Forum » Wolne Myśli

Impreza okolicznościowa catering/kucharka, poradźcie coś...

 • 18 paź 2014

  Planuję w domu imprezę okolicznościową na ok. 30-35 osób. Zastanawiam się nad cateringiem lub wynajęciem kucharki/kelnerki, ponieważ sama nie będę w stanie wszystkiego przygotować na tyle osób. Co by było lepszym rozwiązaniem, tańszym? Macie jakieś sprawdzone rozwiązania? Ludzie robią czasami jakieś małe komunie, chrzciny, okrągłe urodziny, 18-stki czy 50-lecie w takim gronie w domu, dlatego liczę, że ktoś coś poradzi?
  Obawiam się, że gdybym np. chciała zorganizować taką imprezkę w restauracji to pewnie 3tysiące nie pomogą? Bo słyszałam legendy typu za wynajem sali zapłacę 1-1,5tyś do tego skromne menu na tyle osób to z 2tyś. Czy naprawdę jest to aż taki koszt w restauracji?

  2 2 Cytuj
 • 19 paź 2014

  pani z rudnika ,ktora obsluguje wesela mysle,ze i tym by sie zajela

  1 3 Cytuj
 • 22 paź 2014

  ile taka kucharka może wziąć od takiej imprezy? bierze całościowo, czy liczy od osoby? a ile może kosztować katering? czy ma ktoś sprawdzony?

  Cytuj
 • 25 mar 2015

  Jeśli impreza ma odbyć się w domu to uważam, że najlepszym rozwiązaniem jest catering. Kucharka potrzebuje czasu na przygotowanie dań i musisz dostarczyć produkty, co wiąże się z zamieszaniem i bałaganem w kuchni a nawet całym domu. Mieliśmy na komunię córki catering z Wrocławia. Przyjechali na ok. godzinę przed imprezą, wszystko przygotowano tak jak było uzgodnione, żadnego bałaganu i zamieszania. Czułem się jak gość a nie jak organizator.

  3 Cytuj
 • 4 paź 2015

  Też bym w takiej sytuacji wybrał catering. Mam sprawdzony w Krakowie z restauracji Mekong. Dania świeże i dostarczane na czas. Ja jestem zadowolony z ich usług.

  6 Cytuj
 • 25 sie 2017

  ino gospodyni na plebani robi takie placki po heklesz peklesz buroki ze nic ino kropidlo lizac

  3 Cytuj

Odpowiedz