Forum » Wolne Myśli

Są u nas złodzieje

  • 19 cze 2016

    tydzień temu byłam z rodziną na Zarabiu ja mąż i trójka szkrabów najmłodsze ma rok... bawiliśmy się na placu zabaw i na chwile spuściłam wzrok z wózka i ktoś go sobie wziął...spacerówka w dobrym stanie w odcieniu ciemniejszego beżu z brązowymi lamówkami i jasnoniebieskimi wzorkami w wózku był pokrowiec przeciwdeszczowy i czarna opaska córeczki...jeśli ktoś coś widział lub zna osobę która ma taki wózek od niedawna posiada BARDZO PROSZĘ O ODPISANIE dzieci ten wózek bardzo lubiły a teraz nawet nie mają czym jeździć na spacery

    15 6 Cytuj
  • 20 cze 2016

    Nie do pomyślenia, że ktoś może sobie po prostu podejść i zabrać wózek. Nic już nie można spuścić z oka.

    15 5 Cytuj
  • 20 cze 2016

    Coś mi się wierzyć nie chce w taką kradzież.

    8 7 Cytuj
  • 20 cze 2016

    Sprzedam wózek.

    14 4 Cytuj
  • 25 cze 2016
    michalmichal napisał/a:

    Sprzedam wózek.

    Jaki przebieg kolego? Licznik aby nie kręcony?
    A może kradziony?

    6 7 Cytuj
  • 26 cze 2016
    DawidKawka napisał/a:

    Coś mi się wierzyć nie chce w taką kradzież.

    Uwierz.
    Znajoma weszła z dzieckiem do sklepu, wózek zostawiła przed budynkiem. Kiedy wyszła wózka już nie było.

    Nie jest to powód do nabijania się, bo ceny wózków są od 1300zł w górę i rodziców taka bezczelna kradzież szarpnie po kieszeni.

    13 3 Cytuj
  • 12 sty 2017

    Oprócz kradzieży możemy też być podglądani - https://www.youtube.com/watch?v=ZXQsk4dfHE4
    Zachęcam do obejrzenia filmiku.... kto wie ile naszych prywatnych scen z życia wyciekło do internetu..

    2 5 Cytuj
  • 12 sty 2017

    oczywiscie..wlaczenie kamerki u kogos na lapku to nie akurat problem

    1 1 Cytuj

Odpowiedz