Forum » Wolne Myśli

Studio tatuażu w Myślenicach

  • 5 cze 2010

    tak, dobry artysta powinien kasowac ludzi ile wlezie, bo jest dobry. chcesz miec byle jak - idz byle gdzie. chces zmiec dobrze - przyjdz i zaplac :) co ty w ogole mowisz o duzych miastach... Tofi, jeden z najlepszych polskich tatuatorow pracuje w Rybniku, miasteczku na slasku. i co stary z tego ze w krakowie jest duzo studii? tym lepiej, wieksza konkurencja. przyklad - ide sobie do studia w ktorym za wzor krzycza sobir 4000, ide do drugiego, koles mowi mi 500zl. ide do trzeciego slysze 1500 i wybieram wlasnie to.. chcesz mi wmowic ze tatuator pil przy tobie? to nie wiem po jakich ty studiach chodzisz, chyba takich w piwnicach blokow... bywalem w studiach tatuazu w calej polsce i nie tylko i nigdy w zyciu nie spotkalem sie z czyms takim zeby tatuator spozywal alkohol przy pracy, nie wspominajac o jakichkolwiek innych uzywkach.. nie wiem co insynuujesz, ale zastanow sie co ty w ogole opowiadasz...

    3 2 Cytuj
  • 5 cze 2010

    jezeli widzialbym prace goscia ktory chce mnie skasowac za dany wzor 500 zł i te jego prace bylyby na prawde dobre to bym sie nie zastanawial. no a tatuator wyobraz sobie pil przy mnie bo dzien wczesniej gdzies popil i chcesz wiedziec kto to byl?? jeden z najlepszych tatuatorow w krakowie a jego imie a co tam jak mowic prawde to Artur "Arczi" z grafftattoo na grodzkiej mowi ci to cos gosc kolo 40 (tak mysle)??. teraz podobno otworzyl gdzies swoje ale nie patrzylem bo zrazilem sie do goscia. a wracajac do tematu co insynuuje: zatem chodzi mi o to ze "gwiazdy" w studiach tatuazy nie dosc ze osiadaja na laurach to jeszcze kosmos ceny laduja (przesadzaja) i leca w kulki z klientem....(nie mowie ze wszyscy). a co ty insynuujesz?? mam rozumiec ze Pomidor przez to ze nie kasuje ludzi robi lipne dziary??? bo z twojego rozumowania tak wynika. dla mnie Dzieci Nocy i Pomidor to 1sza Liga koniec kropka. PS lol chillout spoko:)pozdr

    4 1 Cytuj
  • 6 cze 2010

    pierwsza klasa? .............. pierwsza klasa to konie ze wschodu i zachodu :D polacy, przynajmniej wiekszosc, sa w tyle ;p tofi, lewy, davee, gonzo, taton. to jest polska czolowka. pan pomidor jest lokalnym dziargatorem

    2 1 Cytuj
  • 6 cze 2010

    dobra... mi osobiście prace Pomidora siadają na miękko wiec nie bede dyskutowal z twoim zdaniem bo jak juz pisalem sa gusta....;) pozdr

    3 1 Cytuj
  • 25 sty 2011

    [quote=gość: katarzyna] tatuaze nosza bandyci [/quote]
    [quote=gość: lol] pierwsza klasa? .............. pierwsza klasa to konie ze wschodu i zachodu :D polacy, przynajmniej wiekszosc, sa w tyle ;p tofi, lewy, davee, gonzo, taton. to jest polska czolowka. pan pomidor jest lokalnym dziargatorem [/quote]

    1 Cytuj
  • 6 cze 2011

    Polecam studio nad arkadami u pomidora.... robiłem u niego kilka sztuk.... i w niemczech mnie zaczepiają kto mi to robił i nawet jadą do koleżki się tatuować.... pozdro.

    7 10 Cytuj
  • 21 cze 2011

    sam Piti dziarał się u Pomidora więc chyba wszystko jasne :D

    7 3 Cytuj
  • 22 cze 2011

    ciekawe czy osoby ktore wypowiadaly sie tutaj w 2009 roku wciąż podziwiają malowidła na swym ciele?
    kiedyś tez myslalam o tatuazu a teraz dziekuje Bogu ze go nie zrobiłam bo jak teraz widze wytatuwanych ludzi to im serdecznie wspolczuje a szczegolnie tym ktorzy maja wytwauowanego smoka lub chinski alfabet:)

    4 15 Cytuj
  • 22 cze 2011

    A my tobie nie współczujemy, a to dlatego, że nic nas nie obchodzi twoje zdanie ;p

    20 2 Cytuj
  • 7 paź 2011

    polecam DZIECI NOCY!!! mam tatuaż robiony przez Pomidora i jestem bardzo zadowolona z efektu, podejścia do tematu i atmosfery podczas sesji - to był mój pierwszy tatuaż i powoli przygotowuję się do następnego właśnie w JEGO wykonaniu.

    13 2 Cytuj
  • 8 sty 2012

    robiłem tato w Dzieci Nocy i jestem zadowolony. Przyniosłem własny wzór i nie było żadnego problemu ze zrobieniem a tak ogólnie wykonanie i wykończenie jest bardzo dobre. jak znajdę jakiś ciekawy wzór to się wybiorę na sesje.....

    6 3 Cytuj
  • 9 sty 2012

    Znam kilka 15- latek które maja tatuaże (zajmujące dużą powierzchnie ciała) i nawet nie zostały zapytane czy maja zgodę rodziców. Oczywiście tatoo wykonane zostały w Myślenicach. Czy wy wiecie jaka krzywdę im zrobiliście? nie polecam żadnego studia w Myślenicach.

    9 9 Cytuj
  • 26 sty 2012

    [quote=gość: Uczestnik] Znam kilka 15- latek które maja tatuaże (zajmujące dużą powierzchnie ciała) i nawet nie zostały zapytane czy maja zgodę rodziców. Oczywiście tatoo wykonane zostały w Myślenicach. Czy wy wiecie jaka krzywdę im zrobiliście? nie polecam żadnego studia w Myślenicach. [/quote]
    A co, za 3 lata by zmądrzały? Ich ciało, ich decyzje.
    Też chciałam tatuaż jako nastolatka, nie miałam zgody rodziców. Tatuaż i tak zrobiłam parę lat później, i chociaż minęło już sporo od tego czasu, to nie żałuję, a nawet mam projekt na kolejny.

    6 7 Cytuj
  • 26 sty 2012

    tatuaże są obrzydliwe
    a juz dziewczyny z tatuazami to totalna porażka

    7 30 Cytuj
  • 26 sty 2012

    margot

    tak zmądrzały by, ja zmądrzałam i cieszę się ze tego nie zrobiłam bo tatuaże są okropne

    a to studio ktore wykonalo tatuaż 15latkom powinien ze to odpowiedziec i ponieść konsekwencje

    7 8 Cytuj
  • 9 lut 2012

    Jak ktoś jest gosposią domową, to mu niepotrzebny tatuaż. Dlatego najczęściej tatuują się artyści, muzycy, ogólnie mówiąc ludzie twórczy, chcący odróżnić się od szarej masy.
    A w ogóle po co ta licytacja, czy tatuaż jest dobry czy zły? Chcesz - rób, nie chcesz - nie rób. Tylko wątek zaśmiecacie.

    6 7 Cytuj
  • Tomek 12 kwi 2013

    Też polecam Pomidora;) Robiłem u niego portret rok temu..i nie powiem ani jednego złego słowa ani na wykonanie ani na atmosferę panującą w studiu. jak dla mnie full profeska. W tym roku chyba zdecyduje się na następny

    5 5 Cytuj
  • 12 kwi 2013
    crafter1992 napisał/a:

    Też polecam Pomidora;) Robiłem u niego portret rok temu..i nie powiem ani jednego złego słowa ani na wykonanie ani na atmosferę panującą w studiu. jak dla mnie full profeska. W tym roku chyba zdecyduje się na następny

    Zgadzam się Pomidor jest godny polecenia:-) robiłam u niego dwa tatuaże i jestem bardzo zadowolona.

    11 6 Cytuj
  • 24 lip 2013

    polecam Pomidora, do tatuowania nikogo nie namawia, wręcz odradza zazwyczaj, chyba ze jesteś faktycznie zdecydowany, to wtedy jest gotowy z Tobą stworzyć indywidualny projekt, wykonanie jest bardzo sterylne, i na wysokim poziomie, polecam. Można śmiało tatuować sie u niego nawet i w całosci:)

    12 4 Cytuj
  • Def Ibrylator 24 lip 2013
    gość: Uczestnik napisał/a:

    Znam kilka 15- latek które maja tatuaże (zajmujące dużą powierzchnie ciała) i nawet nie zostały zapytane czy maja zgodę rodziców. Oczywiście tatoo wykonane zostały w Myślenicach. Czy wy wiecie jaka krzywdę im zrobiliście? nie polecam żadnego studia w Myślenicach.

    Dlatego jestem za naturalną eliminacją idiotów ze społeczeństwa. Same podjęły taką decyzję - same będą zbierać jej plony. Dość użalania się nad głupimi ludźmi. I niech nie narzekają później o to, że trudniej im znaleźć pracę. Będą siedzieć na bezrobociu z własnej, wypracowanej winy. To samo tyczy się dorosłych - ich ciało, ich decyzja. Chcą, niech sobie nawet nerkę wytną na sprzedaż albo wydziarają swastykę na czole. Tylko niech potem nie płaczą, że siedzą w więzieniu, bo nerka poszła na czarny rynek a swastyka obraża uczucia społeczeństwa. To takie proste. Dość protekcjonizmu ! Pozwólmy społeczeństwu wyeliminować słabe jednostki.

    7 5 Cytuj
  • 24 lip 2013

    No tak, wszyscy z tatuażami to idioci. Pozdrawiam zatem wytatuowanych kolegów "idiotów" z mojej pracy w Krakowie. Ani ja, ani oni nie mieliśmy problemu ze znalezieniem dobrej pracy. Ha ha, ale ciemnogród w tych Myślenicach, żal.pl

    12 6 Cytuj
  • Def Ibrylator 24 lip 2013
    ErRoR napisał/a:

    No tak, wszyscy z tatuażami to idioci. Pozdrawiam zatem wytatuowanych kolegów "idiotów" z mojej pracy w Krakowie. Ani ja, ani oni nie mieliśmy problemu ze znalezieniem dobrej pracy. Ha ha, ale ciemnogród w tych Myślenicach, żal.pl

    Spróbuj zatrudnić się do dużej firmy np. produkcyjnej z tatuażem na szyi na stanowisko np. kierownika / szefa. Są takie stanowiska, których zdobycie skutecznie blokuje posiadanie tatuażu. Taką mamy kulturę, a Ci, którzy chcą iść na przekrój niej - proszę bardzo. Mają takie prawo. Ale na własną odpowiedzialność.

    4 4 Cytuj
  • 24 lip 2013

    Pomidor , po prostu nic dodać nic ująć . Sam broni się sztuką .

    22 1 Cytuj
  • Euzebiusz Konstantynopolitanczykiewicz 21 sie 2013

    Widze ze reklamke lecimy, obroty trzeba podkrecic

    1 27 Cytuj
  • 30 wrz 2013

    Nie trzeba podkręcać reklamy, ja od niego wyszłam z zajebistym tatuażem i to na pewno nie ostatni.

    19 2 Cytuj

Odpowiedz