Forum » Wolne Myśli

Uwagi na temat działania portalu miasto-info

  • 23 lut 2016

    To miejsce, w którym czekamy na Wasze uwagi dotyczące działania serwisu.

    Wprowadziliśmy kilka zmian, co przejściowo może powodować błędy, dlatego zachęcamy do zgłaszania ich w tym temacie lub poprzez wiadomość prywatną na konto Redakcja.

    13 2 Cytuj
  • mirek@ 23 lut 2016

    Ładnie, świeżo, przejrzyście - podoba mi się, ale czekam na falę hejtu :)

    9 13 Cytuj
  • 23 lut 2016

    Bardzo się cieszę z nowej edycji portalu. Mam nadzieję że będzie on działał bezawaryjnie. Dotychczas ilość czasu który w którym portal był offline to bił rekord za rekordem.

    Co do wyglądu:
    Jak dla mnie to teraz jest taki chaotyczny misz-masz. Kafelki z głównymi wydarzeniami są pomieszane reklamami, ogłoszeniami wszystko umiejscowione bez skłądu i ładu. Główne wydarzenie (podwójny kafelek) powinno być tylko jedno i zmieniać się co jakiś czas bo nowe artykuły świadczą że coś się dzieje. Brak jest sekcji które intuicyjnie by grupowały działy i treści na stronie głównej. Ogólnie mało czytelnie.

    Lista z ostatnimi postami na forum spadła też gdzieś na koniec a to jest coś co sprawdzam stosunkowo często.

    Takie są moje pierwsze wrażenia. Oczywiście życzę Wam jak najlepiej więc potraktujcie to jako krytykę konstruktywną a nie hejt. Mi bardzo podoba się strona http://www.rp.pl/ wiem że to inny kaliber ale kilka wzorców to moglibyście zaczerpnąć stamtąd.

    6 8 Cytuj
  • 23 lut 2016

    Dla mnie na plus. Ogólna struktura strony się nie zmieniła. Co mi się podoba to: zwijające się menu przez co zwiększa się przestrzeń dla artykułu, oraz powiększone miniatury w ogłoszeniach. Widać że przemyślany szablon.

    7 5 Cytuj
  • 8 mar 2016

    Mam pytanie do Redakcji:
    Dlaczego rezygnując z blogów nie poinformowano o tym urzytkowników? Chciałbym aby Redakcja przesłała wszystkie wpisy na moim prywatnym blogu na mojego maila skoro zdecydowaliście Państwo o usunięciu tej opcji z portalu. Proszę o prywatny kontakt w tej sprawie.

    3 1 Cytuj
  • 8 mar 2016

    W ogole zniknelo pare fajnych opcji, nad czym ubolewam ja tez. Portal zamiast byc wzbogacany, mam wrazenie ze z kazdym liftingiem jest o cos okrojony. Bardzo fajna byla mozliwosc np. wgladu kto w danym momencie jest zalogowany, jakos bardziej spolecznie bylo.

    5 Cytuj
  • Andrzej 8 mar 2016
    Mysleniczanin007 napisał/a:

    Mam pytanie do Redakcji:
    Dlaczego rezygnując z blogów nie poinformowano o tym urzytkowników?

    Urzy-kogo?
    Niektórym takie gafy nie powinny się zdarzać...

    mspanc

    3 1 Cytuj
  • 8 mar 2016

    Wysłałem naprędce z telefonu nie sprawdzając tekstu, za błąd serdecznie przepraszam. ;)

    2 4 Cytuj

Odpowiedz