Forum » Wolne Myśli

Meble w stylu vintage

  • Daria 15 gru 2015

    Hej witam, chcialabym napisac w skrocie, ze mam zamiar wyremontowac swoje M2 i chce to zrobic w stylu vintage, tylko problem polega na tym, ze nie bardzo widze na horyzoncie sklepy meblowe z tego rodzajem mebli. Z drugiej strony jakby nie bylo vintage to tez zastanawialam sie nad minimalizmem skandynawskim, tez nie jest zly, ale ogolnie daze do tego czy znacie jakis sklep badz jakas zlota raczke bez reklamy, ktory robi ladne meble w stylu vintage badz skandynawskim. Pozdrawiam

    3 1 Cytuj
  • 15 gru 2015

    Podjedź sobie na ul. Kazimierza Wielkiego do sklepu z drewnem Drewnleś, mają tam też meble.
    Największy wybór jest w okolicach Makowa Podh., Wadowic, Kalwarii. Ja kupowałam u nich kolekcję Hacienda, jak jeszcze mieli siedzibę w Makowie: zrobionezdrewna.pl Teraz bardziej podoba mi się Parma i Nicea, więc prędzej czy później trafią do mojego domu. Popatrz też na inne kolekcje, może coś Ci się spodoba.

    5 Cytuj
  • 16 gru 2015

    czesc wczoraj zrobilam wpis , ale skasowano prawdopobnie przez link , ktory wkleiłam ( swoją drogą nie wiedziałam , że nie można linków wklejać ) jeszcze raz powtórzę jeśli nie wcześniej nie przeczytałaś . Pisalam ze na stronce ( ktora sobie sama wpisz w google ) stylowo-mieszkam.pl tez sa bardzo fajne meble w stylu vintage ale tez np. skandynawskim . Ja tam tez kupilam kilka rzeczy m. in. stól do jadalni i naprawde jest fajny wybor i moze ci cos wpasc w oko :)

    1 Cytuj
  • Daria 16 gru 2015

    Hej spokojnie czytałam, czytałam oba posty, tak, że już co nie co wiem :). Dziękuję Wam będę musiała przeczesać - że się tak wyrażę te wszystkie miejsca wskazane przez Ciebie Asieq, a i te stylowe meble bardzo interesujące bo w zasadzie są tam te wszystkie kolekcje o które mi chodzi.

    Muszę to wszystko jeszcze dokładnie przemyśleć. Pozdrawiam

    Cytuj
  • Dariusz 8 sty 2016

    Fajne są takie meble, ale u mnie by się nie sprawdziło, bo my mamy taki nowoczesny styl w domu. Tym bardziej, że ostatnio wymieniliśmy przy schodach balustrady szklane teraz wygląda jeszcze nowocześniej, choć nie mówię, że źle, wręcz przeciwnie. Daj znać, co wybrałaś i jak wygląda twoje M2 ;)

    1 Cytuj
  • 11 sie 2017

    Mi się bardzo takie meble podobają, ale kompletnie nie pasuję do mojego mieszkania. Jest zupełnie inaczej urządzone.

    Cytuj
  • 5 wrz 2017

    no tak to zależy kto jak właśnie urządzi sobie mieszkanie u mnie w kuchni jest dąb z artcore do tego jasne ściany i właśnie na wzór retro/vintage robiliśmy aranżacje.

    2 Cytuj
  • 5 wrz 2017

    W owym katalogu BRW są nie tylko propozycje jak urządzić wnętrza miedzy innymi we wspomnianym stylu vintage, ale również porady specjalistów jak robić to z głową. Jest tam artykul mojej ulubionej blogerki od wnętrz Uli Michalak.

    3 Cytuj
  • Radek 13 wrz 2017

    Świetne meble w okolicach Myślenic oferuje krakowski JOPP Design. Mają w Krk 3 salony, wykonują meble, blaty na wymiar i z tego co wiem, jakość jest naprawdę wysoka. Salon mają m.in na Wielickiej / Garsona i na Balickiej. ;)

    Cytuj
  • 15 maj 2018

    W pół roku raczej już znalazł jakieś mieszkanie. Ten sklep jest gdzieś w okolicach Myślenic?
    Ja mam meble kupione na Słowackiego, jakoś jestem uprzedzony do zakupów internetowych. Nie chciałoby mi się bawić z kurierami w razie zwrotu albo gwarancji

    Cytuj
  • 14 cze 2018

    http://google.pl - tam jest wszystko

    2 Cytuj
  • 14 lut 2019

    Widzialam ostatnio, że Black Red White ma kilka kompletów mebli w stylu vintage, równiez meble tapicerowane. Nie jest to jednak taki klasyczny styl vintage, raczej łaczenie stylu retro z nowoczesnością, co w sumie jest fajne. Warto jest na pewno przejść się po sklepach z antykami. Można za niewielkie pieniądze kupić sobie tam prawdziwe cuda.
    Poza tym polecam przejrzeć sobie meble vintage w sklepach online. Do stylu takiego dobrze pasuje na przyklad klasyczna sofa Chesterfield:
    https://sofy24.pl/sofy/1660-klasyczna-sofa-skorzana-nora-.html

    Cytuj
  • 19 lut 2019

    Można pobawić się samemu w domu i spróbować odnowić stare meble na taki właśnie styl. Pomocne są do tego farby kredowe (wykończone później odpowiednim woskiem), którymi można malować zarowno drewno, jak i elementy tapicerki.
    Polecam obejrzeć na YT kilka filmików, efekty są fajne.

    Cytuj
  • 27 lut 2019

    Ciekawa sprawa, a ja sobie lubię pomajsterkować. Na pewno zobaczę film na YT jeśli jeszcze jest dostępny. Ostatnio sporo oglądam materiałów o robieniu mebli na CNC a jakoś kwestię odnawiania zepchnąłem na bok.

    Cytuj
  • 20 cze 2019

    Moja koleżanka sama przerobiła stare meble na współczesne wydanie retro. Nie jest to tak proste, jak się wydaje. Powiem Wam, że wygląda to fantastycznie. Dodatkowo zamontowała granitowy zlew i baterię w stylu vintage Wnętrze robi wrażenie, przyjemnie tam wypić kawkę :) Sama bym się nie zdecydowała, gdyż wolę nowoczesne aranżacje. Stawiam na wystrój minimalistyczny, prosty i rozświetlony.

    3 Cytuj
  • 8 lut 2021

    Jeśli chcesz stworzyć wnętrze w stylu Vintage - skorzystaj z pomocy doświadczonych osób z projektowanie-wnetrz-online.pl

    4 Cytuj

Odpowiedz