Forum » Wolne Myśli

Pytanie motoryzacyjne :) Które auto wybrać?

  • 30 gru 2014

    Witam. Od pewnego czasu zadaję sobie pytanie które auto lepiej kupić- audi a4 B6 z silnikiem 3.0 v6 czy BMW e46 również z 3- litrowym benzynowym silnikiem. Na różnych forach internetowych opinie są strasznie podzielone- na forum audi zachwalają a4, na forum BMW audi to samo zło..Czy jest tu osoba która miała okazję jeżdzić obydwoma wyżej wymienonymi i może je porównać? Albo mechanik który powie co lepsze i uzasadni to konkretnymi argumentami. Pełno jest odpowiedzi typu:" tylko BMW, Audi to auto dla ludu" , albo: "od lat jeżdze audi i w życiu nie kupię BMW"..Ale chciałbym poznać Wasze opinie- które wygodniejsze, które mniej awaryjne. Szukam wszędzie i nic, może na tym forum znajdę odpowiedź :)

    2 12 Cytuj
  • Tomasz 31 gru 2014

    Kup sobie golfa 4 i po sprawie ja mam i nie narzekam .

    4 23 Cytuj
  • 31 gru 2014

    Jak wybierasz samochód to zacznij od cen podstawowych części do danej marki.Rozrząd-TURBINA-Hamulce-Zawieszenie! Kalkulacja i Sam zobaczysz na Co Się Stać! No chyba Ze Masz Bogatych Rodziców.

    18 5 Cytuj
  • 27 lip 2015

    Honda Civic VI tanie autko i w miarę ekonomiczne, mój 1.6 vtec pali 4l/100 w trasie :) w mieście 10/100
    wcześniej miałem D14Z2 i palił cały czas jeżdżąc normalnie jakieś 6/100 w mieście 8/100

    5 8 Cytuj
  • Andrzej 27 lip 2015

    [OT]
    [cytat] piONtek13ego 30.12.2015 - 19:20 [/cytat]

    Ooo, posty z przyszłości ;)
    Może tak numerki do lotka na najbliższe losowanie?

    5 2 Cytuj
  • 27 lip 2015
    Endrju napisał/a:

    [OT]
    Ooo, posty z przyszłości ;)
    Może tak numerki do lotka na najbliższe losowanie?

    Endrju, skoro odpowiadasz na post z przyszłości, to też tam jesteś. Nie bądź żyła, tylko podeślij liczby. Kupie se rower s pszerzutkom. ;)

    7 3 Cytuj
  • Andrzej 28 lip 2015

    Niestety, ja nie byłem w przyszłości, zerknij na datę. Jakimś zrządzeniem boskim (bądź, co prędzej, kulawego programisty) czytałem posty z przyszłości, nie będąc tam wcale ;)

    btw, idę totka posłać ;)

    5 4 Cytuj
  • 28 lip 2015

    "Kulawy programista" mnie ubawił. Dostałeś plusa. Wygrywaj w totka, ale się nie chwal, jak wygrasz, bo zaraz zlecą się sępy, jak to kiedyś z jednym myśleniczaninem było.

    7 2 Cytuj
  • 28 lip 2015

    Bierz w ciemno BMW tylko się spiesz, bo dancingi w Banderozie są tylko przez lato ...

    11 2 Cytuj
  • 14 gru 2015

    Żadne z wymienionych aut nie robi na mnie wrażenia, jedyne które je ostatnio na mnie zrobiło to Infiniti Q50. Jest wystarczająco luksusowe i jednocześnie nietuzinkowe, pełne nowych technologi i ogromny nacisk na komfort jazdy ze strony marki.

    3 10 Cytuj
  • Ania 21 gru 2015

    A może jakaś Toyota lub Honda? Jakiś czas temu kupowałam Hondę i nie narzekam ;)

    3 6 Cytuj
  • Andrzej 21 gru 2015

    A może Wartburga? Ostatnio kupowałem Wartburga i nie narzekam.
    Jest wystarczająco luksusowy i jednocześnie jeździ, ma 3 biegi do przodu i jeden wsteczny.

    mspanc

    5 5 Cytuj
  • 21 gru 2015

    Honda :)

    4 7 Cytuj
  • 21 gru 2015

    Post s pszyszłości, to lepi fruwający spodek a co nojmni podłóżkowca. Co za raznica - bwa cy audi, to pojazdy bezpciowe. Chces auto, kup cuś z 80-tyk 90-tyk.

    3 1 Cytuj
  • 21 gru 2015

    tylko BMW, Audi to auto dla ludu

    6 9 Cytuj
  • 21 gru 2015

    od lat jeżdze audi i w życiu nie kupię BMW

    11 8 Cytuj
  • 6 sty 2016
    michalmichal napisał/a:

    od lat jeżdze audi i w życiu nie kupię BMW

    zapomniałeś sie przelogowac...

    10 6 Cytuj
  • 6 sty 2016
    Bartol26 napisał/a:

    zapomniałeś sie przelogowac...

    Nie zapomniałem. ;)

    5 6 Cytuj
  • 8 sty 2016

    to sobie przeczytaj coś napisał....

    1 5 Cytuj
  • Andrzej 8 sty 2016

    On dobrze wie, co napisał. A czy koledze takie rzeczy, jak ironia czy sarkazm są znane?

    5 3 Cytuj
  • 1 maj 2016

    Hej jak nie możesz zdecydować się na model to wypożycz sobie autko jedno czy drugie pojeździj trochę i będzie łatwiej podjąć decyzję. Ja przeglądałam oferty wypożyczalni i godna uwagi jest http://carfree.pl fajne samochody w niskich cenach . Każdy znajdzie coś dla siebie. Do tego działają w 14 miastach w Polsce i nie pobierają kaucji.

    3 1 Cytuj
  • 1 maj 2016

    Od mojego 1-ego posta już zdążyłem kupić auto:) Temat do zamknięcia

    1 2 Cytuj
  • 1 maj 2016
    piONtek13ego napisał/a:

    Od mojego 1-ego posta już zdążyłem kupić auto:) Temat do zamknięcia

    Napisz proszę jakie? Czy Cię to satysfakcjonuje i jakiś opis? To tak by inni mieli jakiś obiektywny "drogowskaz".

    1 1 Cytuj
  • 10 cze 2016
    piONtek13ego napisał/a:

    Od mojego 1-ego posta już zdążyłem kupić auto:) Temat do zamknięcia

    A jakie w końcu kupiłeś?

    1 Cytuj
  • 10 cze 2016
    Kwarc napisał/a:

    A jakie w końcu kupiłeś?

    Passata b5

    3 4 Cytuj

Odpowiedz