Forum » Wolne Myśli

Mieszkanie w Krakowie na południu

  • 21 wrz 2016

    Witam, córka wybiera się na studia na farmacje na ujocie i planuujemy z mezem kupic jej mieszkanie w Krakowie, najlepiej gdzies na południu, zeby było blisko na uczelnie i zeby nie musiała przebijac sie przez całe miasto jak będzie chciała z niego wyjechać. Czy dzielnice w tych okolicach sa bezpieczne? Warto tam inwestować?

    2 14 Cytuj
  • 21 wrz 2016

    Na ujocie ? eee to szału ni ma. Nie wiem tak na prawdę czy chciałaś się pochwalić że córeczka ma studiować na "ujocie" czy tym że zamierzasz mieszkanie kupić ? :D zresztą co mają myślenice i ich mieszkańcy do południa Krakowa ? takie pytania to raczej do ludzi którzy tam mieszkają ;)

    Ps. jedyne co mogę Ci doradzić to w krakowie nie ma czegoś takiego jak bezpieczne miejsce, wszędzie można wyłapać maczete, ot taki urok krakowskiego życia ;)

    18 1 Cytuj
  • 22 wrz 2016

    niebezpieczne jest podobno tylko Stare miasto i Azory, na poludnie to sie zbirom nie chce jechac nawet :P mam dwie kolezanki ktore mieszkają gdzieś przy Wielickiej i bardzo sobie chwalą, dojazd do centrum spoko a i z miasta jak się chce wyjechac to wszystkie korki się praktycznie omija

    2 Cytuj
  • 22 wrz 2016
    asica-bu napisał/a:

    niebezpieczne jest podobno tylko Stare miasto i Azory, na poludnie to sie zbirom nie chce jechac nawet :P mam dwie kolezanki ktore mieszkają gdzieś przy Wielickiej i bardzo sobie chwalą, dojazd do centrum spoko a i z miasta jak się chce wyjechac to wszystkie korki się praktycznie omija

    Kurdwanów, południe krakowa- miesięcznie kilka kos sprzedanych więc wiesz. Nawet na rynku można dostać kose jak już nie raz historia pokazała. Fakt jest taki, że jak masz pecha to i w mariackim po gębie dostaniesz. Chodzi przede wszystkim wiadomo- kibicowskie podziały, których tak naprawdę w Krakowie nie ma i na każdym osiedlu/regionie można spotkać zarówno jednych jak i drugich. Chociaż i tak już jest o niebo lepiej niż w latach 90 czy na początku XXI wieku.

    Kup sobie mieszkanie na pilnie strzeżonym osiedlu, tylko poza ogrodzeniem już nikt Ci nie zapewni bezpieczeństwa. Albo skoro widzę, że hajsem chciałaś zalansować na forum to wynajmij córce ochronę.

    7 2 Cytuj
  • 26 wrz 2016

    Nie jesteśmy też pewni, jak duże mieszkanie powinniśmy kupić, czy skupic się na kawalerce czy od razu rozejrzec za czyms wiekszym. a wy jakie macie w ofercie?

    6 Cytuj
  • 26 wrz 2016

    Kłania się czytanie ze zrozumieniem :/

    3 Cytuj
  • 27 wrz 2016

    Obecnie w naszej ofercie przeważają mieszkania dwupokojowe. Myślę, że warto zakupić tego typu lokal z myślą o przyszłości. Tymczasowo można zdecydować się na podnajmowanie pokoju, co pozwoli na częściowy zwrot kosztów czy wsparcie w spłacaniu kredytu.

    1 Cytuj
  • 1 paź 2016

    a mieszkania 3-pokoje w centrum macie?

    Cytuj
  • 3 lip 2017

    Nie wiem czy centrum to jest to co ja bym chciała, nawet się tam nie rozglądałam

    Cytuj

Odpowiedz