Forum » Wolne Myśli

Proszę o pomoc

  • gosia 25 lis 2014

    Bardzo proszę o pomoc. Otóż mam dojechać z Myślenic do Krakowa, a konkretnie na Osiedle Ruczaj w sobotę. Jak najlepiej się tam dostać?? Jakimi tramwajami?? Gdzie wysiąść?? Z góry dziękuję za odpowiedź.

    3 4 Cytuj
  • 25 lis 2014

    z łagiewnik tramwajem 23 ... w tramwaju beda mowic na jakiej stacji jestes wiec bedziesz wiedziala gdzie wysiasc

    4 3 Cytuj
  • gosia 26 lis 2014

    Czyli jest taka stacja jak Osiedle Ruczaj?? Przepraszam za tak głupie pytania ale kompletnie nie orientuję się w jeździe po Krakowie.

    2 3 Cytuj
  • 26 lis 2014

    Osiedle Ruczaj jest bardzo rozległym osiedlem....dawno nie jeżdziłam tramwajami, ale wiem, że na osiedle to skłąda sie kilka ulic, tak więc dobrze by było, abyś konkretnie wiedziała jaka ulica...Grota Roweckiego lub Brożka ...to dwie główne ulice dojazdowe jesli kierujesz się od Zakopianki.....Na tym osiedlu znajduje się także ulica Ruczaj-może o nią Ci chodzi? Faktycznie jedzie tam 23 w linku podaję ci rozkłąd jazdy tam szczegółowo masz opisane kolejne przystanki a jak będziesz miała jeszcze jakieś wątpliwości zapytaj motorniczego :-)

    http://rozklady.mpk.krakow.pl/

    4 1 Cytuj
  • gosia 26 lis 2014

    Dokładnie chodzi mi o takie miejsce: Samorządowe Przedszkole nr 10 im. Jana Pawła II, ul. Strąkowa 7, 30-410 Kraków (Osiedle Ruczaj).

    1 3 Cytuj
  • 26 lis 2014

    Najlepiej jechać tramwajem z Borku nr 22 i wysiąśc na Borsuczej i pytać o ul. Strąkową, ale o szkołe podstawową nr 158 o budynek NIEBIESKO-CZEWRWONY bo w innym wypadku wyprowadzą Cie od drugiej strony i się pogubisz....Również tramwajm 23 z Łagiewnik i autobus nr 106....zerknij na google maps i zobacz jak by Ciu było wygodniej dojść. Jedno jest pewne pod samo przedszkole nie dojedziesz a to przedszkole mieści się własnie w budynku szkoły 158.... Powodzonka ...

    7 Cytuj
  • gosia 26 lis 2014

    Dziękuję serdecznie za pomoc!!!

    4 1 Cytuj
  • 26 lis 2014

    prosze bardzo :-) Nie ma ZA CO :-)

    3 2 Cytuj
  • ania 27 lis 2014

    Na którą godzinę chcesz tam być?

    1 Cytuj
  • gosia 27 lis 2014

    Na 9. 00

    1 Cytuj

Odpowiedz