Forum » Wolne Myśli

Samochód za 20.000 zł

  • 26 sty 2016

    Cześć wszystkim zmotoryzowanym.
    Mam pewny problem, chcę kupić samochód za 20.000 zł z silnikiem Diesla lub Benzyna tyle że do 2.0 L
    Zależy mi na wygodnej jeździe, nie chcę kombi lub trzy drzwiowego samochodu.
    Chciałbym większy samochód, pięciodrzwiowy, najlepiej bardzo mało awaryjny, z napędem na przód lub z napędem na cztery koła, interesują mnie samochody z 2003 roku i w górę. Szukałem na allegro, podobają mi się takie jak Ford Focus MK3, Audi A4 B6 2.0 S-line, Ford Mondeo MK3 Ghia. Chciałbym poznać waszą opinię, jakieś porady, jaki fajny samochód mógłbym kupić za taką cenę.

    7 1 Cytuj
  • Robert 26 sty 2016

    Renault Espace.

    1 12 Cytuj
  • 26 sty 2016

    Mitsubishi Outlander

    9 Cytuj
  • Def Ibrylator 27 sty 2016

    Proponuję Ci od razu benzynę. Dzisiaj coraz więcej mówi się o zanieczyszczeniu, nie wiadomo kiedy wejdzie prawo zakazu jazdy Dieslami powyżej jakiegoś rocznika. Ostrzegam zanim będzie za późno.

    3 3 Cytuj
  • 27 sty 2016

    MAZDA 5 SILNIK 2,3 ROK 2006

    2 Cytuj
  • Basia 27 sty 2016

    jest takie powiedzenie ,,ford g......no wort,fiat jego brat,,
    a nie lepiej poczytac fora motoryzacyjne?tutaj ile osób to każdy ci coś innego napisze

    6 7 Cytuj
  • 29 lut 2016

    Toyota corolla verso

    Cytuj
  • 4 mar 2016

    Kolego wejdź sobie na youtube wpisz samochód do 20000. Jest sporo osób które sie znają na samochodach wystarczy dobrze poszukać. Dobre filmiki zawierają kilka a nawet kilkanaście przykładów z samochodami, wyjaśnieniem dlaczego te a nie inne plus rodzaje silników itd. Jak wybierzesz kilka faworytów szukasz po artykułach, forach, informacji o awaryjności na konkretny model

    basiek napisał/a:

    jtutaj ile osób to każdy ci coś innego napisze

    dokładnie.

    Ja polecam vw, seat, skoda, ogólnie samochody z grupy vag

    def_ibrylator napisał/a:

    Proponuję Ci od razu benzynę. Dzisiaj coraz więcej mówi się o zanieczyszczeniu, nie wiadomo kiedy wejdzie prawo zakazu jazdy Dieslami powyżej jakiegoś rocznika. Ostrzegam zanim będzie za późno.

    Tym bym się nie przejmował..

    4 2 Cytuj

Odpowiedz