Forum » Wolne Myśli

Gwiazdor 2014 r-

  • MAJA PSZCZÓŁKA 31 gru 2014

    mysleniczaninzdziada
    wygrał konkurs na wszystko niewiedzącego beznadziejnego forumowicza oto fragmenty jego głupkowatych, bezsensownych wpisów to kandydat , który ani jeden raz nic sensownego i konstruktywnego nie napisał :)to ten który zjada znaki interpunkcyjne , litery , kropki etc. a innym uwagę zwraca i czepia sie wszystkiego zwycięzcy gratulujemy nagrodę wyślemy niebawem pocztą

    kupuja coraz to mocniejsze samochody a potem jezdzic sie nie da po sniegu. u mnie w polonezie naped na tyl i nigdy nie bylo klopotow bo moc tez ma odpowiednia
    Opieka Całodobowa Myślenice

    mysleniczaninzdziada mysleniczaninzdziada Wczoraj 16:21
    KOKOS napisał/a:
    nie podała intuicyjnie przeczytała ulotkę i tym samym uchroniła dziecko ona nawet do bawienia wnuków się nie nadaje bo nie daj Boże zagoraczkuje to już wiemy co zaleci , a ze strachu zacznie serial oglądać zapominając w ogóle o dziecku
    znalazl sie najmadrzejszy na forum - w kazdym temacie go pelno
    Stacja narciarska Myślenice góra Chełm

    mysleniczaninzdziada mysleniczaninzdziada Wczoraj 16:19
    a ja nie mam tych wszystkich fejsbukow i od lata mam problem ze znalezieniem aktualnych informacji na stronie stoku na chelmie. zawsze musze znajomych wypytywac albo szukac po forum. nie rozumiem czy tak ciezko przygotowac informacje i wyslac na swoja strone i przy okazji do mediow zeby sie ludzie dowiedzieli? a piniądze to biora za jazde
    Co dalej z garażami blaszakami na os . 1000 lecia

    mysleniczaninzdziada mysleniczaninzdziada 18.12.2014 - 9:05
    i bardzo dobrze. trzeba wybudowac to siedlisko szczorow i nieczystosci i wybudowac tam cywilizowane miejsca parkingowe. a nawet jesli powstanie tam supermarket to nie mowcie ze nie przyda sie mieszkancom osiedla?
    Bez czego nie wyobrażasz sobie Świąt Bożego Narodzenia?

    mysleniczaninzdziada mysleniczaninzdziada 14.12.2014 - 14:24
    przede wszystkim bez rodziny! chociaz w roku bywa roznie to jest to wyjatkowy moment kiedy mozna sie spotkac i wspolnie usiasc do stolu
    Koniec remontu basenu. Od 8 grudnia ponownie otwarty

    mysleniczaninzdziada mysleniczaninzdziada 14.12.2014 - 13:45
    Joanna Pietrzyk napisał/a:
    czy ten mały basen dla dzieci jest już otwarty? Nigdzie nie mogę znaleźć informacji.
    ech...

    "basen sportowy (duży) zostanie otwarty w poniedziałek 8 grudnia, natomiast basen rekreacyjny (mały) w terminie późniejszym"
    Zmarł Stanisław Cichoń

    mysleniczaninzdziada mysleniczaninzdziada 23.11.2014 - 20:54
    [*]
    Wstępne wyniki: Burmistrzem Myślenic Maciej Ostrowski. Radnymi w gminie Myślenice zostali...

    mysleniczaninzdziada mysleniczaninzdziada 17.11.2014 - 6:51
    to jest skandal z ta kimisja wyborcza! od tak dawna wszyscy wiedzieli ze beda wybory i nie mogli przygotowac na czas systemu zeby wprowadzac te dane na biezaco? w tym kraju nic nie moze dzialac poprawnie?
    Radosław Ambroży: Człowiek z pasją patrzący w gwiazdy

    mysleniczaninzdziada mysleniczaninzdziada 15.11.2014 - 10:46
    bardzo dobry pomysl! super sie slucha opowiesci ludzi z pasja,. mam nadzieje ze uda sie zainteresowac ludzi astronomia
    Oddział powstał i rozwija się z każdym tygodniem. Kolejny nabór na wiosnę

    mysleniczaninzdziada mysleniczaninzdziada 13.11.2014 - 8:35
    wow robi to wrazenie! jak was spotkam na grzybach to dostane zawalu
    Kto stanie na czele gmin? Typujecie zwycięzców wyborów

    mysleniczaninzdziada mysleniczaninzdziada 08.11.2014 - 8:13
    Według mnie nie będzie wielkich przemian i wszyscy obecni i wójtowie i burmistrzowie utrzymaja stanowiska. My tu na południu nie lubimy zmian bo niosą niepewność. Lepszy stary i znany wróg ale swój
    Powiat gotowy do zimy

    mysleniczaninzdziada mysleniczaninzdziada 03.11.2014 - 8:58
    tez jestem za tym zeby zablokowac sluzbiste - kazdy jego post az zieje nienawiscia do wszystkiego i wszystkich. ani raz nie napisal nic konstruktywnego.
    Małgorzata Hodurek w Must Be The Music: Aby przejść dalej potrzebuje waszych głosów [WIDEO]

    mysleniczaninzdziada mysleniczaninzdziada 29.10.2014 - 7:32
    gratulacje!!! za odwage i piekny glos
    Powiatowy Przegląd Orkiestr Dętych: Zagrali "Requiem For a Dream" i zajęli pierwsze miejsc

    mysleniczaninzdziada mysleniczaninzdziada 28.10.2014 - 9:36
    carna napisał/a:
    Utwór prezentowany na filmie to chyba jeden z najgorszych kawałków jaki słyszałam na przeglądzie.
    a mi tam sie podoba
    DEBATA: W jakim kierunku powinny zmierzać Myślenice?

    mysleniczaninzdziada mysleniczaninzdziada 28.10.2014 - 8:19
    Tylu zawsze mądrych na forum, a jak jest możliwość żęby zabrac glos w konkretnej sprawie to nagle malo konstruktywnych wnioskow...

    mysleniczaninzdziada mysleniczaninzdziada 27.10.2014 - 9:58
    mamy taki piekny region... ale wydaje mi sie ze ani powiat ani gmina nie robi zbyt wiele aby sciagac do nas turystow to po pierwsze

    a po drugie: co ze szpitalem? radni powiatowi i przyszly starosta powinien rozwiazac ten problem

    tak samo jak kandydat na burmistrza powinien pokazac w jaki sposob zmiejszyc dziure w budzecie

    co do raportow z sesji rad w internecie tez sie podpisuje pod tym pomyslem
    Tak wygląda rondo "Dom Grecki" na tydzień przed terminem

    mysleniczaninzdziada mysleniczaninzdziada 24.10.2014 - 8:12
    wedlug mnie zdaza, zostala wyspa i polozenie asfaltu - 3 dni roboty
    Wybory 2014: Kandydaci na radnych w GMINIE MYŚLENICE

    mysleniczaninzdziada mysleniczaninzdziada 17.10.2014 - 8:22
    trudny mam wybor w moim okregu. ale sprytnie to poukladane po 2 kandyatow w niektorych okregach...
    Wybory Samorządowe 2014: Poznaj kandydatów na radnych w twojej miejscowości

    mysleniczaninzdziada mysleniczaninzdziada 17.10.2014 - 8:21
    trudny mam wybor w moim okregu...
    Krzyszkowice: Omal nie rozjechał pieszego. Na oczach policjantów

    mysleniczaninzdziada mysleniczaninzdziada 01.10.2014 - 8:55
    zabrac dzieciakowi prawo jazdy skoro nieodpowiedzialny i za nic ma sobie ludzkiezycie!
    Członkowie Solidarności protestowali przed siedzibą Trend Fashion

    mysleniczaninzdziada mysleniczaninzdziada 24.09.2014 - 9:06
    nic nie wywalcza powinni sie cieszyc ze maja robote kazdy by tylko chcial brac
    Odbudowali samochód i zajęli 4 miejsce w Mistrzostwach Polski [WIDEO]

    mysleniczaninzdziada mysleniczaninzdziada 15.09.2014 - 8:17
    ale go wykrecilo
    Myślenicki Oddział Obrony Terytorialnej szuka kandydatów

    mysleniczaninzdziada mysleniczaninzdziada 15.09.2014 - 8:17
    I tak wiekszosc z was sie nie nadaje do tego. to nie bieganie po lasach z kulkami i udawanie amerykanow albo cwaniakowanie to ostra bron i obrona ojzczyzny! to dla prawdziwych mysleniczan formacja dla prawdziwych mezczyzn
    Patryk Mikiciuk i Legendy PRL-u w Myślenicach

    mysleniczaninzdziada mysleniczaninzdziada 15.09.2014 - 8:16
    Tez mam poloneza! to najlepszy samochod jakim jezdzilem
    ALARMUJECIE: Plac zabaw, czy plac przetrwania?

    mysleniczaninzdziada mysleniczaninzdziada 02.09.2014 - 8:58
    e tam! narzekacie ludzie... jak ja bylem mlody to nie bylo takich luksusow jak teraz a wam przeszkadza jakas nierownosc albo kamienie. bawic sie nie jojczyc!
    Remont kanalizacji i wodociągów: Utrudnienia w centrum do końca sierpnia [WIDEO]

    mysleniczaninzdziada mysleniczaninzdziada 11.08.2014 - 7:56
    aż strach odpalac poloneza, bo nie przejedziesz przez miasto dlatego wole spacerek, szybciej w to lato na nogach
    Kolarstwo: Rafał Majka z Zegartowic wygrał 71. Tour de Pologne [WIDEO]

    mysleniczaninzdziada mysleniczaninzdziada 11.08.2014 - 7:55
    MAJKA! król gór! bije pokłony jesteś wielki i do tego NASZ CHŁOPAK
    Piłka nożna w Myślenicach: Komu kibicować po upadku Dalinu?

    mysleniczaninzdziada mysleniczaninzdziada 11.08.2014 - 7:55

    mysleniczanizdziada wygrał konkurs na wszystko niewiedzącego beznadziejnego forumowicza oto fragmenty jego głupkowatych, bezsensownych wpisów to kandydat , który ani jeden raz nic sensownego i konstruktywnego nie napisał :)to ten który zjada znaki interpunkcyjne , literyetc. a innym uwagę zwraca

    kupuja coraz to mocniejsze samochody a potem jezdzic sie nie da po sniegu. u mnie w polonezie naped na tyl i nigdy nie bylo klopotow bo moc tez ma odpowiednia
    Opieka Całodobowa Myślenice
    umarł król, NIECH ŻYJE KRÓL!! ważne że orzełek z Myślenic i walczy dla nas dalej!
    Drużyna Dalinu przestała istnieć. Ruszyły rozgrywki III ligi bez biało-zielonych

    mysleniczaninzdziada mysleniczaninzdziada 09.08.2014 - 18:55
    I teraz powinni wyhodować młodych graczy, ktorzy wskocza do druzyny i stopniowo trzeba ja odbudowac. najpierw V liga, potem coraz wyzej az znowu wroci futbol na III ligowym poziomie do naszego miasta! i ZNOWU DALINEK BEDZIE WIELKI!
    Pokaż więcej komentarzy
    Cytuj Zgłoś Edytuj Usuń

    10 23 Cytuj
  • 31 gru 2014

    Nie wierzę ?! Człowieku czy ty nie masz nic ciekawszego do roboty, czy po prostu zawodowo zajmujesz się "trolingiem" ? Musisz być strasznie samotny, sfrustrowany i niedojrzały emocjonalnie. Współczuję.

    25 10 Cytuj
  • 1 sty 2015

    Kokos, nieźle musiał Ci nadepnąć na odcisk Mysleniczaninzdziada skoro chciało Ci się w sylwestrowy wieczór wyszukiwać te wszystskie wypowiedzi..

    23 2 Cytuj
  • Basia 1 sty 2015

    no i co z tego że nie pisze kropek,przecinków itp.?ja też nie piszę,piszę mały literami a odczytać się da.A po drugie jak ci nie pasuje to nie czytaj.

    4 15 Cytuj
  • ten triggers 1 sty 2015

    Prawie że, rzetelny trolling. Niemniej ignorancją przeszedłem sam siebie nie czytając całości.

    5 2 Cytuj

Odpowiedz