Forum » Wolne Myśli

Opony

  • 2 paź 2015

    Szukam opon do wózka widłowego. Obiecałem sobie, że już nigdy żadnej chińszczyzny nie kupię. Dotarłem do strony Prestige Tyres . Oferta bardzo ciekawa, różne rozmiary, z najlepszego kauczuku , nie pękające itp. Ja mam jednak pytanie jak zachowują się na budowie, szczególnie w okresie zimowym?

    4 18 Cytuj
  • 7 lis 2015

    Prestige Tyres zimą dały radę. Nie ślizgały się, nie pękały. Można polecić :)

    1 10 Cytuj
  • 3 mar 2016

    Cześć!
    Nie zakładam nowego tematu bo temat byłby ten sam lecz nie chodzi mi o opony do wózka widłowego lecz do samochodu.
    Jaki iż okres zimowy powoli dobiega końca za jakiś czas trzeba będzie zmienić ogumienie.
    Macie jakieś sprawdzone punkty gdzie zmieniają opony (zakładają na felgę) w Myślenicach bo stare letnie niestety już swój ostatni sezon miały , najlepiej jeśli będzie można także kupić nowe w tej samej firmie.
    I także pytanie czy polecacie jakieś opony - rozmiar 195/55/R15 - wstępnie myślałem o oponach Dębica Presto.
    Budżet - najlepiej do 600-700zł za 4 szt. + wymiana

    Dzięki za odpowiedzi

    3 Cytuj
  • 3 mar 2016

    Pytasz o rade: konkretnie, bez uzasadniania - bieznikowane dobrej firmy z gwarancja Cie zadowola, a jesli mialo byc dla szpanu to na pewno nie Debica. Jesli chodzi o przekladke to robilem ok. 10 km od miasta, ale ze bylo 8 opon w tym terenowe to wyprawa i tak sie kalkulowala.

    5 1 Cytuj
  • 3 mar 2016

    Napisałem bo chciałbym się dowiedzieć - pierwszy raz wymieniam na nowe więc sie niestety nie orientuje co i jak w naszym mieście.
    Opony chce raczej nowe nie bieżnikowane

    6 Cytuj
  • 26 cze 2016

    Ja też się podłączę - założyłem w maju opony letnie, ale mam wrażenie że chyba jest już ich czas i guma po prostu jest stara :/ Powietrze mi uchodzi a opony mają kilka lat już więc mają w sumie prawo odmówić posłuszeństwa :) Powiedzcie mi proszę, gdzie najlepiej szukać opon? Domyślam się że w necie, ale czy to ma być jakieś ceneo, moto integrator, allegro czy może jakiś specjalistyczny sklep? A może nie ma to większego znaczenia? Opony ostatnio kupowałem kilka lat temu w sklepie stacjonarnym i pewnie przepłaciłem sporo za to :P dlatego pytam teraz od razu :)

    p.s. chodzi oczywiście o nowe!

    1 2 Cytuj
  • Andrzej 27 cze 2016

    Zerknij na netcar, oponeo. Ja tam robiłem zakupy.

    3 1 Cytuj
  • 28 cze 2016

    Dobre miejsce.

    2 Cytuj
  • 24 lip 2016

    Ja wszystkie takie rzeczy do samochodów i generalnie pojazdów kołowych kupuję na motointegrator.pl - nawet jak nie kupuję bezpośrednio z sklepu, to zamawiam i odbieram w jednym z wskazanych warsztatów. Moim zdaniem to dużo lepsze rozwiązanie niż allegro itp. Przyznam szczerze, że nie korzystałem z oponeo, tylko zawsze z moto, więc jak ktoś korzystał z obu i ma porównanie - dajcie znać bo sam jestem ciekawy, ale jestem z tych, co nie lubią eksperymentować w ciemno :)

    6 Cytuj
  • 1 paź 2016

    knuper swietna stronka. dzieki za info

    1 Cytuj
  • 10 gru 2016

    Muszę pilnie kupić zimówki w rozmiarze 205/55 r16. Uda mi się zmieścić w 900 zł za komplet?

    1 Cytuj
  • 10 gru 2016

    Zależy jakiej marki .Zobacz na allegro i dolicz sobie 60zł za przełożenie

    1 Cytuj
  • 12 sty 2017

    dokladnie//przekladke drogo licza

    1 Cytuj
  • 16 lip 2017

    sprawdź sobie ceny w tyres international group. oni tam mają nawet o 30% taniej niż w konkurencyjnych miejscach. no i sa sprawdzeni, ja tam zamawiam i wielu moich znajomych i nigdy nie było najmniejszych problemów z nimi

    1 2 Cytuj

Odpowiedz