Forum » Wolne Myśli

Operacja plastyczna odstających uszu gdzie

  • 28 lut 2015

    szukam dobrego chirurga plastycznego żeby dobrze operował odstające uszy. Czytałam art o dr Dorocie Żukowskiej , na necie wyczytałam ze pracuje w Łodzi i Białymstoku chyba ktoś się u niej operował? skłaniam się czy tam nie pojechać właśnie

    4 11 Cytuj
  • 28 lut 2015

    w krakowie super klinika polecam

    1 Cytuj
  • 6 mar 2015

    Trzeba szukać wśród prywatnych klinik - bo te państwowe z tego co wiem nie wykonują takich zabiegów.

    1 Cytuj
  • 16 mar 2015

    Moim zdaniem jeśli chodzi o tego typu operacje, które wiadomo, trochę kosztują - warto poszukać dobrego specjalisty. Nawet, jeśli trzeba będzie pojechać do innego miasta. Ja miałam przeprowadzoną korekcję odstających uszu, w klinice dr Olender. Warto było, całe życie marzyłam o tym, żeby móc spiąć włosy. Zabieg przeprowadzony bez komplikacji, bardzo szybko się wygoiło, właściwie bez śladu. Jestem bardzo zadowolona

    Cytuj
  • 16 mar 2015

    Korekcja uszu ,Kraków ALMA-MEDIKA t ,cena 2500 do 3500 .

    2 2 Cytuj
  • 14 lut 2017

    Powiedzcie mi czy taka operacja jest w pełni bezpieczna? Dość często spotykam się z opiniami,że to nawet nie operacja a zabieg. Czy na pewno?

    Cytuj
  • 14 lut 2017

    Mój kolega w szkole też miał odstające uszy ,wszyscy nazywali go kłapouch ,ale wpadł na taki pomysł żeby je przykleić na kleju kropelka .

    1 1 Cytuj
  • 28 cze 2020

    Mój mąż miał wykonywaną taką operację i jeśli mogę Wam kogoś polecić, to koniecznie sprawdźcie sobie w Łodzi dr Żukowską. Pełen profesjonalizm, ogromne doświadczeni i zawsze pomocna osoba, kiedy są jakieś pytania i problemy.

    1 2 Cytuj
  • 4 paź 2020

    Siostra była u dr Doroty Żukowskiej właśnie ale wiem, ze gdzieś w klinice w Białymstoku. Niestety nie pamiętam dokładnie Humana Medica czy jakoś tak się klinika nazywała. Ale uszy ma pięknie zrobione, zupełnie inaczej wygląda, przynajmniej już sie nie wstydzi ze spiętymi włosami chodzić

    1 3 Cytuj
  • 14 paź 2020

    Dzień dobry,
    ja polecam pojechać do Swoszowic, dr Artur Zawisz, profesjonalista, wieloletnie doświadczenie zdobył u najlepszych specjalistów m.in. w Polanicy Zdrój (kolebka chirurgii plastycznej w Polsce), pozdrawiam.

    Cytuj
  • 15 paź 2020

    Ja robiłam u dr Zachary, polecam! Jestem bardzo zadowolona.

    1 Cytuj
  • 1 cze 2022

    Mnie operowała dr Dorota Żukowska w klinice Dermed w Łodzi, znakomita chirurg plastyczna

    1 2 Cytuj

Odpowiedz