Forum » Wolne Myśli

Prezent na jubileusz

  • Sebastian Mrozowski 18 wrz 2015

    Tak jak w temacie dokładnie za miesiąc dziadkowie mają 60-tą rocznice ślubu i zupełnie nie wiemy co im kupić oczywiście nic nie potrzebują... Hmm nie wiem już ... Może jakies fajne pomysły wpadną wam do głowy Myśleliśmy

    2 Cytuj
  • 18 wrz 2015

    Portret - obraz namalowany ze zdjęć .

    Cytuj
  • ania 18 wrz 2015

    moim teściom na 35 rocznicę ślubu wykupiliśmy 3-dniową wycieczkę do Pragi. To było kilka lat temu ale ostatnio patrzyłam na oferty w biurze podróży jest to koszt ok 500 zł od osoby.

    Cytuj
  • 18 wrz 2015

    My na 40 rocznice ślubu, wysłaliśmy rodziców do Krakowa. Wiedzieliśmy, że dawno tam nie byli. A poza tym, nawet gdy by nie było pogody, to nie mieli prawa się nudzić. Okazało się, że pomysł był udany. Odkryli też restaurację Mekong i oczarowani zostali obsługą i kuchnią orientalną. Mama nawet spróbowała owoców morza.
    Chyba zabiorę żonę tam w najbliższym czasie, bo pomysł był jej i mam wrażenie, że sama by chętnie pojechała.

    4 Cytuj
  • 18 wrz 2015
    miastowy13 napisał/a:

    My na 40 rocznice ślubu, wysłaliśmy rodziców do Krakowa. Wiedzieliśmy, że dawno tam nie byli. A poza tym, nawet gdy by nie było pogody, to nie mieli prawa się nudzić. Okazało się, że pomysł był udany. Odkryli też restaurację Mekong i oczarowani zostali obsługą i kuchnią orientalną. Mama nawet spróbowała owoców morza.
    Chyba zabiorę żonę tam w najbliższym czasie, bo pomysł był jej i mam wrażenie, że sama by chętnie pojechała.

    Restauracja Mekong na 40 rocznice ślubu? grubo powiem ci :D
    Opcja z wycieczką do Pragi podoba mi się znacznie bardziej

    3 Cytuj
  • 18 wrz 2015
    miastowy13 napisał/a:

    Chyba zabiorę żonę tam w najbliższym czasie, bo pomysł był jej i mam wrażenie, że sama by chętnie pojechała.

    miastowy to Ty masz ,żonę czy dziewczynę bo winnym wątku boisz się spotkania z mamą dziewczyny ?

    4 Cytuj
  • 18 wrz 2015
    piękny maryjan napisał/a:

    miastowy to Ty masz ,żonę czy dziewczynę bo winnym wątku boisz się spotkania z mamą dziewczyny ?

    Dobry z miastowego jest troll. Schiza jak się patrzy.

    1 Cytuj
  • 18 wrz 2015
    piękny maryjan napisał/a:

    miastowy to Ty masz ,żonę czy dziewczynę bo winnym wątku boisz się spotkania z mamą dziewczyny ?

    Też bym sie bał na jego miejscu jak mama dziewczyny sie dowie ;)

    4 Cytuj
  • 25 wrz 2015

    Najlepiej z jakimś diamentowym elementem, bo 60. rocznica ślubu to diamentowe gody. Ja " przerabiałam" w rodzinie perłowe, koralowe i szmaragdowe rocznice i zawsze udało mi się sprezentować jubilatom podarunki z takimi właśnie elementami. Czasem wymagało to trochę wysiłku i zachodu, ale warto było!

    Cytuj

Odpowiedz