z tydzien
    w uk około godziny i to za najniższą krajową do której możesz tax credit dostać około 60 na tydzień.
    Zapraszam do uk w pl nic nas nie czeka
    p

    Cytuj
  • 20 mar 2010

    W PL znamy google, to widocznie inna przeglądarka;).
    Nie każdy chce i nie każdy musi uciekać z Polski, nie kazdy też chce być popychadłem w obcym kraju. Oczywiście, to indywidualne podejście, bo rozumiem że życie zmusza do różnych decyzji. Dla mnie jednak wyjazd np. do UK po to żeby zarobić na czysto 1000-1200 funtów, to żaden dobry interes.

    Pzdr.

    Cytuj
  • 21 mar 2010

    słuchajcie wracając do nekrologów to ta przeglądarka o której tyle piszecie to umarła czy co ???

    Cytuj
  • 21 mar 2010

    Sprawdzałem przed chwilą, żyje i ma się bardzo dobrze, także przedwcześnie nie ma co wystawiać aktu zgonu.

    Cytuj
  • 22 mar 2010

    Szlag mi trafił antenę telewizyjną.Złożenie rupiecia do piwnicy nastąpi dzisiaj .Proszę o nie składanie kondolencji..

    Cytuj

Odpowiedz