Forum » Wolne Myśli

Pole Dance

  • 15 sty 2016

    Witam serdecznie,
    Mam do Was pytanie czy orientuje się może czy w Myślenicach bądź okolicy jest nauka tańca tzw. pole dance? Jeśli nie to co myślicie o tym aby coś takiego powstało? Myślicie że przeszło by w tutejszym mieście?;)

    11 2 Cytuj
  • 15 sty 2016

    U nas już jest od dawna ;) Mamy nawet lokalne gwiazdy ekwilibrystyki "na rurze"

    2 7 Cytuj
  • 15 sty 2016

    Moim zdaniem samo by nie przeszło. Chyba że była by to opcja obok aerobiku, tańca, jogi i innych form odchudzamia/wzmacniania/upiększania ciała jeszcze dodatkowo w jakiejś siłowni .

    Tutaj się nad katolickimi sekshopami bardziej zastanawiają a Ty wysuwasz taką "niemoralną" propozycję...

    4 3 Cytuj
  • 15 sty 2016

    Rzucilam takie haslo bo to swietna sprawa:-) a najblizszy taki kurs odbywa sie w Krakowie,fajnie by bylo cos takiego otworzyc w M ce. Wiadomo że taniec na rurze kojarzy się jednoznacznie jednak jak sie zagłębia bardziej w tego typu taniec to naprawdę może wyrobić sobie niezłą formę :-)

    9 Cytuj
  • 15 sty 2016

    Myślenice są konserwatywne stąd nie wiem czy było by dużo chętnych. Ja lubię oglądać taniec na rurze. Gdyby to ode mnie zależało to była to dyscyplina olimpijska już dawno. Fajna sprawa, trochę bezsensu zaszufladkowana. Jak dla mnie "czapki z głów" dla tych wysportowanych pięknych kobiet.

    https://www.youtube.com/watch?v=xIQlEedZ72k

    4 1 Cytuj
  • 22 mar 2016
    m_markos napisał/a:

    Myślenice są konserwatywne stąd nie wiem czy było by dużo chętnych. Ja lubię oglądać taniec na rurze. Gdyby to ode mnie zależało to była to dyscyplina olimpijska już dawno. Fajna sprawa, trochę bezsensu zaszufladkowana. Jak dla mnie "czapki z głów" dla tych wysportowanych pięknych kobiet.

    https://www.youtube.com/watch?v=xIQlEedZ72k

    Dokładnie !! Jest to mega wyczerpujący sport;)

    3 Cytuj
  • mysleniczaninzdziada 22 mar 2016

    same zboczenstwa tym mlodym w glowach, tance na rurach zarabianie tylkiem. do porzadnej roboty by sie wzial jeden z drugim a nie takie bezecenstwa robic jeszcze sie chwalic tym w internecie

    3 20 Cytuj
  • 22 mar 2016
    mysleniczaninzdziada napisał/a:

    same zboczenstwa tym mlodym w glowach, tance na rurach zarabianie tylkiem. do porzadnej roboty by sie wzial jeden z drugim a nie takie bezecenstwa robic jeszcze sie chwalic tym w internecie

    No racja. Kur*stw* się szerzy niemiłosiernie. A to wszystko przez internet, telewizję, gry a także cyklistów i wegetarian. Dawniej takich problemów "nie było", to tylka ta generacja tak nisko "upadła":

    http://wiadomosci.wp.pl/gid,17528186,kat,355,title,Zycie-erotyczne-w-II-Rzeczpospolitej,galeria.html?ticaid=116b25

    Dobrze że istnieje takie sumienie narodu jak Ty które pokieruje nas w kierunki jedynie słusznej moralności.

    2 8 Cytuj
  • Andrzej 22 mar 2016

    taaa
    Jak to mawia znajomy ze wschodu: [i]браті лопаті і працюваті![/i]

    edit.
    Poprawiłem cytat na oryginalny.

    Cytuj
  • 29 mar 2016

    Jak widać większość wypowiadających się osób nie ma zielonego pojęcia na czym polega Pole Dance. Dla jasności odsyłam do wujka google bo szczerze nie chce mi się tłumaczyć. Jedno jest pewne to nie jest typowy taniec na rurze z klubów go go!!!!!!!!!!!!!! Może warto poczytać a później komentować!

    8 5 Cytuj
  • 9 lis 2018
    mysleniczaninzdziada napisał/a:

    same zboczenstwa tym mlodym w glowach, tance na rurach zarabianie tylkiem. do porzadnej roboty by sie wzial jeden z drugim a nie takie bezecenstwa robic jeszcze sie chwalic tym w internecie

    Mysleniczanizdziada - przepraszam za wyrażenie ale widać, że dziad. Zarabianie tyłkiem ? Człowieku o czym Ty w ogóle mówisz ?! Jest różnica między Pole Dance a Lap Dance ( który jest wykonywany w klubach ze striptizem ) . Pewnie nawet nie masz pojęcia jak duzo pracy trzeba włożyc w to, żeby na tej rurze się utrzymać, jak trzeba pracować nad swoim ciałem i jak bardzo dobrze wpływa to na samopoczucie, dlatego więcej już bezpośrednio do Twojej osoby się nie odnoszę .

    Jeżeli chodzi o sam wątek, który jednak już ma trochę czasu to dodzia167 ja była bym czymś takim zachwycona. Jezdziłam do niedawna do Sieprawia ale to jednak dla mnie daleko a dodatkowo zmieniła się instruktorka. Sama mówiłam do moje instruktorki, że było by cudnie gdyby otworzyłą cos takiego w myślenicach i nie koniecznie razem z innymi zajęciami fitness. Ja była bym tam chyba pierwsza i dodatkowo mam kilka osób, które na pewno były by chętne :)

    Cytuj
  • Patrycja Dydziak 9 lis 2018

    Nigdy nie słyszałam o pole dance u nas jednak sama chętnie bym się zapisała :)

    2 1 Cytuj
  • 10 lis 2018

    jestem za

    1 Cytuj
  • 28 lut 2019

    Halo :) Jest tu jakaś instruktorka pole dance ? Lub znacie może kogoś z Myślenic lub bliskiej okolicy kto chcialby prowadzić takie zajęcia na jednej z siłowni w Mc ? :)

    6 Cytuj
  • 3 wrz 2021

    Podbijam temat :) fajnie gdyby takie zajęcia znalazły się w Myślenicach!

    1 Cytuj

Odpowiedz